Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Pomóżmy kolejnemu więźniowi!!! Oby tym razem nie było za późno :( Nelson kochany psiaku pamiętam [*]
  2. [quote name='bela51']Czyzby powtórka z historii Nelsona ?[/QUOTE] Belu nawet nie chce tak myśleć i liczę na inny finał .........
  3. Ech Stefano kochany chłopaku to Ci się trafiło :loveu::loveu::loveu:
  4. O matko ........zapisuję się i ja u ONka ........:shake:
  5. Pani Małgosiu ...........ZAPRASZAMY na wątek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My tu nie gryziemy ;)
  6. Podnosimy sunieczkę ..........wierzę że już niebawem jej los się zmieni!!!!!!! Pokazuj się piękna psinko!
  7. Doskonale Cię rozumiem cioteczko bo sama nie potrafię tego zrobić :(:(:(
  8. Przybywam na zaproszenie Pliszki :( matko co się z tymi ludźmi dzieje .....co za znieczulica:shake: Ponieważ mamy środki po naszym kochanym ONeczku Madoxie na pewno przekażemy coś suni .....zaraz poproszę na wątku o zgodę .......bądź dzielena sunieczko!
  9. Czy są jakieś nowe wieści ? co u Ciebie kochany .......samotny psiaku ? :(
  10. Co słychać u dzielnego Szamanka ??? Buziaki psiaku kochany :*
  11. Pokazuj się sunieczko .............
  12. [quote name='unixena']Gabuniu kochana ..ciotki maja lapki zacisniete ....i mysla ciagle .....czekamy na wiadomosci ... Zaciskam:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  13. Czesterek to teraz "prawdziwny" Panicz:razz::loveu:
  14. Cioteczki ja w obronie Rolanda De ......to naprawdę dobry i uczciwy facet ....broń boże żaden obiecuś ...płaci na nasze 2 psiaki i zawsze się wywiązuje .......ma na pewno mnóstwo deklaracji i może dlatego coś pomylił :):):) ;) A Misiaka tarmosimy serdecznie z całych sił :*:*:*
  15. Buziaczki dla naszej Emusi:loveu: Piękna z niej sunieczka :crazyeye::loveu:
  16. Tak się cieszę widząc Czesterka takiego szczęśliwego ......Ten wątek przywraca mi wiarę w dobrych ludzi:lol:
  17. Takie fotki naprawdę cieszą ......śliczny psiak :)
  18. To ja jeszcze raz podrzucę dziewczynkę ........cioteczki proszę przybywajcie :( Nie zostawiajmy jej samej :(
  19. Rozmawiałam z kliniką ...koszt utylizacji wyniósł 202 zł ....Jutro ureguluje rachuneczek i wstawię na wątek :( Madoxiu śpij spokojnie kochany, WIELKI i dzielny PSIAKU :-(:-(:-(
  20. [quote name='fernari']A ja się martwiłam tylko o jego łapkę ... Myślałam, Boże nie odbieraj mu jej. Nie odebrałeś mu łapki. Tylko coś innego. Odebrałeś Madoxowi coś znacznie ważniejszego.... Życie :( :( :( Powinnam być teraz zła ... Ale jestem poprostu smutna :sadCyber: Jak wszyscy ryczę jak bóbr ... :placz: Mam nadzieję kochany, że teraz jesteś szczęśliwy Madox :-( Kochana gdybyś Ty wiedziała co ja bym oddała gdybym go dziś mogła zobaczyć i wygłaskać ....nawet bez łapki :( Tylko o łapkę się martwiłam i wierzyłam że w najgorszym przypadku to będzie tylko i wyłącznie brak łapki :(:(:( Ta wiadomość zwaliła mnie z nóg :( płaczę ciągle jak tylko sobie przypomnę że tam byłam, głaskałam i mówiłam do niego ...Już spokojnie kochany psiaku ...teraz jesteś już bezpieczny ...NIC złego już Cię nie spotka......:(:(:( Nie potrafię o nim zapomnieć :( Tych pięknych, mądrych i smutnych oczu :( To taki piękny psiak .....:(:(:( Cały czas zadaje sobie pytanie : DLACZEGO ?????????? :(:(:(
  21. Znowu zaciskam .........Alex proszę pokaż się w końcu cioteczce .........oszczędź nam tego stresu kochany psiaku !!!!!
  22. Pokazuj się sunieczko .........dlaczego nikt tu nie zagląda ???? :(
  23. Dotarłam w końcu i ja do Pakula ..........piękny chłopak ;) a jak szczeka to ho ho ho:lol: takie głosisko porządne ma że aż strach się bać ;)
×
×
  • Create New...