Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. ciocia napisz do Bela51 może będzie mogła pomóc :)
  2. Trzymam kciuki z całych sił za zdrowie Bajeczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bądź dzielna sunieczko kochana :*
  3. A my za tydzień odwiedzimy naszego przystojniaka :) zrobimy kilka zdjęc i zabierzemy chłopaka na spacerek :) :calus:
  4. o rany :( Różyczko ...Beatko czytam i nie wierzę :( Bosku kochany psiaku biegaj szczęśliwy za TM [*]
  5. ciocia piesio chyba musimy pomyślec nad nowym tekstem :( tamten już się chyba opatrzył bo z tego co pamiętam jest od samego początku. A Maciuś tych ogłoszeń miał już od groma i nic :(
  6. Maciejka :calus: :loveu: a kciuki za zdrówko zaciśnięte z całych sił :) nieustannie :calus:
  7. robi nasz chłopak postępy i to najważniejsze :) małymi kroczkami do przodu :)
  8. Guciu zdrówka !!!!!! :calus:
  9. przeczytałam na bazarku i łzy same leją się po policzkach :( żegnaj sunieczko kochana :( [*]
  10. Marlon chłopaku do domu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :calus:
  11. łapulka kochana :( szczęśliwy Larguś to widok bezcenny :calus:
  12. A ja sobie zaglądam do naszego łobuza :) Luśka jak to Luśka ma swój świat a Ty z Lucindą 100 światów ;)
  13. Najwyższy czas spłacic dług jaki pozostawił po sobie nasz słodziak Bonifacy :) zapraszamy na bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143371-bi%C5%BCuteria-zegarki-jesienne-ciuszki-oraz-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-21102000/?p=15844196
  14. Marlonek zaprasza na bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143371-bi%C5%BCuteria-zegarki-jesienne-ciuszki-oraz-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-21102000/?p=15844196
  15. melduję się u ślicznej sunieczki ..........
  16. ależ radosny Marlonek :) uśmiechnięty pychol powala na kolana :)
  17. Maciuś nawet mnie nie strasz bo zmienię ponownie tytuł ;) Bonifacy który okazał się kotną Zuzą już w DS ;)
  18. i ja zaglądam do naszego cudownego Largunia :calus:
  19. ech chłopaku nasz kochany najwyższa pora do domku !!!!!!!!!!!
  20. Bonifacy pozdrawia wszystkie ciocie :) i oczywiście wujka Maciusia :)
  21. ciocia jasne że tak ......może będziesz miała szczęśliwą rękę i nasz Maciuś choc na ostatnie lata doczeka się swojego wymarzonego domku.
×
×
  • Create New...