Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Kciuki za sunię zaciśnięte aby spokojnie dotarła :) bez przygodowej podróży cioteczki ;)
  2. Kciuki zaciśnięte bo jak się czasami przekonujemy .........CUDA się zdarzają :)
  3. A dla Colaczka [*] biegaj szczęśliwy psiaku :-(
  4. Oj tak oby staruszki skruszyły serce Panów i wystawioną przez nich fakturę ;) Panowie liczymy na Wasze dobre serca ;)
  5. Belu kochana mam troszeczkę fantów (ciekawych książek ) zrobię jutro zdjęcia i prześlę na @. Podnoszę sunię wysokoooooooooooooo!!!!!!!!
  6. [quote name='diana79']tak ja :-) ale nie dokładnie w zoologicznym sklepie tylko przy zoologicznym powiesiłam też wczesniej psiaka od Roszpunki ale ktoś zerwał, teraz jamnicza Jaszka wisi[/QUOTE] Mama Pani Basi nas pytała bo widziała to ogłoszenie ........i zgodnie wykrzynęłyśmy ....to pewnie nasza Dianka:lol::loveu:
  7. Dianko czy Ty powiesiłaś w zoologicznym ogłoszenie jamniczka do adopcji ???
  8. [quote name='Beatkaa']Martika zaznacz proszę w rozliczeniu,że 12zł za ogłoszenie w DZ ;) jutro jade do Syli zawieźć jej pieniądze :)[/QUOTE] Robi się szefowo ;) Buziaki dla Sylwi i jej zwierzyńca :*
  9. Jestem na zaproszenie ......niestety nie moge pomóc :( będę zaglądała :(
  10. Wiem Beluś :( cały czas mi Madox siedzi w głowie :( i jedynym pocieszeniem jest to że juz go nic nie boli :( Tylko że to nie tak miało być :( Dałabym sobie rękę uciąć że ten psiak będzie za chwilę biegał szczęśliwy :(:(:( Wczorajsza wiadomość po prostu zwaliła mnie z nóg :(
  11. Jestem na zaproszenie .......zapiszę na razie bo finansowo kompletna klapa :(
  12. Doszły jeszcze pieniążki od dianki 54,50 oraz Bjuty 30 zł Zaraz wszystko uzupełnię :( podjadę tam dziś jeśli uda mi się wyrwać z pracy albo jutro :( Ureguluje rachunek bo nic mi więcej nie zostało :(
  13. Stefciu radosny, zadowolony, wulkan energii :) Pupilek Pana :) ;)
  14. Trzymam kciuki za chłopaka i za najcudowniejszy domek na świecie !!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. [quote name='Mysza2']a ja tych z mojej komórki nie mogę wstawić bo nie mam kabla. Te co ty mi wyślesz to wstawię przez fotoplusa.[/QUOTE] Myszko już Ci kochana przesyłam bo się zagadałam :) już ślę ........
  16. Mam zdjęcia całej rodzinki :) zaraz prześlę do Myszki :):):) Ludzie są wsapaniali naprawdę !!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:Zostałyśmy przyjęte jak królowe :evil_lol:
  17. Madox :( wybacz psiaku :( http://www.dogomania.pl/threads/213272-Piękny-ON-Madox-znaleziony-na-trasie-szybkiego-ruchu.Za-późno-(-TM-*
  18. Zapraszamy na szybciutki, kolejny bazarek dla Tessy .... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213368-Różności-na-ratunek-Tessie-....31.08.-godz.-20.00?p=17494781#post17494781[/URL]
  19. Biegaj kochany radosny z innymi psiakami [*]
  20. Dziś jedziemy do Stefanka w odwiedziny ....podpiszemy umowę ...sprawdzimy jak się Stefanek miewa ..... Dianko kochana jak pieniążki dotrą na pewno napisze w rozliczeniu ......szkoda tylko że już Madoxowi nie są potrzebne :(
  21. Kochane dotarły do mnie wpłaty .... Myszka2 40 zł winter 7 100 zł brzośka 30 zł bela 40 zł unixena 35 zł asl 10 zł Magdalena K ( nie mam nicku ) 50 zł Razem : 305 zł Jak zapłacę utylizację wstawię rachuneczek ....resztę przekaże na wskazanego przez Was psiaczka :(
  22. Miało być tak dobrze .......wyniki krwi dobre ...czucie w łapce ....Syn Pani Eli która znalazła naszego Madoxa postanowił że da mu kochający dom aby się już nie poniewierał ...miała być sprawna łapka ...miał być dom ...byli ludzie którzy go kochali ...byłyśmy my ......i to wszystko na nic :( wszystko bez sensu :( Nigdy się z tym nie pogodzę :(
  23. Cioteczki kochane dziękuję że tak licznie przybyłyście do Madoxa że tak bardzo chciałyście pomóc ........co więcej mogę napisać :( jedyne co potrafię to płakać i nic więcej :( a żal rozrywa mi serce bo tak bardzo wierzyłam :(:(:( miałam tak wielką nadzieję że łapkę uratujemy .....wyniki krwi były wczoraj dobre ...opuchlizna zaczęła schodzić .....czucie w łapce powracało ....stół operacyjny przygotowany ....lekarze gotowi ....psiak na spacerku i co ??? :(:(:( Dlaczego ??? :(:(:( Wszystkie wpłaty uzupełnię kochane jak się tylko pozbieram ....zapłacę utylizację wyniesie w okolicach 200 zł żadnych innych kosztów nie poniesiemy klinika bierze je na siebie :( Reszte wpłat które ewentualnie zostaną przekażemy na innego psiaka w potrzebie bo przecież mamy ich tu tysiące :(:(:( Z całego serca Wam za wszystko dziękuje:( :*
×
×
  • Create New...