Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='kolejna kobietka']jeju sliczne foteczki!!! kochany skarbeczek! [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/milosc/milosc77.gif[/IMG][/QUOTE] Cudna Nuteczka, prawda?!:loveu:
  2. Dzięki Beatko, jesteś kochana!!! Na to zdjęcie mogę patrzeć bez przerwy - jestem zachwycona:loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xDZbV5IdhTA/UM9KM5s4d2I/AAAAAAAAA4A/UBriAYtum9k/s320/zdj__cie0205.jpg[/IMG]
  3. [quote name='malagos']Gabi, a za karmę na przykład?..........[/QUOTE] Na razie niestety nie mogę z kilku powodów nie do końca zależnych ode mnie:-(
  4. Zaglądam do Biszkopcika, kilka dni byłam bez laptopa, a dzisiaj co chwilę mnie wywalało.... Wspaniale, że Biszkopcik w dobrej formie:loveu:
  5. [quote name='gosia7']Gabi79 dziękuję,Twoje 23zł już dotarło:loveu:[/QUOTE] Nie ma za co, to "spadek" po Nutusi, która ma już DS, a dokładnie 1/3 kwoty, bo podzieliłam pomiędzy 3 psiaki. Wklej proszę przy mojej wpłacie link do wątku, żeby było wszystko jasne.
  6. Napisałam tekst do ogłoszeń dla Ludwika, proszę oceńcie, czy się nadaje, czy coś zmienić, poprawić, dodać? [COLOR=#4b0082] [/COLOR][COLOR=#4b0082] Mały słodki Ludwiczek pragnie domu, nie chce już marznąć w schroniskowym boksie [/COLOR] [COLOR=#4b0082] O Ludwiczku nie wiadomo zbyt wiele. Skąd wziął się w schronisku i dlaczego? Z jakiego powodu tkwi w betonowym bunkrze już prawie 4 lata? Może się komuś znudził, jak pluszowa zabawka, może ktoś zamienił go na psa rasowego, "modnego" w danym sezonie? Ludwik nie rozpamiętuje przeszłości, marzy tylko o własnym domu, o kimś kto go pogłaszcze, przytuli, o kimś dla kogo będzie tym jedynym najwspanialszym psem na świecie. Czy ktoś da mu wreszcie szansę? Czy będzie wreszcie szczęśliwy przy boku „swoich” ludzi? Ludwik jest małym pieskiem, wieklości jamnika, zarówno do ludzi jak i do psów jest pozytywnie nastawiony. W schronisku, w którym przebywa psy nie są wyprowadzane, cały czas siedzą w boksach, więc Ludwiś bardzo tęskni za zwykłym spacerem w towarzystwie człowieka. Raz został na któtko wyprowadzony do zdjęcia . Co musiał czuć wracając do boksu??? Obecnie biedaczek bardzo marznie. Czy czeka go dożywocie za niewinność???? Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w woj. kujawsko-pomorskim. Szukasz prawdziwego psiego przyjaciela – zaadoptuj Ludwika, zmienisz jego cały świat, sprawisz, że będzie szczęśliwy i Tobie też da szczęście. Przekonaj się jak wiele radości i satysfakcji daje adopcja schroniskowego biedaka. Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie adopcji [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4b0082][email protected][/COLOR][/EMAIL][COLOR=#4b0082] , tel. 605060617[/COLOR]
  7. Taka ślicznotka, a tak tu pusto. Serce mi pęka, jak patrzę na te zdjęcia, niestety nie jestem w stanie jej przyjąć na BDT:-(
  8. [quote name='gosia7']Gabi79 dziękuję za wpłatę:loveu:, 23zł dotarło na konto bezdomnego,starszego,bardzo grzecznego psiego anioła z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236327-KOCZUJE-NA-GOŁEJ-ZIEMI-błagam-o-dt[/URL] Nutce życzymy wszystkiego naj w nowym domku:multi:, a Cioteczki bardzo prosimy o pomoc,jeśli to możliwe ,w znalezieniu DT/DT dla psiaka - serce mi pęknie jak będzie musiał wrócić na ulice albo pójść do schronu przed samymi świętami...:placz:[/QUOTE] Dziękuję Gosiu za potwierdzenie:lol: Niestety tego bidusia nie jestem w stanie przyjąć:-( Trzeba szukać pomocy, o BDT bardzo trudno, serce pęka.....................
  9. Przelałam obiecane 23 zł, bardzo proszę o potwierdzenie na wątku Nutusi [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Uszka-Nutka-ju%C5%BC-w-DS-Dzi%C4%99kuj%C4%99-Gabi79-[/url]!
