Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='piescofajnyjest']melduje sie na watku!!! co za niesamowicie wierny i piekny pies!!!! brak slow.... kto bedzie zbieral na chlopaka??[/QUOTE] Cioteczko odpisałam na PW .......
  2. Tak też się dowiedziałam .....że meline likwidowali i się ********* wynieśli ....niestety bez wiernego im całe życie przyjaciela :(
  3. Kochane proszę zajrzyjcie do Bruna który walczy o zmasakrowane oczko w lecznicy :( Nie mam już sił do podłych ludzie krzywdzących te biedne psiaki :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowie!Zmasakrowane-oczko-poniewierany-!-pomocyyyyyy[/URL]!
  4. [quote name='PaSja Hera']Oj ja tez chcialabym poznac to Anielskie zwierze Martiki:)Jak tam Pakus znosi upaly?[/QUOTE] Również zapraszamy:loveu: Sunia będzie zachwycona :lol:
  5. [quote name='Havanka']Trudno powstrzymać niecenzuralne słowa pod adresem tych pożal się Boże właścicieli !!! Niech los jaki zgotowali psu, wróci do nich i nigdy ich nie opuści !!! Cioteczki, przygotuję trochę fantów na bazar.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :)
  6. [quote name='Mysza2']Bardzo dziekujemy, już wysyłam :loveu::loveu: Marticzko muszę uciekać dziś od kompa. Dbaj o Fb jeśli jeszcze możesz być przy kompie[/QUOTE] Myszko postaram się ogarnąć FB choć poroszum się tam jak mucha w smole .....przyznaje się bez bicia ;)
  7. Alex kochany psiaku wybacz :( Cioteczki proszę zajrzyjcie do psiaka zgarniętego dziś z ulicy :( Zmasakrowane oczko :( wierzę że uda się je uratować:( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowie!Zmasakrowane-oczko-poniewierany-!-pomocyyyyyy[/URL]!
  8. Cioteczki proszę zajrzyjcie do psiaka zgarniętego dziś z ulicy :( Obecnie w lecznicy .......walczymy o uratowanie zmasakrowanego oczka :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowie!Zmasakrowane-oczko-poniewierany-!-pomocyyyyyy[/URL]!
  9. [quote name='Nelka']Bidulek straszny:-( poproszę numer konta i tradycyjnie mogę wygrzebać fanty na bazarek.[/QUOTE] Pięknie dziękujemy :) Przymierzam się właśnie do wystawienia bazarku .....wszelkie fanty mile widziane :) DZIĘKUJEMY :)
  10. Cioteczki i kolejny dramat :( Dziś z ulicy zgarnęłyśmy kolejną bidę :( psiak ma zmasakrowane oczko :( http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowie!Zmasakrowane-oczko-poniewierany-!-pomocyyyyyy!
  11. Stefanek szczęśliwy a Ewcia dziś znalazła kolejną bidę :( Zmasakrowane oczko :( proszę zajrzyjcie :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowie!Zmasakrowane-oczko-poniewierany-!-pomocyyyyyy[/URL]!
  12. Emeczko wybacz :( Dziś z ulicy zgarnęłyśmy psiaka :( walczymy o uratowanie oczka :( http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowie!Zmasakrowane-oczko-poniewierany-!-pomocyyyyyy!
  13. Dziewczyny proszę zajrzyjcie .......zabrałyśmy z ulicy psiaka ze zmasakrownym oczkiem :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowie!Zmasakrowane-oczko-poniewierany-!-pomocyyyyyy[/URL]!
  14. Bruno to taka 18 kg przytulanka .......mimo bólu tak bardzo się cieszył że ktoś w końcu pogłaszcze ....przytuli ...powie dobre słowo :( to bardzo fajny i sympatyczny psiak ...tylko ciągle przeganiany .....krzywdzony :(
  15. [quote name='Mysza2']Wydarzenie na FB [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=228317757219818[/URL] proszę rozsyłajcie kochane Cioteczki, nie ustaliłyśmy jeszcze kto będzie księgową. Jak tylko ustalimy to zaraz wyślę nr konta Bardzo Wam dziękuję że jesteście:):)[/QUOTE] Myszko poprowadzisz finanse Bruna ??? :)
  16. Tak się cieszę jak widzę naszego Misiorka tuptającego ;) A to nasza dzisiejsza bida zgarnięta z ulicy i odwieziona do lecznicy która pomogła nam uratować Misia :( Bruno ma zmasakrowane oczko :( http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowie!Zmasakrowane-oczko-poniewierany-!-pomocyyyyyy!
  17. [quote name='abra43']:placz::placz::placz::Poland::Poland:Przeciez jest okres urlopowy to trzeba sie psa pozbyc bo przeszkadza potem zdobędą drugiego i na następny rok znów wyrzucą o Polsko ty katolicki kraju!!![/QUOTE] To jest doskonały przykład :( Proszę zajrzyjcie do psiaka zgarniętego dziś z ulicy ......walczymy aby uratować mu oczko :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowie!Zmasakrowane-oczko-poniewierany-!-pomocyyyyyy[/URL]!
  18. :roll: byłyśmy w niedzielę ....nic więcej nie wiem :( prosiłam Panią Małgosię aby zaglądała na wątek :( ciszaaaaaaaaaaaaaaaa
  19. Psiak przebywa w lecznicy w Dąbrowie Górniczej u Wróblewskich .....jutro będzie decyzja co dalej ........:shake: mam nadzieję że oczko zostanie uratowane! Psiak jest ufny ....rozdający buziaki ....mimo poniewierki i złego traktowania pragnie kontaktu z człowiekiem :(
  20. [quote name='idusiek']o jezu, wiecie , że nie pamiętam czy był Kiryus jak byłam w schronie? Kurczę...przepraszam :/[/QUOTE] Mam nadzieję że jest .........
  21. [quote name='inga.mm']To zechciej zmartwychwstać, bo robota czeka! Psom szukać domów, kasę trzeba zbierać i takie tam...[/QUOTE] Tak jest szefie ;) pora wracać do obowiązków ;)
×
×
  • Create New...