Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. No to teraz umarłam :grin::grin::grin:
  2. Szczerze mówiąc wątpie aby go miał :( a jeśli ma to bardzo nieodpowiedzialnego skoro psiaka puszczał na całe dnie :( Cioteczki ja mam za daleko ale czy ktoś mógłby pomóc cioteczce suślik w rozwieszaniu plakatów ???? Jak to mówię w grupie zawsze raźniej i efekty dużo lepsze .......
  3. [*] śpij spokojnie psiaku:candle::candle::candle:
  4. [quote name='Roszpunka']Dziękujemy pięknie, również przesyłamy buziaki dla cioteczki Martiki oraz Aischy (którą mam nadzieję poznam) :kiss_2::kiss_2::kiss_2::kiss_2:[/QUOTE] Zapraszamy:buzi::cunao:
  5. Zagląda cioteczko .......zagląda .......tylko jak tu pomóc ? :(
  6. Cioteczko a kiedy będą te plakaty ??? dasz radę zrobić je w miarę szybko ???
  7. Mimo upału wpadam do Pakula i przesyłam mu troszeczkę chłodu ;) a naszej Roszpunce kochanej milion buziaków :*
  8. Wczoraj Kasia wraz z Agatą sprawdzały domek z ogłoszenia dla Gwiazdki ......to nadal nie ten domek którego szukamy. Kasiu coraz częściej dochodzę do wniosku że Gwiazdka - Zibi jest Ci pisana ;)
  9. Cioteczki przepraszam ale proszę zajrzyjcie do pobitego 3 letniego boksera :( odebrany z policją alkoholikom :( http://www.dogomania.pl/threads/213543-Pobity-i-pogryziony-Bokser-w-potrzebie!!!-Pomocy!!!?p=17516032#post17516032
  10. Cioteczki proszę zajrzyjcie do pobitego przez alkoholików boksera :( http://www.dogomania.pl/threads/213543-Pobity-i-pogryziony-Bokser-w-potrzebie!!!-Pomocy!!!?p=17516032#post17516032
  11. Cioteczki zajrzyjcie do pobitego młodego boksia :( odebrany z policją alkoholikom :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/213543-Pobity-i-pogryziony-Bokser-w-potrzebie!!!-Pomocy!!!?p=17516032#post17516032[/url]
  12. [quote name='suślik']Ja ciągle mam nadzieję, że ktoś go wziął do siebie. Alex to naprawdę uroczy zwierz i kochany. Łamał serca każdej czujacej istocie ludzkiej :) Może ktoś doszedł do wniosku, że takie cudo nie może się męczyć na ulicy i go zabrał do siebie do domu? tylko mam nadzieję na to, że ten dom to naprawdę dobry dom. Bo tylko na tak zasługuje Alex.[/QUOTE] Dlatego staram się nie tracić nadziei....wierząc że trafił do dobrego domu :) Chciałabym jednak mieć pewność że tak właśnie się stało i spać spokojnie :( Uważam że z tymi plakatami to dobry pomysł ....zapewne znajdzie się wówczas osoba która doskonale wie gdzie jest psiak! Albo zna historię jego tajemniczego zniknięcia:roll:
  13. Ta historia jest po prostu przykra :( psiak żyje sobie na ulicy i nikogo to nie obchodzi ....kiedy pojawia się pomoc psiak znika bez śladu:shake:
  14. Będzie dobrze Gabi kochana ........tak się cieszę że już po wszystkim .......
  15. [quote name='Paula95']Mamba ma zamówiony pakiecik 80ogłoszeń. Musimy trzymać kciuki, żeby udało jej się znaleźć szybko dom.[/QUOTE] No to zaciskamy z całych sił:thumbs:
  16. Izunia i co ? Jedzie nasz Reksiu do raju ???? ;)
  17. [quote name='Mysza2']Ja myślę, żeby poczekać aż Pani Basia umówi się z wetem na zabieg, wet określi termin i kwotę i wtedy ustalić co i jak. Strasznie wyrywne te Stefciowe cioteczki :lol:;)[/QUOTE] I znów się zgodzę ;) Poczekajmy na termin kastracji i koszt :)
  18. Odwiedzam piękną Tessę :( nie mogę patrzeć na te zdjęcia :( jak ona musi cierpieć :(:(:( Na bazarku dodane zostały nowe fanty ........zatem pięknie zapraszamy :) podrzućcie chociaż od czasu do czasu cioteczki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/213368-DODANE-NOWE-FANTY!!!-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-ratunek-Tessie-....31.08.-godz.-20.00[/url]
  19. [quote name='diana79']oczywiście u mnie pieniążki mogą leżeć ile będzie trzeba :-)[/QUOTE] No i super :) Jak będą potrzebne wtedy Ewunia się upomni :)
  20. Buziaki przesyłamy i Stefankową rodzinkę pozdrawiamy ;)
  21. [quote name='diana79']ja wczoraj przelałam na życzenie Ewuniu 80zł dla Dory1020 (szczebrzeszyniaki) zostaje [B]175,53zł[/B] na koncie Stefanka tez jestem zdania aby jeszcze poczekać troszkę z rozdysponowaniem reszty Ewuniu daj znać ile i jak Ci dostarczyć pieniążki dla Stefanka :)[/QUOTE] Dianko cioteczko to może przytrzymaj pieniążki u siebie tak długo az beda potrzebne :)
  22. [quote name='mysza2']cioteczki, ja myślę żeby nie szaleć w rozdysponowywaniu kaski, którą ma na koncie stefanek. Dobrze byłoby przytrzymać ją co najmniej przez miesiąc od adopcji tak jak zwykle się robi. I tak jak proponowałyście przynajmniej połowę kosztu kastracji pomóc państwu sfinansować i dopiero dysponować tym co zostanie.[/quote] jestem jak najbardziej za !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):) !!!!!!!;)
  23. Tak się cieszę że Robinson za chwilkę będzie wolny .........oby do poniedziałku!!! :)
×
×
  • Create New...