[quote name='ewu'][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MOY4xAqaNxc/VAYzbQoRh4I/AAAAAAAAIx0/ktBGuNmEz5Y/s720/dsc_0372.JPG[/IMG]
[SIZE=3][B]Leoś , proszę pomóżcie mi go uratować.[/B][/SIZE]
To okruszek....:([/QUOTE]
Bidulek doczekał się domku :)
Leoś okruszek od jutra zamieszka w Sosnowcu :lol: Zamieszka u Pani Zosi sąsiadki naszej Anetki która tymczasuje nam psiaki z dogomanii :) Będzie pod lupą i czujnym okiem naszej Anetki :) Już się nie mogę doczekac aż poznam naszego bohatera :)