Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. "Duży" to raczej nie nasz Gryś :( chłopak to taki troszeczkę żółtawy pręgusek ;)
  2. "Duży" to chyba jednak nie nasz poszukiwany Grysiek :( widzę u niego "pręgi" :) taki duży pręgusek ;) super psiak :)
  3. Zaglądam sobie do naszego Maciusia ......pogoda nie sprzyja niestety......brrrrrrrr
  4. Tanitko kochana przytulam Cię mocno :calus: Śnieżynko nasza kochana biegaj szczęśliwa i wolna od bólu za TM [*]
  5. i ja zaglądam do kolorowo - jesiennego Charliego ;)
  6. a ja uprzejmię donoszę że nasz Leoś ma się bardzooooo dobrze i rozrabia jak pijany zając co bardzo cieszy jego opiekunów :) Leoś jest po prostu kochanym psiakiem i o dawnej nieśmiałości nie ma ani śladu ;) :)
  7. czekamy na więcej informacji o psiaku ..........
  8. Tanitko kochana zrobisz to co podpowiada Ci rozum !!!!!!!! Najważniejsze aby Śnieżynka NIE cierpiała !!!!!! Nie ma dobrych decyzji !!!!! Przytulam Was mocno bo tylko tyle mogę płacząc jak bóbr czytając wątek naszej kochanej Śnieżynki :(
  9. ciocia od kiedy ten pies tam jest ??? czy obecny właściciel go przygarnął czy ten psiak jest tam od początku ? Czy psiak ma chipa ??? Rzeczywiście jest łudząco podobny do naszego Grysia którego poszukujemy od marca :( zaginął w Górze Siewierskiej i ślad po nim zaginął. Gryś jest a przynajmniej był psiakiem bardzo wycofanym, bał się ludzi :(
  10. ciocia od kiedy ten pies tam jest ??? czy obecny właściciel go przygarnął czy ten psiak jest tam od początku ?
  11. zaciskam najmocniej jak potrafię !!!!!!!!!!! :calus:
  12. zapisuję się u Sajgonka .......
  13. Dziewczynki mamy wyniki badań !!!!!!!! Podejrzenia się NIE potwierdziły !!!!!!!!!!!!!! :laugh2_2: aż sobie podskoczyłam z radości !!!!!!! :loveu: Fakt faktem wyniki NIE są idealne ale "paskudztwo" WYKLUCZONE !!!!!!!!!!! Maciusiu :calus:
  14. zaglądam sobie do maleństw :) dzieje się oj dzieje :)
  15. kciuki trzymamy aby zadzwonił ten jeden jedyny i wymarzony telefon :) a naszej Jolci życzymy udanych wakacji :*:*:* :calus:
  16. zaglądam do naszej kochanej Śnieżynki :*
  17. na konto dotarła również deklaracja stała od naszej Marudki666 : 10 zł - Marudziu dziękujemy :loveu:
  18. ciocia prześlicznie dziękujemy :loveu: :calus: już biegnę uzupełnic rozliczenie :kiss_2:
  19. i mój bije po oczach ;) Buziaki dla Lolci :calus:
×
×
  • Create New...