-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
Martika&Aischa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Nie rozumiem ich decyzji:shake: jak można decyzję podjąć w jeden dzień że psiak się nie nadaje do towarzystwa ich kociaków :( Bardzo mi przykro :( Toyota cioteczko co teraz ? Sunia pojedzie do hoteliku ???:shake: -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O rany jaki on cudowny .......kochana psinka :( i za serce ściska bardzo :( -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Dziewczyny brawo, uratowałyście mu życie taką akcją partyzancką;) Brawo, pies liczył się najbardziej, tak trzymać:):):) Dobrze, że oko do uratowania, a jak on się czuje, spokojny jest, nie tęskni czasem za tymi szpadlami, co go krzywdzili?????[/QUOTE] Psiak jest mega ufny i wesoły ......choć rwał się z powrotem do tych potworów !!! :( -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
Martika&Aischa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tak się cieszyłam czytając posty o cudownych ludziach a tu nagle BACH!!!!!!!!!:shake: Przecież wiadomo że zwierzaki muszą się do siebie przyzwyczaić :shake: Zamknąć psa w chlewie ??? :shake: świetny pomysł!!! -
Panu Chow Chow'owi marzy się dom... i będzie go miał
Martika&Aischa replied to lewitka's topic in Już w nowym domu
Ależ tu puściutko :( podniosę pięknego psiaka ...... -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MALWA']A skoro właściciel tak się cieszy, ze pozbył się psa, to chociaż koszty za leczenie mógłby zwrócić, bo niestety złych wspomnień i ogromu bólu nikt pieskowi nie zabierze! Ale jak znam życie, to nie ma co się łudzić, bo raczej nikt dziś nie wierzy " w garbate aniołki "![/QUOTE] Cioteczko na temat właściciela krąży wiele wersji .....już sama nie wiem która jest prawdziwa :(:shake: Jego podobno była już żona też się wkrótce wyprowadza ....więc za chwilę będziemy szukały wiatru w polu ....... -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Mysiu, weźcie od nich zrzeczenie, żeby potem kłopotów nie było. Wiem to z doświadczenia :razz: I jeszcze dopiszę, że od dzisiaj bardzo Wojciechów lubię:iloveyou:[/QUOTE] Próbuje skontaktować się z Panią która zgłosiła Ewci psiaka .......to koleżanka Ewci ....niestety ma wyłączony telefon. Może zgodzi się podejść do tych ludzi i podpiszą zrzeczenie.....oby ... -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emiś']Możliwe, że jutro zwolni się u mnie miejsce, ale to się dopiero okaże - dam znać jutro jak się sprawy potoczyły.[/QUOTE] Bardzo się cieszę i z niecierpliwością czekam na informacje :) -
[quote name='Mysza2']cioteczki, a zgodziłybyście się na wsparcie pieniążkami pp Madoksie tej biedy której link Marticzka wstawiła wyżej? http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowie!Zmasakrowane-oczko-poniewierany-!-pomocyyyyyy! Dołącze się do prośby Myszki :( psiak wymaga leczenia ....jest na kreskę w lecznicy :( a od poniedziałku jak na razie na lodzie :(
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo się cieszę że znów nam ta lecznica pomogła :) i takie dobre wiadomości ...wierzę że oczko wróci do normy i Bruno będzie miał sokoli wzrok ;) Leczenie jeszcze troszeczkę potrwa ale najważniejsze że wszystko idzie w dobrym kierunku:loveu: No i najważniejsze że już nie boli :( i są podawane leki przeciwbólowe :( Nawet nie chce myśleć ile bólu ten psiak musiał znieść :shake: -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Właśnie otrzymałam wiadomość z lecznicy .......uratujemy oczko Brunonowi ;) :multi: [FONT=Arial][SIZE=2]Witam[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]miło mi poinformować, że oko pieska jest do uratowania. Uszkodzone są tylko struktury wokół gałki ocznej czyli powieki i spojówki. Na górnej powierzchni oka zauważalny jest krwiak podspojówkowy, powstał prawdopodobnie wskutek urazu mechanicznego. Ropne zapalenie spojówek i ropna wydzielina jest wtórnym powikłaniem po urazie. Oczyściliśmy oko w znieczuleniu. Nie ma tam żadnych ciał obcych. Na rogówce widoczne jest zmętnienie w górnej części. Jest to ślad po starszym nieleczonym urazie rogówki, najczęściej powstaje wskutek zakłucia lub uderzenia. Od strony powieki górnej widoczne są wrastające w rogówke naczynia, jest to efekt gojenia, który niestety pozostawia blizne i oko staje się mętne. Należy wyleczyć struktury otaczające gałkę oczną. Leczenie powinno obejmować antybiotyki w iniekcjach i niesterydowe środki przeciwzapalne. Mejscowo do oka należy stosować krople z antybiotykiem. Po około tygodniu należy zbadać bliznę w oku środkiem kontrastowym. Jeśli nie będzie się wybarwiać oznacza to że można przejść do drugiej fazy gojenia i podać leki powodujące cofanie się naczyń i jednocześnie wzrost przejrzystości rogówki.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. W załączniku przesyłam zdjęcia już po oczyszczeniu oka i na drugim widoczne zmętnienie w częsci górnej oka.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Wojciech Wróblewski[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i51.tinypic.com/iwi6fc.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/ao3p1u.jpg[/IMG] -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Martika&Aischa replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze .......najważniejsze że akcja "plakatowania" ruszy lada moment ;) Alex znajdziemy Cię chłopaku :)- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gabi79']Ale biedak, niestety nie dam rady wspomóc finansowo. Mam kilka rzeczy na bazarek - maskotki itp. Jeśli by się przydały to mogę komuś kto robi bazarki. Jestem z Dąbrowy Górniczej[/QUOTE] Super kochana bardzo dziękujemy :) jak tylko ustalimy która cioteczka ostatecznie wystawi bazarek upomnimy się ;) -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Tak wybierać to jeszcze nie, oba DT mają poczytać wątek i dać odpowiedź[/QUOTE] Chciałam być dziś optymistką ;) -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
No to mamy w czym wybierać ....potencjalnie mamy dwa hoteliki tylko za co Brunona tam utrzymamy ? :( czekam na @ od weterynarzy ......będą również zdjęcia z lecznicy :) -
ONek zamknięty bez jedzenia i wody - JUŻ W DS
Martika&Aischa replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
Woda na bieżąco to podstawa ......wierzę że cioteczki które są na miejscu o to zadbały ......trzymaj się psiaku ......oby do poniedziałku ......:shake: -
Panu Chow Chow'owi marzy się dom... i będzie go miał
Martika&Aischa replied to lewitka's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie .....o matko jaki piękny psiak:loveu: z pewnością szybko znajdzie domek :loveu: bardzo dostojny Pan :lol: -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O Boszzzzzzz jak Misiorek zobaczy ćwieki to dopiero się Zgredzik zgarbi a marudzeniu nie będzie końca:evil_lol: -
ONka podpalona żywcem MA KOCHAJĄCY DOM!!!
Martika&Aischa replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
Piękna dziewczynka z naszej Małgosi :) kawał dobrej roboty wykonałyście cioteczki .......tak się cieszę widząc ją w takiej dobrej formie:loveu: Kochana wczoraj z ulicy zgarnęłyśmy z Myszą psiaka ze zmasakrowanym oczkiem :( Proszę zajrzyjcie i doradźcie co robić dalej :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowie!Zmasakrowane-oczko-poniewierany-!-pomocyyyyyy[/URL]! -
ONek zamknięty bez jedzenia i wody - JUŻ W DS
Martika&Aischa replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki zgarnęłyśmy wczoraj z ulicy psiaka ze zmasakrowanym oczkiem :( Potrzebujemy z Myszą pomocy :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowie!Zmasakrowane-oczko-poniewierany-!-pomocyyyyyy[/URL]! -
Naprawdę wierzę że już niebawem Atosek będzie w hoteliku .........a za chwilkę w nowym domku bo przecież to taki piękny psiak :(
-
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ech ten nasz Misiorek:shake: Zgredziku podnieś łebek i zobacz jaki świat jest piękny :loveu: Nie musisz się już niczego bać :loveu: -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Martika&Aischa replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Zaraz poczęstuję się banerkiem .......przebieram nogami w oczekiwaniu na @ .....i jeszcze te upały :( zejść można bez ostrzeżenia:nonono2: