Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='Faenza']Już odpowiadam :) Młody zachowuje się bardzo fajnie nie załatwia się w domu w ogóle. Jak bardzo musi to daje znać, że to już :) Głównie ja z nim jestem i przy mnie czuje się całkowicie nieskrępowanie i swobodnie ale gdy znikam z pola widzenia to już musi przyjść sprawdzić co robię. Na szczęście jak wyjdę jest grzeczny i nie płacze. Zaczepia mnie do zabawy, cieszy się razem z machaniem ogonkiem, wita mnie jak wrócę do domu. Z moim partnerem jeszcze takiej relacji nie ma ale wszystko jest na dobrej drodze jak jest w domu to poświęca mu sporo uwagi :) Na spacerze przestał się chować za mną idzie teraz odważnie sam z przodu. Dzisiaj spotkał znowu pieska, którego widział parę dni temu i zaczął się do niego cieszyć (ale żeby bawić się to jeszcze za wcześnie). Z zabawek najbardziej lubi skórzany pasek, pluszaka flaminga i jak nie patrzę i nie zdążę ich zdjąć od razu po spacerze to podgryzać szelki ;)[/QUOTE] Jak miło czytać takie wieści!!!!! Buziaczki dla słodziaka!!!!!!!!!!
  2. [quote name='lucycabos']Prosimy o pomoc dla Kajtusia,zbliża sie zima ,piesek nie nadaję się do kojca:( W dodatku jego przednie nożki są takie powyginane w kształt literek c a na tylnie utyka Prosimy o pomoc sami nie damy rady oplacić leczenie i konsultacji ,a moze znajdzie sie jakis domek?[/QUOTE] Przydały by się ogłoszenia dla Kajtusia, bo tu na Dogomanni trudno o dom, zbyt wiele jest piesków w potrzebie Np. tu jest bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235935-Bazar-og%C5%82oszeniowy-cz-4-do-9-12-godz-22-dla-Ibisa-w-hoteliku[/url]
  3. [quote name='AgusiaP']Chyba troszeczkę trzeba będzie poczekać na ogłoszenia prawda Gabi?[/QUOTE] Przelew za ogłoszenia wczoraj zrobiłam. Myślę, że 2, 3 dni trzeba poczekać
  4. [quote name='AgusiaP']Tak tymczasik dla Misiuni w następnym tygodniu:lol::lol::lol: Gabi będzie miała na prawdę do Misiuni blisko:cool3:[/QUOTE] Oj tak bardzo blisko, dokładnie kilka mieszkań dalej, piętro niżej:multi:
  5. [quote name='toyota']Z ogłoszeń zupełna cisza.[/QUOTE] Biedna Milenka............
  6. [quote name='kolejna kobietka']Odwiedzam Nuteczke i przytulam! :) [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/zwierzeta/misie/misie11.gif[/IMG][/QUOTE] Dziękuję w imieniu Nutusi, ona uwielbia przytulanie!!!!!!! Napisałam tekst do ogłoszeń i zamówiłam Nutuni pakiet 90 ogłoszeń na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234424-Szybki-bazarek-90-og%C5%82osze%C5%84-Doch%C3%B3d-przeznaczony-na-koty-%29/page8[/url]
  7. [quote name='Aryste']pilnuje panci ;-)[/QUOTE] Oj tak pilnuje!!!!!!!! A teraz śpi słodko przytulona do Tz-a
  8. Kibicowałam Igusi po cichutku, a tu taka katastrofa.................. Biedne maleństwo..........
  9. [quote name='kolejna kobietka']Odwiedzam i przytulam! :) [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/milosc/milosc152.gif[/IMG][/QUOTE] Bardzo dziękujemy. Byłam dzisiaj z psiakami w parku. Nutka szalała, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Biegała, wąchała, goniła ptaki, witała napotkane pieski. W pewnym momencie wzięła patyczek i biegała wokół krzaków tak szybko, że byłam w szoku. Była bardzo, bardzo szczęśliwa. Przyjemnie było na to patrzeć:multi: Wczoraj na spacerze rozmawiałam z taką panią od suczki Diany (Diana ma 18 lat!!!), pogłaskałam Dianę, a Nutka w mgnieniu oka była przy mnie. Zazdrośniczka mała
  10. O rany, jaki Biszkopcik cudny!!!!!! Jak słodko śpi pod kocukiem. Myszko jesteś wspaniała i Twoja siostra także. Podziękuj siostrze serdecznie za przyjęcie Biszkopcika:lol:
  11. [quote name='wiosenka']B-B banerek ma link do Smerfika ;).[/QUOTE] Tu jest link: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235756-Ciuchowo-i-bi%C5%BCuteryjnie-dla-Biszkopcika%21-Do-24-11-do-godziny-22-00[/url]
  12. [quote name='AgusiaP']Wycałuj Gabi Kajtunia i Nuteczkę od cioci Agusi:lol:[/QUOTE] Zrobione, wycałowani oboje:lol:
  13. [quote name='toyota']Miała szczęście malutka ![/QUOTE] Tak miała, oby tylko jakiś wspaniały ds jej się trafił. Jej po prostu nie można nie kochać
