Rozmawiałam z Emilką :) przelewam za hotelik 310 zł ( miesiąc sierpień) dodatkowo zrobimy Maciejce badania krwi bo miał ostatni raz robione 1,5 roku temu. Koszt w okolicach 70 zł.
Emilka jak tylko znajdzie wolną chwilę wstawi zdjęcia naszego Maciusia :)
mnie ten biedaczek maleńki nie daje spać :( wczoraj długo rozmawiałyśmy na jego temat z ewu :( mam chętny domek dla psiaka do 10 kg. Właśnie podesłałam okruszka.
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UO8KVXO2tnY/VAYzavTqyEI/AAAAAAAAIx0/T15DdgyAhWs/s800/dsc_0369.JPG[/IMG]
[quote name='hop!']Sztuczka językowa... ;-)
[IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4f500caa1163.jpg[/IMG]
Dodam jeszcze, że Lola sama wskakuje na kanapę i zajmuje całą. :lol:[/QUOTE]
o sole mio !!!! ;)
[quote name='yolanovi']Nasz już odjajczony ;) O komplikacjach nic mi nie wiadomo, koszt przyjemności 150 zł. Będą jakieś fotencje[/QUOTE]
suuuuuuuuper :)
[quote name='hop!']W tym tygodniu miałam pokazać Lolę wetce, ale w związku z tym, że Lola tak dobrze się czuje, wizyta przesunięta o dwa tygodnie. :-)[/QUOTE]
i niech dziewczyna tak trzyma !!!!!!!!!:thumbs:
Czekamy jeszcze na rozliczenie hoteliku za miesiąc sierpień i aktualne fotki naszego bohatera :)
zapytań o naszego Maciusia zero :( telefonów pewnie też brak :( ech .....
[quote name='Mysza2']Dla Maciusia poszło 435 zł z bazarku :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254374-Koniec-rozliczamy-Dosłownie-wszystko-na-3-bidy-do-07-08-2014-g-22-00[/URL]
Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak dojdzie[/QUOTE]
Pięknie dziękujemy :) pieniążki już na koncie naszego Maciusia :)
wpłynęły także deklaracje stałe :)
yolanovi : 15 zł
Markofix : 10 zł
Randa ( za dwa miesiące ) : 60 zł
Elypsa : 20 zł
Przepięknie wszystkim dziękujemy to dla nas ogromne wsparcie :loveu: