Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Pójdę w czwartek na Orlen.Zapytam. Im post umiem.Tam pani wszystko drukuje. Nie wiem czy w tym moim punkcie można wysłać, żeby na Orlenie odebrać.
  2. Mam 4 dyszki od koleżanek z pracy. Dziękuję dziewczyny
  3. Mam wpłaty b-b 20 zł Poker 100zł grażka 123 20 zł jo37 30 zł jolantina 20 zł elik 20 z bonusem mariusz pp 20 zł DZIEKUJE
  4. Dostałam kalendarz książkowy z pięknymi obrazami Tytusa Brzezińskiego.Mozna go gdzieś tu wstawić.I jak?
  5. Tak, ale moje jest po rottkowej stronie (bardziej) Przepraszam
×
×
  • Create New...