Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. i ja zaglądam w oczekiwaniu na nowe wieści :) mając oczywiście nadzieję że chłopak spokorniał choć troszeczkę ;)
  2. Nutusiu :calus: Doleciało i już odpisałam :calus:
  3. oj tak tak :) tu aż serce rośnie :)
  4. Loleńka z okienka :calus: :loveu:
  5. uwielbiam ten wątek :) wątek cudów :)
  6. Dziś nasz Leoś odwiedził w pracy Anetkę :) wszystko się pięknie goi a Leoś szczęśliwy i wesolutki rozdaje buziaki na lewo i prawo :)
  7. Lubię to !!! :calus: a Luśkotowi życzę dużo dużo zdrówka :*
  8. mam nadzieję że administratorzy w pierwszej kolejności zajmą się tą sprawą !!! :nonono2:
  9. wchodząc bezpośrednio z przeglądarki na wątek pojawia się ostrzeżenie że strona wysyła niebezpieczne wirusy !!! Tym administratorzy powinni się zająć w pierwszej kolejności !!!!!!!! :nonono2:
  10. I ja cały czas ( nowa dogomania) otrzymuje komunikat że loguję się na własną odpowiedzialność i ostrzeżenie że strona zawiera wirusy. Tym administratorzy powinni się zająć w pierwszej kolejności :nonono2:
  11. odnalazłam wątek Fenusia :) przybiegam i wrzucam do lubianych tematów :)
  12. wreszcie odnalazłam wątek Largusia. Zdrowiej nam maluszku!!! Wierzę że z każdym dniem będzie już tylko lepiej :calus:
  13. ile ich jeszcze jest do uratowania :( nawet nie chcę myślec :(
  14. a ja się wogóle nie wylogowuje bo później nie mogę się zalogowac :) jestem praktycznie aktywna 24 na dobę choc na moim profilu jestem wiecznie niedostępna ;)
  15. odnalazłam wreszcie naszego Luśkota :)
  16. po przerwie melduję się u Toleńki :)
  17. i ja mimo że jestem dostępna oficjalnie mnie nie ma .........dogo do poprawki !!! :)
  18. b-b kochana dziękuję :loveu:
  19. Chciałam zmienic @ na prywatnego i zupełnie mnie zablokowało :pissed: informacja ponownej aktywacji miała zostac wysłana na @. Nic nie przyszło :pissed: potem zablokowało mnie na kolejne 15 minut. W końcu wróciłam z powrotem na @ służbowego i udało się !!!!! Zanim zdecydujecie się zmienic @ zastanówcie się 100 razy !!!!! Szkoda nerwów !!! :madgo: Mam wrażenie że to forum wymaga jeszcze wiele pracy aby zaczęło działac wreszcie jak należy!!! :nonono2:
  20. Ja dostaję kopię na @ i wcale mi się to nie podoba bo @ mam służbowego :nonono2:
  21. Czy Wy też na skrzynkę @ dostajecie treśc wiadomości wysłanej na PW z dogo ??????? :shock: właśnie weszłam na @ i zgłupiałam. Wiadomości wysyłane są i na PW i na @ :PROXY5:
×
×
  • Create New...