Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Pobiegłam sprawdzic ;) Martika@Aischa ma 15 lubianych :) lubianych czego nie wiem ;) a "posprzątane" to jakiś mój stary wpis w profilu że wyczyściłam skrzynkę :)
  2. te kropeczki powinny się świecic na zielono i wtedy było by jasne że ktoś jest aktywny ;) ognie mi się zdecydowanie bardziej podobały :jumpie: Najeżdżając myszką na nick wyświetla się informacja kiedy ostatnio kto był aktywny i jaki ma aktualnie status więc pewnie to jedyny sposób na sprawdzenie :nonono2:
  3. o rany ależ słodziak :loveu: :loveu: :loveu:
  4. Zgadzam się :) czekam na wątek " masz problem z nowym dogo tu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania" ;)
  5. ciocia a gdzie sprawdzic oprócz profilu oczywiście czy ktoś jest dostępny ??? Za Boga dojśc do tego nie umiem :(
  6. Aneczko miałam identyczną sytuację a raczej mam w pracy .....ta sama przeglądarka a cytowanie postu graniczy z cudem :nonono2: Zamiast "cytowac" post pojawia się czarna ramka :nonono2:
  7. Zdjęcia nasz chłopak ma naprawdę ładne :) Dziewczynki pomoże ktoś z tekstem ??? :)
  8. Znajdzie dupelek super domek :) jestem tego pewna !!! :) widocznie to nie był ten jeden jedyny i wymarzony ;)
  9. Pilnie kupię : spodnie na fitness koszulkę buty odpowiednie na bieżnię rozmiar 39
  10. po przerwie melduję się u Lolci :kiss_2: bazarek już odwiedziłam ;)
  11. przybiegam do Charliego :calus:
  12. A ja uprzejmie donoszę iż nasz Leoś wczoraj miał kastrację :) był bardzo bardzo dzielny choc w lecznicy emocje wzięły górę i z Leosia stał się typowym Leonem zawodowcem :megagrin: Koszt kastracji u zaprzyjaźnionego weterynarza to 100 zł :)
  13. Właśnie kliknęłam aby odpowiedzieć na Twój post i znowu NIC :( Nie podobają mi się te zmiany!!! Miejmy nadzieję że w końcu wszystko zacznie działać jak należy ;)
  14. Kompletnie nie ogarnięta zaglądam do naszego Grysia :) dziewczynki czy ktoś mi powie jak "cytować" posty ??? Klikam "cytuj" i nic :(
  15. [quote name='yolanovi']Może zaczniemy ogłaszać już chłopaka?[/QUOTE] o tym samym pomyślałam ;) nie ma co czekać :) Dziewczynki czy ktoś napisze tekst do ogłoszeń ? ja w tym temacie jestem noga :(
  16. a ja spieszę donieść że Leoś to najcudowniejsza istota na ziemi :) poza tym Leoś okazał się telemaniakiem ;) w piątek okruszek jedzie na kastrację bo mimo zapewnień schroniska okazało się że chłopak nie jest wykastrowany.
  17. przystojniak :loveu: :loveu: :loveu: Marlonek nam pięknieje w oczach :loveu:
  18. czekamy na wyniki badań naszego Maciusia zaciskając kciuki z całych sił za jego zdrówko !!!!!! :)
  19. [quote name='kcd']Ohhh... jak cudnie :)))[/QUOTE] ciocia ja aż podskoczyłam sobie z radości ;) Leoś nie dawał mi spac po nocach :) Bardzo się cieszę że skradł serducho Pani Zosi :lol: [quote name='Marysia O.']Ten wątek jest niesamowity! Trzymam kciuki za jutrzejszą akcję:)[/QUOTE] Marysieńko Leoś będzie sąsiadem naszej Anetki od Mentoska więc będzie pod ciągłym obstrzałem znając Anetkę ;) na minutkę z oka nie spuści a i wieści będą na bieżąco :)
  20. [quote name='ewu'][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MOY4xAqaNxc/VAYzbQoRh4I/AAAAAAAAIx0/ktBGuNmEz5Y/s720/dsc_0372.JPG[/IMG] [SIZE=3][B]Leoś , proszę pomóżcie mi go uratować.[/B][/SIZE] To okruszek....:([/QUOTE] Bidulek doczekał się domku :) Leoś okruszek od jutra zamieszka w Sosnowcu :lol: Zamieszka u Pani Zosi sąsiadki naszej Anetki która tymczasuje nam psiaki z dogomanii :) Będzie pod lupą i czujnym okiem naszej Anetki :) Już się nie mogę doczekac aż poznam naszego bohatera :)
  21. Gosieńko czy ja dobrze widzę ? uśmiechnięty pycholek :):):) czyli Erni powolutku przekonuje się do człowieka ? :)
  22. nauczy się chłopczyk :) i już niedługo stanie się prawdziwym dżentelmenem ;)
  23. o rany ależ smutne wieści :( Toficzku kochany biegaj szczęśliwy i wolny od bólu za TM :* [*]
  24. zdjęcie super i jak najbardziej prawidłowe rozmiarowo ;)
×
×
  • Create New...