Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Maciuś już świątecznie zaprasza :) coraz bliżej święta :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143625-%C5%9Bwi%C4%85tecznie-zapraszamy-ozdoby-nowa-bi%C5%BCuteria-ciuszki-12112000/?p=15868322
  2. ciocia Aga jesteś po prostu FANTASTYCZNA !!! :calus: A Fenuś Wspaniały wręcz Fenomenalny :klacz: :klacz: :klacz:
  3. Fenusiu! dzielny, kochany psiaku wracaj nam szybciutko do sił i zdrówka !!! :calus: :calus: :calus:
  4. kochany ten strachulec :calus:
  5. zaglądam do Lolci :*
  6. Poleciały pieniążki za hotelik : październik : 310 zł A na koncie deklaracje stałe : yolanovi 15 zł Mysza2 : 10 zł Randa : 60 zł Markofix1 : 10 zł Elypsa : 20 zł Pięknie wszystkim dziękujemy :calus:
  7. ... i bardzo często z konia ;) np. chód ;)
  8. Fenusiu kochany my tu wszyscy martwimy się o Twoje zdrówko !!!! przytulam delikatnie ale z całych sił posyłając miliony ciepłych myśli i zaciśniętych kciuków :calus:
  9. chwilkę mnie nie było u Fenusia a tu takie smutne wieści :( Trzymam kciuki za zdrówko Fenusia !!!!!!!
  10. Post edytowany ;) ja to mam spóźniony zapłon :/ jak to mówią lepiej późno niż wcale ;)
  11. cudowna kruszynka :loveu: :loveu: :loveu: :calus:
  12. Ciocia oczywiście dowieziemy a zbędne kilogramy pójdą błyskawicznie w zapomnienie :shiny: dopiszemy tylko małym druczkiem na umowie że zwrotów nie przyjmujemy :siara: ;)
  13. oj tak :) chłopak strasznie zaganiany i nie ma na nic czasu ;)
  14. ech Charli Charli gdzie ten Twój jedyny i wymarzony domek :( ludziska chyba są ślepi :( taki piękny psiak a wciąż bez domku :(
  15. "Przebudzenie" Lolci :calus: rozkoszny ma ten pychol :loveu:
  16. Asieńko Aisha na głowie ma swój ulubiony papier toaletowy :) porywa go z uporem maniaka goniąc za rolkami jak szalona jak tylko nie zamknę drzwi do toalety ;)
  17. Allu kochana ślicznie Ci dziękujemy że pamiętasz o naszym Maciusiu :calus: Oby tylko jeszcze zdrówko naszemu Maciejce dopisywało :( Rozmawiałam z naszą Emiś i wyniki krwi nie za dobre :( Zdrówka nasz kochany Maciusiu :calus:
  18. zaglądam nieustannie trzymając kciuki za zdrówko przystojniaka :(
  19. na koncie deklaracje stałe od cioci andegawenki ( 50 zł ) przepięknie dziękujemy :calus:
×
×
  • Create New...