-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
wzięło mnie na wspomnienia ... Nasz ślepek Maciuś przed operacją usunięcia oczek i guza w 2011 r. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2527/8c1f48a63f4ccd93med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1029/b8b6a74e05f73966med.jpg[/IMG][/URL] i dzisiejszy Maciuś :smile: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images69.fotosik.pl/61/30c804b59aed4c70med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images68.fotosik.pl/62/19100f614f05718amed.jpg[/IMG][/URL]
-
niewidomy maluszek KERMIT Z JÓZEFOWA prosi o domek...
Martika&Aischa replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Nasz ślepek Maciuś przed operacją usunięcia oczek i guza w 2011 r. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2527/8c1f48a63f4ccd93med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1029/b8b6a74e05f73966med.jpg[/IMG][/URL] i dzisiejszy Maciuś :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images69.fotosik.pl/61/30c804b59aed4c70med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images68.fotosik.pl/62/19100f614f05718amed.jpg[/IMG][/URL] -
niewidomy maluszek KERMIT Z JÓZEFOWA prosi o domek...
Martika&Aischa replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
przybiegam za naszą kochaną andegawenką do "maluszka" kochanego :* -
czekamy na filmik :):):)
-
CHARLIE, CHARLIE - szczęśliwy w DS:)
Martika&Aischa replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
ależ chłopak ma kolory :) piękny pychol :) :* -
ależ tu się dzieje :)
-
i ja odwiedzam śliczną Lolcię :)
-
[quote name='b-b']Umieszczę go z poprawkami i na PW bardzo proszę o konto do wpłat jakie mam podawać za cegiełki:) Czytam ,że wątek nieGrysia zostanie na wątku Grysia. Kochane poproście moderatora o dodanie wolnego 2 postu na rozliczenia nieGrysia. Ułatwi to Wam pracę ale też i tym osobom, które wpłacają pieniążki dla niego i tym którzy będą chcieli coś wpłacić. Będzie to widocznie bez dopytywania się o stan kasy małego.[/QUOTE] b-b kochana rozliczenie od08.2014 r. znajduje się w poście nr 1 :) mam nadzieję że jest czytelne dla wszystkich :)
-
Maleńka dwunóżka/zostaje na zawsze w DT!
Martika&Aischa replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
i ja odwiedzam maleńką :) -
[quote name='hop!']Już ma coraz więcej siły i coraz lepszy apetyt. Chętnie zagląda do kuchni. Jest bardzo duża poprawa.[/QUOTE] i oby tak dalej :) bardzo się cieszę :) nasza dzielna dziewczyna :*
-
Dziewczynki ja tak na szybko bo dopiero weszłam i muszę się ogarnąc. Chłopak to na pewno nie nasz Gryś ...niestety :( nadzieja prysła :( Nasz nowy bohater jest dużo młodszy ...takie psie dziecko z ADHD ;) wymaga dużo pracy bo kompletnie ma swój świat i nie reaguje na żadną komendę. Jest naprawdę duży i potwornie chudy. Na głowie i łapach rany jak by ktoś gasił na nim papierosy ? :roll: Przynajmniej tak to wygląda. Chłopak jest niesamowicie całuśny i pogodny :) rozdawał całusy na lewo i prawo :) Z psiakami w hoteliku przywitał się chętnie :) po drodze dosyc żywo i stanowczo zareagował na widok kota ;) może dlatego że kot bezczelnie był na wolności a on uwięziony z nami w aucie ;) Yolanovi i Belcia51 jak się zalogują z pewnością napiszą coś więcej i wstawią fotki :) Chłopak ogólnie jest świetny i bardzo bardzo proludzki ;) będzie kochał swojego nowego właściciela z całych sił bo kontaktu z człowiekiem jest spragniony bardzo :)
-
[quote name='ewu']Rudaska- chudzinka jest też śliczna. Czarnuszek , chłopaczek jest maleńki i niezwykle spokojny. Grzeczny, cichutki, uroczy. [B]Dziewczynki okazały się o niebo śmielsze[/B].[/QUOTE] jak to baby ;)
-
i ja w końcu odnalazłam wątek :) prześliczne są te ogonki :loveu: wierzę że szybciutko wyfruną do DS :)