Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Niech Marlonkowi wyjdą na zdrówko :) Ogłoszenia są zamówione i z pewnością ruszą lada moment :) A ja sobie już po cichutku kciuki zaciskam ;)
  2. odnalazłam wątek Zuzieńki :) dodaje do śledzonych :)
  3. Przy zaproszeniu mam wiadomośc usunięta ale nadal mogę ją odczytac ;) także mimo usunięcia na pewno odbiorcy otrzymali wiadomości tylko czy wszyscy wejdą sprawdzic ??? czy po prostu uznają wiadomośc za nieaktualną ? :look3:
  4. Kiedy przy wiadomości jest komunikat "Usunięta" musisz wysłac nową wiadomośc bo na tą już nie da się odpowiedziec :) Rozpoczynasz nową konwersację ;)
  5. i za to zdrówko trzymam kciuki z całych sił !!!!!! :) :calus:
  6. Tyle kciuków i dobrych myśli że musi byc dobrze !!!!!!!! Nie może byc inaczej :calus:
  7. Szerokiej drogi ogonki kochane :calus:
  8. zaglądam sobie do maluszków :)
  9. cały czas zaglądam z nadzieją że jest lepiej ...Śnieżynko kochana :(
  10. Przy kawce sobie zaglądam do Jurandzika :calus:
  11. A ja donoszę iż na konto Marlonka przelałam I ratę z bazarku w kwocie 330 zł :) Jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie :) Dziękuję :) http://www.dogomania.com/forum/topic/142566-rozliczamy-ubraniadodatki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-zapraszamy-04092000/#entry15758371 Poleciała również moje stała ( 10 zł ) za wrzesień :) Marlonek dodatkowo dostał w spadku po jamniku Fafisiu ( 10 zł ) od iwonkimaj :) jak pieniążki dolecą proszę również o potwierdzenie na wątku jamniorka :) Dziękuję :) http://www.dogomania.com/forum/topic/132228-5-psiak%C3%B3w-z-olkusza-ma-domy/ Pięknie dziękujemy :)
  12. zaglądam po przerwie a tu takie smutne wieści :( Tanitko dużo dużo siły a Śnieżynce zdrówka zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka !!!!!!!!!!!
  13. i ja "po nowemu" ;) przybiegam do ślicznej Miłeczki :)
  14. dotarłam w końcu i ja do Helenki :)
  15. Charli do domku !!!!!! :calus:
  16. odnalazłam wreszcie wątek :) Tolusiu kochany zdrówka ...zdrówka ...zdrówka psiaku :calus:
  17. sama się przyglądałam bardzo uważnie ;) cudne ogonki :loveu:
  18. Rozmawiałam wczoraj z naszą Emiś. Maciuś ma kiepskie wyniki :( musimy wspomóc na pewno wątrobę chłopaka :( Ponadto przed Maciusiem szczegółowe badania aby wykluczyc zespół Cushinga :(:( :( Kciuki Maciusiowi i ciepłe myśli w tej chwili bardzo bardzo potrzebne !!!! Oby to był fałszywy alarm :( Jak Emiś znajdzie chwilkę wszystko na pewno szczegółowo opisze.
  19. Nasz Maciuś dostał prezent :loveu: ciocia odnotowałam na moim koncie wpłatę dla Maciusia w kwocie 50 zł :) Czy to od Ciebie ??? :) Wpłata z Poczty :)
×
×
  • Create New...