Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. szerokiej drogi sunieczko :calus:
  2. za wyniki Maciusia zaciskam z całych sił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :calus:
  3. Jak widac na załączonych obrazkach naszemu Marlonkowi nie łatwo zrobic dobrego zdjęcia :p To psiak przeciąg :D
  4. i ja zaciskam za sunieczkę z całych sił. A już niebawem Etnusia będzie koleżanką naszego Marlonka :)
  5. ciocia piesio kochana :calus: zapytam naszej joanki40 czy nie napisała by nam krótkiego tekstu do ogłoszeń dla naszego Maciusia :)
  6. muszę chyba wrócić do "starego" zdjęcia mojej córci :D Andegawenko już niebawem ruszamy z bazarkiem z ozdobami świątecznymi wykonanymi jak zwykłe przez naszą kochaną Iwonkemaj :) już dziś czuj się zaproszona :D :calus:
  7. Prawda ? sama nie wiem co to za intruz ;) zdjęcie chwilowe i na próbę bo sprawdzałam łatwość wstawiania nowych zdjęć w profilu ;) i to chyba jedyna zaleta dogo :)
  8. ciocia próbowałam jak na nowym dogo zmienić zdjęcie ;) i tu jedyny plus bo zmiana następuje błyskawicznie :) to zdjęcie mojej Aishy załadowane tylko na próbę ;)
  9. wywołana do tablicy biegnę z relacją :D Cóż więcej mogę dodać ...... Marlonek to piękny, radosny dzieciak :) baaaaaaaaardzo żywiołowe sreberko :D Chłopak nigdy nie jest zmęczony!!! Ciągnie jak lokomotywa i ciągle mu mało :) Hotelik cały czas pracuje z chłopakiem aby go troszeczkę wyciszyć ale nasz Marlon nic sobie z tego absolutnie nie robi ;) Spokój i opanowanie to na pewno nie jego drugie imię ;) To psiak zdecydowanie dla młodych i aktywnych ludzi :) Takie duży psie dziecko :) Hotelikowi oczywiście pięknie dziękujemy za fantastyczną niedzielę w gronie ogonków i świetną opiekę nad naszym wulkanem energii :calus:
  10. i ja po weekendowo zaglądam sobie do Lucindy :)
  11. ech ...smutny psi los .......wierzę jednak że już niebawem Rinuś znajdzie wspaniały dom bo to przepiękny pies :calus:
  12. to ja się weekendowo przywitam z naszym Charlim :) :calus:
  13. strasznie przykro :( śpij spokojnie Toleńko kochana [*]
  14. na koncie deklaracja stała od naszej kochanej Marudki666 ( 10 zł) oraz deklaracje stałe ( 40 zł ) od cioci winter7 Przepięknie dziękujemy :calus:
  15. Zdolne ciocie czy ktoś może napisac tekst ogłoszeniowy dla naszego Maciusia ? :)
  16. wpłynęły nowe deklaracje dla Maciusia :) ślicznie dziękujemy :) uzupełnię rozliczenie zaraz po weekendzie. Proszę o chwilkę cierpliwości. Dziękuję :*
  17. Nasza Asik zaprawiona w bojach więc na pewno coś doradzi :) Pako bądź dzielny chłopaku kochany :calus: zdrówka !!!!!! :calus:
  18. komentarz tu zbędny ....a Charliemu zostawiam buziaka :* i przytulaka :calus:
  19. To nie ten sam "rudzielec" :) Oj miał chłopak dużo dużo szczęścia :) a tak w ogóle to MARLON do domu !!!!!!!!!!!!! ;)
  20. a przybiegłam sobie jeszcze raz nacieszyć oczy :loveu:
  21. nasze rude cudeńko kochane :calus: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...