  10. Przelałam obiecane 23 złotę, jak pieniążki dojdą bardzo proszę o potwierdzenie na wątku Nutki http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Uszka-Nutka-ju%C5%BC-w-DS-Dzi%C4%99kuj%C4%99-Gabi79-!
  11. [quote name='Karolcia_ko5']Ja mu sfinansuje pakiet tych ogłoszeń tylko pokierujcie mnie gdzie wpłacić itd... Adaś ma bardzo dużo na minusie... lada moment wpłyną pieniądze z gminy więc część długu pokryją.[/QUOTE] Tu jest link do bazarków ogłoszeniowych [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236061-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-Pomóżmy-zwierzętom-z-kieleckiego-schroniska-DO-20-12[/url] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236482-Bazarek-ogłoszeniowy-EDYCJA-VII-do-15-12[/URL]
  12. [INDENT] [COLOR=#000080][B]Czy mogę prosić dane do wpłaty. Na koncie mojej byłej tymczasowiczki Nutki zostało mi 69 zł. Cioteczki zaproponowały, by wspomóc któregoś z 3ech psiaków, nie potrafiłam dokonać wyboru i postanowiłam na każdego z nich (w tym na dług Cinka na prośbę cioteczki Obiezyswiat75) wpłacić po 23 zł[/B][/COLOR] Jak pieniążki dojdą proszę o potwierdzenie na wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Uszka-Nutka-już-w-DS-Dziękuję-Gabi79-!"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...kuję-Gabi79-![/URL] [/INDENT] Cieszę się, że Cinek po dość długim oczekiwaniu trafił do wspaniałych ludzi:loveu:
  13. Czy mogę prosić dane do wpłaty. Na koncie mojej byłej tymczasowiczki Nutki zostało mi 69 zł. Cioteczki zaproponowały, by wspomóc któregoś z 3ech psiaków, nie potrafiłam dokonać wyboru i postanowiłam na każdego z nich ( w tym na tego psiaka - na prośbę cioteczki ewu) wpłacić po 23 zł Jak pieniążki dojdą proszę o potwierdzenie na wątku: http://www.dogomania.pl/forum/thread...kuję-Gabi79-!
  14. [COLOR=#000080][B]Czy mogę prosić dane do wpłaty. Na koncie mojej byłej tymczasowiczki Nutki zostało mi 69 zł. Cioteczki zaproponowały, by wspomóc któregoś z 3ech psiaków, nie potrafiłam dokonać wyboru i postanowiłam na każdego z nich (w tym na Joszkę na prośbę kolejnej kobiety) wpłacić po 23 zł[/B][/COLOR] Jak pieniążki dojdą proszę o potwierdzenie na wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Uszka-Nutka-już-w-DS-Dziękuję-Gabi79-![/URL]
  15. [quote name='kolejna kobietka']no ja bym byla bardzo wdzieczna [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/milosc/milosc77.gif[/IMG][/QUOTE] Ok. Jest 68 zł, więc dołożę złotówkę, aby wyszło 69 (3x po 23 złote:lol:) Wysłałam napisałam na wątkach prośbę o dane do wpłaty Przeczytałam dzisiaj na pewnym wątku zdanie kilku osób, że podobno psów które kilka lat przesiedziały w schronie nie powinno się stamtąd wyciągać, na zasadzie "starych drzew się nie przesadza" Aż mnie zmroziło. Pomyślałam o Nutce, która przez 6 lat czekała na cud siedząc na budzie, a teraz jest szczęśliwa, bawi się, wyleguje na kanapie, domaga głaskania itd. itp. Takich przykładów jest mnóstwo!!!!! Nie skomentowałam tamtych wypowiedzi, bo szkoda się użerać.........
  16. [quote name='kolejna kobietka']dla nas kazda zlotowka z takim dlugiem, jaki mamy, jest bardzo wazna, wiec nawet podzial na 3 bylby dla nas ogromna pomoca ♥♥♥[/QUOTE] Czyli co dzielić na 3?
