-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
No to teraz umarłam :grin::grin::grin:- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
inga:klacz::klacz::klacz:- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Szczerze mówiąc wątpie aby go miał :( a jeśli ma to bardzo nieodpowiedzialnego skoro psiaka puszczał na całe dnie :( Cioteczki ja mam za daleko ale czy ktoś mógłby pomóc cioteczce suślik w rozwieszaniu plakatów ???? Jak to mówię w grupie zawsze raźniej i efekty dużo lepsze .......- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='Roszpunka']Dziękujemy pięknie, również przesyłamy buziaki dla cioteczki Martiki oraz Aischy (którą mam nadzieję poznam) :kiss_2::kiss_2::kiss_2::kiss_2:[/QUOTE] Zapraszamy:buzi::cunao:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Cioteczko a kiedy będą te plakaty ??? dasz radę zrobić je w miarę szybko ???- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Mimo upału wpadam do Pakula i przesyłam mu troszeczkę chłodu ;) a naszej Roszpunce kochanej milion buziaków :*
-
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
Martika&Aischa replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki zajrzyjcie do pobitego młodego boksia :( odebrany z policją alkoholikom :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/213543-Pobity-i-pogryziony-Bokser-w-potrzebie!!!-Pomocy!!!?p=17516032#post17516032[/url] -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='suślik']Ja ciągle mam nadzieję, że ktoś go wziął do siebie. Alex to naprawdę uroczy zwierz i kochany. Łamał serca każdej czujacej istocie ludzkiej :) Może ktoś doszedł do wniosku, że takie cudo nie może się męczyć na ulicy i go zabrał do siebie do domu? tylko mam nadzieję na to, że ten dom to naprawdę dobry dom. Bo tylko na tak zasługuje Alex.[/QUOTE] Dlatego staram się nie tracić nadziei....wierząc że trafił do dobrego domu :) Chciałabym jednak mieć pewność że tak właśnie się stało i spać spokojnie :( Uważam że z tymi plakatami to dobry pomysł ....zapewne znajdzie się wówczas osoba która doskonale wie gdzie jest psiak! Albo zna historię jego tajemniczego zniknięcia:roll:- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Ta historia jest po prostu przykra :( psiak żyje sobie na ulicy i nikogo to nie obchodzi ....kiedy pojawia się pomoc psiak znika bez śladu:shake:- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Gabrysia - ONka z ogromnym guzem ODESZŁA ZA TM :(
Martika&Aischa replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będzie dobrze Gabi kochana ........tak się cieszę że już po wszystkim ....... -
Mamba znalazła miejsce w dobrym SERCU!
Martika&Aischa replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula95']Mamba ma zamówiony pakiecik 80ogłoszeń. Musimy trzymać kciuki, żeby udało jej się znaleźć szybko dom.[/QUOTE] No to zaciskamy z całych sił:thumbs: -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Martika&Aischa replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam piękną Tessę :( nie mogę patrzeć na te zdjęcia :( jak ona musi cierpieć :(:(:( Na bazarku dodane zostały nowe fanty ........zatem pięknie zapraszamy :) podrzućcie chociaż od czasu do czasu cioteczki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/213368-DODANE-NOWE-FANTY!!!-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-ratunek-Tessie-....31.08.-godz.-20.00[/url] -
[quote name='diana79']ja wczoraj przelałam na życzenie Ewuniu 80zł dla Dory1020 (szczebrzeszyniaki) zostaje [B]175,53zł[/B] na koncie Stefanka tez jestem zdania aby jeszcze poczekać troszkę z rozdysponowaniem reszty Ewuniu daj znać ile i jak Ci dostarczyć pieniążki dla Stefanka :)[/QUOTE] Dianko cioteczko to może przytrzymaj pieniążki u siebie tak długo az beda potrzebne :)
-
[quote name='mysza2']cioteczki, ja myślę żeby nie szaleć w rozdysponowywaniu kaski, którą ma na koncie stefanek. Dobrze byłoby przytrzymać ją co najmniej przez miesiąc od adopcji tak jak zwykle się robi. I tak jak proponowałyście przynajmniej połowę kosztu kastracji pomóc państwu sfinansować i dopiero dysponować tym co zostanie.[/quote] jestem jak najbardziej za !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):) !!!!!!!;)
-
ONek zamknięty bez jedzenia i wody - JUŻ W DS
Martika&Aischa replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
Tak się cieszę że Robinson za chwilkę będzie wolny .........oby do poniedziałku!!! :)