-
Posts
32983 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aryste']wiem gabi! sledzialm watek uszki :-)[/QUOTE] Ja chwilami wprost nie mogę uwierzyć, że Nuteczce tak się poszczęściło:loveu: -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aryste']ja tez bedzemy oglaszac . damy rade gabi. trzeba tym maluchom pomoc.[/QUOTE] Musimy dać radę!!!!!!!! Ta mała to następczyni w schronie Nutuni, która była u mnie w DT i ma cudowny DS [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Uszka-Nutka-już-w-DS-Dziękuję-Gabi79-![/URL] Jak mam mega doła to oglądam na pocieszenie fotki Nuteczki z DS - zawsze pomaga:loveu: Oby tym biedakom też się tak poszczęściło -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do ślicznotki, czekamy cierpliwie na wieści o suni od Toyoty. Ja mam nadzieję, że sunia szybko znajdzie domek, bo jest niewielkich rozmiarów i raczej spokojna, tylko wieku nie znamy -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aryste']dzieki Gabi! tak strasznie mi go szkodda. miejmy nadzieje ze ogloszenia pomoga. jak nie, to za 2 -3 tyg wykupie mu kolejny pakiet i tak do skutku.[/QUOTE] Mnie też go bardzo szkoda:-( Tak samo tych sunieczek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237288-Cudna-i-delikatna-sunia-dominowana-przez-psy-w-boksie?p=20122485#post20122485[/URL] [URL]http://img203.imageshack.us/img203/7222/96898729.jpg[/URL] Z tego co się orientuję ta łaciatka nie ma jeszcze wątku, jest po prostu śliczna i taka przestraszona:placz: -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
Gabi79 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Tak, Pani dzisiaj do mnie dzwoniła, bo zobaczyła Willego na stronie schroniska. Mówiła, że mieli go od 12 lat, bardzo się ucieszyli, że im zrobił taki prezent na święta :) W schronisku go szukali, tylko... Willy nie był nigdy na boksach kwarantanny, bo jak przyszedł to był chudy i siedział sobie z boku w pomieszczeniu - dlatego mogli go nie widzieć. Pani jeszcze musi zgłosić się po książeczkę i do schroniska żeby załatwić formalności związane z odbiorem (właściwie to on się sam odebrał :P ) psa ;)[/QUOTE] Całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło, oby tylko więcej Państwu nie uciekał -
Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))
Gabi79 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Tak, Willuś wrócił do swojego Domu Stałego z którego zwiał w sierpniu[/QUOTE] Tak myślałam, że zwiał do dawnego DS, obawiałam się, że tam go już nie chcą skoro był w schronie. Czy wszystko ok? Czy ludzie zadowoleni z jego powrotu?????? -
[quote name='WiosnaA']Biszkopcik wypiękniał,nie do poznania :loveu: Z mojego bazarku mamy dla Biszkopcika [B]481,20zł[/B] :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236228-ROZLICZAMY!!!-CIACHA-kosmetyki-porcelana-dla-Sańki-Lolka-Biszkopta-do-6-XII"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...kopta-do-6-XII[/URL] Bardzo proszę o nr.konta do wpłaty.[/QUOTE] Piękny wynik, wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='lika1771']Doszlo 23zl dla Joszki bardzo,bardzo dziekuje.[/QUOTE] Bardzo dziękuję za potwierdzenie:loveu:
-
Kurde, ciągle myślę o tej bidulce [url]http://img203.imageshack.us/img203/7222/96898729.jpg[/url], ciekawe jak sobie radzi????