  14. Nutunia pozdrawia cioteczki. Na dworze zimno, a Ona śpi sobie słodko na fotelu:lol: Słodziak cudowny!!!!!!
  15. [quote name='caryca26']O jakie super wieści , że Batmanek już w domku. Szczęściarz z niego wielki że trafił do takiego super domku , przypomina mi ,,figurą" Żyletę z Konina , która nie ma niestety tyle szczęścia. Nie każdy na pierwszy rzut oka pokocha taką parówę :) Sami zobaczcie czy nie podobna? [IMG]http://imageshack.us/m/825/755/70062388.jpg[/IMG][/QUOTE] Jaka cudna!!! Gdybym miała duży dom z ogrodem, a nie klitkę w wieżowcu to bym kilka takich cudnych skarbów przyjęła do siebie, ech, marzenia.................
  16. [quote name='AgusiaP']jak będziemy miały pewność napiszemy Wam wszystko ;) ale jak Elunia pisze nie piszemy, żeby nie zapeszyć :eviltong: a Wy trzymajcie kciuki:loveu:[/QUOTE] Kciuki zaciśnięte!!!!!!!
  17. [quote name='AgusiaP']No Gabrysiu, gdyby nie telefon od Ciebie Biszkopcik pewnie dalej by tam koczował;) Postaramy się zrobić ładne zdjęcia Pauluś;)[/QUOTE] Oj tam telefon........
  18. Zaglądam do Milenki. Wiecie co, jak przeczytałam w treści ogłoszenia wzmiankę o wieloletniej tow. niedoli Milenki (czyli o Nutusi) spojrzałam na Nutkę śpiącą słodko na kanapie i się rozryczałam........ Oby ktoś sensowny maleńką wypatrzył.
  19. Zaglądam do Biszkopcika. pod wiaduktem zostały jakieś szmaty i duża miednica, którą ludzie ofiarowali Biszkoptowi. Gdy widzę te rzeczy idąc do i z pracy czuję ulgę, że biedak już bezpieczny. Cioteczki, jesteście cudowne!!!!! A Biszkopcik prześliczny:lol:
  20. [quote name='ewu']Nuteczko tak się cieszę,że jesteś bezpieczna i szczęśliwa.[/QUOTE] Oj tak Nutusia jest mego szczęśliwa. Potrafi, biegać i brykać, jak szczeniak. Lubi też np. pogonić gołębie. Codziennie rano przychodzi dać buzi i ziewając głośno kręci młynki ogonkiem. Cieszy się tak, bo chyba po obudzeniu upewnia się, że to wszystko nie sen. Jest cudowna. Lada dzień zamówię jej ogłoszenia. Jak na razie uzupełniłam wydatki. Wpływy uzupełnię jutro, bo dzisiaj już padam na twarz ze zmęczenia.
  21. [quote name='piescofajnyjest']co u naszego Adasia?????[/QUOTE] Też jestem ciekawa. Dawno tu nie zaglądałam bo "wieki" byłam bez internetu Zaraz przeleję moją skromną deklarację dla Adasia za X i XI
  22. [quote name='AgusiaP']Ale ten czas leci:shake: Może Nutce się poszczęści i będzie miała domek;) Trzymam kciuki Gabrysiu:lol: Miałabyś ją blisko;)[/QUOTE] Oj tak, czas leci jak torpeda. Co do tej pani i ewentualnego domku, to nie robię sobie nadziei, bo podobno przedwczoraj pożegnała swojego pieska. Poza tym nie wiem kiedy ta pani z którą rozmawiałam będzie się z nią widzieć. Wszystkim wokoło opowiadam historię Nuci może zadziała poczta pantoflowa
  23. [quote name='tymuś']witam witam Batuś ma się wporządku ciągle ma uśmiechniętą mordę i rozmerdany krótki ogonek jego szczek jest najcieńszy ze wszystkich naszych nosów lubi się pogonić wtedy leci jak mały czołg jest taki kochaniutki:loveu: adopcja go to był strzał w dychę!!!:cool3:[/QUOTE] Cudownie czytać takie wieści:lol:
  24. [quote name='Aimez_moi']Zdjecie przesliczne.....i sunia radosna....:)[/QUOTE] Na tym zdjęciu z żuczkiem Nutka jest smutna, ale to dlatego, że robiłam jej zdjęcie, a ona za tym nie przepada
  25. Wreszcie odzyskałam komputer z nowym modemem:multi: Dzisiaj rozmawiałam ze znajomą panią, jej znajoma kilka dni temu musiała pożegnać pieska i może będzie poszukiwała nowego przyjaciela. To była tylko taka luźna rozmowa. A Nucia jakby coś wyczuła, gdy wróciłyśmy do domu tuliła się do mnie i dawała buziaki jeszcze bardziej niż zwykle. Mam dzisiaj jeszcze trochę roboty przyniesionej do domu z pracy. Jak się z tym odrobię, to zaraz uzupełnię rozliczenie. Dzisiaj mijają 2 lata od kiedy poznałam mojego cudnego Kajtunia, a 15-11-2010 oficjalnie GO adoptowałam:loveu:
×
×
  • Create New...