Maciuś już świątecznie zaprasza :) coraz bliżej święta :)
http://www.dogomania.com/forum/topic/143625-%C5%9Bwi%C4%85tecznie-zapraszamy-ozdoby-nowa-bi%C5%BCuteria-ciuszki-12112000/?p=15868322
Fenusiu kochany my tu wszyscy martwimy się o Twoje zdrówko !!!! przytulam delikatnie ale z całych sił posyłając miliony ciepłych myśli i zaciśniętych kciuków :calus:
Ciocia oczywiście dowieziemy a zbędne kilogramy pójdą błyskawicznie w zapomnienie :shiny: dopiszemy tylko małym druczkiem na umowie że zwrotów nie przyjmujemy :siara: ;)
Asieńko Aisha na głowie ma swój ulubiony papier toaletowy :) porywa go z uporem maniaka goniąc za rolkami jak szalona jak tylko nie zamknę drzwi do toalety ;)
Allu kochana ślicznie Ci dziękujemy że pamiętasz o naszym Maciusiu :calus: Oby tylko jeszcze zdrówko naszemu Maciejce dopisywało :( Rozmawiałam z naszą Emiś i wyniki krwi nie za dobre :( Zdrówka nasz kochany Maciusiu :calus: