Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. ależ cisza u Marlonka .....dziewczynki gdzie jesteście ? :) Dziś wraca nasza yolanovi więc będziemy miały wieści z FB i z hoteliku czy z ogłoszeń było choć pół zapytania o naszego Marlonka ......ech
  2. Wpłynęła deklaracja stała ( 20 zł ) od naszej kochanej cioci Elypsa :calus: Dziękujemy w imieniu swoim i naszego Maciusia :calus:
  3. zaglądam do Pana Jeżyka i Luśkota :calus:
  4. ależ cudny jeżuś :calus: :loveu:
  5. Rozliczenie za miesiąc wrzesień ( szczegółowe zamieści nasza Emiś) :) koszt hoteliku : 300 zł badania : 100 zł Razem : 400 zł Pieniążki przelane na konto hoteliku a ja biegnę uzupełnić rozliczenie.
  6. wpłynęła deklaracja stała ( 10 zł ) od naszej kochanej markofix1 ( 10 zł) Gosieńko ślicznie dziękujemy :calus:
  7. Charli chłopaku do domu !!!!!!!!! już czas !!!!!! :)
  8. Allu kochana pięknie Ci dziękujemy :calus: :calus: :calus:
  9. i ja zaglądam do naszej ślicznej kruszynki :)
  10. urocza z niej sunieczka :calus:
  11. Wreszcie odnalazłam wątek ....dodaję do ulubionych :) strasznie mi przykro z powodu maluszków :(
  12. dorciu kochana cieszę się że jesteś z nami i śliczną Azunią :loveu: :calus:
  13. Poleciała II rata z bazarku dla Marlonka w kwocie 81 zł 60 gr :) jak pieniążki dolecą proszę o potwierdzenie również na bazarku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/142566-rozliczamy-ubraniadodatki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-zapraszamy-04092000/#entry15758371 Przelałam również deklarację stałą za miesiąc październik ( 10 zł ) :)
  14. ciocia usunąć się nie da niestety jednak możesz przenieść do tzw. "lubianej zawartości " :)
  15. zaglądam do naszej Helenki :calus:
  16. pokazuj się psiaku kochany :*
  17. zaglądam do Maksia w oczekiwaniu na nowe wieści :*
  18. zaglądam do maluszków :)
  19. zaglądam do Olbrzyma i jego maleńkiej towarzyszki :*
×
×
  • Create New...