  17. [quote name='Zdzichu77']Dziękujemy za pozytywne komentarze,a szczególnie dla pani Gabrysi za serce jakie oddała Nutce:lol:Dla Nutusi napewno pierwsze dni w nowym domu nie były łatwe,ale szybko zaakceptowały sie nawzajem z naszymi kotami!:multi:Nutka miewa sie dobrze, jest kochanym,spokojnym,grzecznym psiakiem- poprostu jest ideałem:lol:!!!Mamy nadzieje że jak najwięcej psiaków ze schronisk znajdzie DOM STAŁY!a zwłaszcza te starsze.Trzymamy kciuki:lol:[/QUOTE] To ja serdecznie dziękuję za wspaniały dom dla Nutki:loveu: Niewielu jest ludzi, którzy decydują się przygarnąć kilkuletniego psiaka. Tym bardziej jestem dozgonnie wdzięczna. To, że Nutka jest idealna wiedziałam do kiedy do Nas przyjechała, już od pierwszych chwil, jak już kilkakrotnie pisałam JEJ nie można nie kochać. Jak tylko Ją zobaczyłam wiedziałam, że musi do mnie trafić, zauroczyła mnie natychmiast! Co do fotek, to tak jak pisałam w sms-ie, proszę przesłać mi na maila, a ja wyślę naszej kochanej Beatce (mam nadzieję, że mi wybaczy, że tak Ją męczę) i Beatka wstawi. Buziaczki dla Nutusi i kociaczków:buzi:
  18. [quote name='AgusiaP']Babeczka niby tak z rozmowy sensowana;) Nie upierała się jak opowiedziałam jej o tym, że nad nimi trzeba jeszcze pracować;) Może szczeniak, który nie jest dzikuskiem nie będzie miał u nich źle...[/QUOTE] Może nie, ale jak ja słyszę takie sformułowanie typu "piesek dla córeczki" to jakoś zawsze czarno to widzę
  19. [quote name='AgusiaP']kurcze to nie wiem Gabrysiu... najlepiej jak dziewczynki zdecydują[/QUOTE] Chyba tak, a jak nie dokonają wyboru to zrobię losowanie
  20. [quote name='AgusiaP']Podziel na pół te pieniążki Gabi i problem z głowy;)[/QUOTE] Aguś jak pisałaś to ja jeszcze edytowałam post, na 3 chyba nie bardzo się opłaca dzielić?
  21. [quote name='Mysza2']Czekamy z niecierpliwością:):). A z kotami zgoda?[/QUOTE] Tak z kotami zgoda!!!!!!!!! I ogólnie wszystko SUPER!!!!!!!!!!
  22. [quote name='AgusiaP']Super:multi::multi::multi: w takim razie czekamy ;););)[/QUOTE] Tak czekamy!!!!!!!!! Cioteczki kochane mam dylemat. Zostało mi 68 zł na koncie Nutki. Ponieważ Ewu i Obieżyswiat75 wpłaciły dla Nutki najwięcej poprosiłam o propozycje, na jakiego biedaka tę kwotę przekazać I tak ciocia obiezyswiat poprosiła by tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/193626-Cinek-w-DS-ale-ZOSTAWIŁ-DŁUGI!-Ponad-900-zł-DO-SPŁACENIA!-POMOCY[/URL] Ciocia ewu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236327-KOCZUJE-NA-GOŁEJ-ZIEMI-błagam-o-dt/page14[/URL] A kolejna kobieta wskazała Joszkę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232792-Szczeniak-z-nużycą-uratowany-od-eutanazji-w-BDT-u-liki1771-Potrzebne-na-leczenie[/url] Nie jest to kwota, którą opłaca się rozdzielać na 3. I na kogo mam wpłacić??????? Pomóżcie dokonać wyboro, proszę
  23. [quote name='Mysza2']I to jest smutne, że na to już nie mamy wpływu:(. Jak odrzucamy jakiś dom to ja zawsze mam doła że i tak jakiś biedak do tego domu trafi:([/QUOTE] Masz rację Eluniu, niestety niektórzy są niereformowalni. A miałam taki dobry humor................
  24. [quote name='ewa gonzales']:iloveyou::iloveyou:Slicznosci serdunko Uszenkowe:thumbs: ....mroziska nadeszly ...dla tych wszystkich biedakow ....:-(:-( wiosenki juz czekac trzeba[/QUOTE] Oj Ewuś, jak dlatego nie lubię zimy............. Dzwonił dzisiaj do mnie Pan Nuteczki, podsumuję krótko: NUTKA NIE MOGŁA LEPIEJ TRAFIĆ:loveu::loveu::loveu: Pani Nuteczki się tu zaloguje i zda nam relację, więc ja się nie będę rozpisywać
  25. [quote name='AgusiaP']Dobrze, że go zobaczyłaś Iwonko;):loveu:[/QUOTE] Popieram w 100%:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...