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Przepraszam oczywiscie,ze tak bardzo dziekuje.[/QUOTE] Czy mogę prosić o wpisanie w rozliczenie i potwierdzenie na wątku Nuteczki? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Uszka-Nutka-ju%C5%BC-w-DS-Dzi%C4%99kuj%C4%99-Gabi79-[/url] -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']To jest prawie 500 km do Was :(.[/QUOTE] O Jezu................... -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jaki ten piesio jest śliczny!!!! Asiek, wspaniale, że oferujesz mu dt:loveu: Ja miałam u siebie Nutkę z tego samego schronu. Nutka ma już wspaniały DS [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Uszka-Nutka-już-w-DS-Dziękuję-Gabi79-[/url]! W tym schronisku są same śliczne psy, a latami czekają na dom. Gdyby nie Toyota tkwiły by tam do końca życia -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aryste']moze jej zrobic ogłoszenia? taka malenka sunia powinna szybko cos znalezc... do tego ona taka sliczna[/QUOTE] Aryste, jesli mozesz, to zrob prosze, ogloszen nigdy za wiele. Przydaly by sie inf. nt. przyblizonego wieku suni i do kiedy jest w schronie, poczekamy moze Toyota sie czegos dowie -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ogloszenia zamowione, kasa poleciala, czekam na realizacje [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237417-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-du%C5%BCo-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-%29-do-14-01-2013[/url] -
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
Gabi79 replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak sobie podczytuję. Zgadzam się z ewu, było by wspaniale, gdyby trafił do daśki na BDT, o bezpłatne tymczasy jest bardzo trudno, to prawie jak wygrana w totka -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Czy doszło już skromne 23 zł - "spadek" dla Joszki od Nuteczki? -
Mnie zastanawia nieustannie, dlaczego Bostonka nikt nie chce? Taki przystojny, mądry chłopak
-
[quote name='Kryzia']Bo to neverending story jest.[/QUOTE] Niestety, niekończąca się opowieść...... Planów co do nowego tymczasowicza nie mam, bo na razie z kilku powodów, nie do końca zależnych ode mnie nie mogę przyjąć żadnej bidy:-(
-
[quote name='Kryzia']Cudowne zdjęcie :) Gabi jak tam samopoczucie, już chyba jesteś spokojniejsza. Ale pewnie jeszcze szukasz wzrokiem Nutki i wydaje Ci się, że jest gdzieś tuż obok.[/QUOTE] Już się przyzwyczaiłam, że Nutusi nie ma u nas, ale bardzo często o NIEJ myślę. Jest taka cudowna i ma najcudowniejszy domek jaki mogłam sobie wymarzyć:loveu: Teraz dołuje mnie ta mała: [URL]http://img203.imageshack.us/img203/7222/96898729.jpg[/URL] oraz Ludwik [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234776-Ludwik-XVI-od-4-lat-w-schronisku-([/URL] i kremowa sunia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237288-Cudna-i-delikatna-sunia-dominowana-przez-psy-w-boksie[/url] Na razie napisałam tekst do ogłoszeń dla Ludwika, czekam co na to dziewczyny na wątku
-
[quote name='AgusiaP']Te zdjęcia mówią same za siebie:multi::multi::multi: Nuteczka lepiej nie mogła trafić:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Tak Aguś, to najwspanialszy domek na świecie, a dobrze wiesz, że ja rzadko jestem tak w 100% zachwycona:loveu::loveu::loveu: Tym razem mój zachwyt jest bezgraniczny!!!!!!!!!!
-
[quote name='AgusiaP']Biszkopcik po wizycie. Elunia wróciła dopiero przed 20tą od weta. Rany wyglądały na ładnie zagojone ( zresztą już tak wyglądały jak ja byłam z nim ostatnio) niestety po ściągnięciu szwów okazało się, że ciałko się jeszcze nie zrosło i trzeba było założyć jeszcze raz nowe. Kolejna kontrolna wizyta w czwartek.[/QUOTE] Ojej, oby wszystko jak najszybciej się goiło
-
[quote name='kolejna kobietka']jeju sliczne foteczki!!! kochany skarbeczek! [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/milosc/milosc77.gif[/IMG][/QUOTE] Cudna Nuteczka, prawda?!:loveu: