-
Posts
32979 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa gonzales']:modla::iloveyou:Gabryniu moja kochana , bedzie grosik wiecej , tylko jutro musze wytrzymac kilkanascie godzin w pracy :shake: sciskuniam Gabryniu[/QUOTE] Ewuś, kochana ty nie szalej, bo 30 zł to dużo!!!! Powodzenia w pracy, oby te kilkanaście godzin szybciutko minęło:lol: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Jestem i ja na wątku ale nie wiem jak pomóc. Ja mam DT tylko dla szczeniaków bo moja własna suka nie akceptuje dorosłych psów, zresztą teraz i tak zajęty przez szczeniorkę z Olkusza zabraną właśnie...Hotelik może kiedyś, zaplecze jest ale nie ma na razie pieniędzy na inwestycje...A tych nie ma są długi za leczenie młodej i jej 2 siostrzyczek. My z wątku Olkuszaków oddajemy je do hoteliku amok albo do misieek, tam koszt to chyba 13 zł za dobę, ale to już trzeba ją pytać.[/QUOTE] A czy ten hotelik ma wątek? Czy dziewczyny są na dogo? U mnie krach finansowy, niestety. Już dzisiaj przegadałam w sprawie suni 60 zł.......... a nie mam nic pewnego na 100% Zawsze te pie.... finanse Wolałabym znaleźć coś tańszego, bo na koncie suni na razie zero. -
[quote name='AgusiaP']Gabrysiu ona nie może trafić do Olkusza:-(:-(:-([/QUOTE] Aguś wiem, dlatego ubłagałam, aby jeszcze kilka dni ją przetrzymali. Ona dostanie depresji lub zostanie zagryziona, z tego co wiem zdążyła się bardzo przywiązać do obecnych opiekunów, nawet nie wie co ją czeka, a tu koszmar przed nią Nie wiem skąd wytrzasnąć 300 zł na hotel..............
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Jestem Gabrysiu, Czyli do Lilki mogłaby sunia jechać. Piszesz że szukasz dalej, tel do Ulka12 517 251 148 lub 660 436 321 to jest w Żarkach[/QUOTE] Lilka nie była w 100% przekonana ze względu na psiaki, które są u niej, ale jak nic innego się nie trafi obiecała Stefę przyjąć. Myszko dzięki, że jesteś na wątku:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka']Poproście o pomoc finansową Kundelkową Skarbonkę :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-możemy-więcej!-POMÓŻ![/URL][/QUOTE] Będę pamiętać, ale najpierw muszę mieć pewne miejsce dla suni i jej zdjęcia -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aryste']dziewczyny, trzymajcie kciuki. jest szansa ze sunia neidlugo bedzie miala domek :-)[/QUOTE] Kciuki zaciśnięte -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Lilką prawie pół godziny. Na dzień dzisiejszy nie miała by Stefy gdzie umieścić, bo nie ma wolnego boksu. Będzie pracować nad tym by 2 psiaki się dogadały ze sobą i były razem. Podsumowując, jeśli za kilka dni nie znajdę miejsca dla suni gdzie indziej Lilka ją przyjmie. Lilka współpracuje z wetami, więc nie trzeba by było sterylizować suni tutaj. Będziemy w kontakcie, ale na razie szukam dalej -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']Jest jeszcze jeden hotelik w Preczowie koło Sarnowa. Maluteńki./ Moze zadzwonicie i zapytacie? Powiedzcie ze to bida. [URL]http://hotelpsiraj.pl/[/URL] To maluteńki, kameralny hotelik.[/QUOTE] Tutaj też dzwoniłam, doba 30 zł, ale sunia miała by miesiąc na znalezienie domu, bo potem są ferie i państwo mają rezerwacje. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Oj tak słyszałam ...strasznie smutna historia :( No to czekamy na wieści .....jeśli było by miejsce to fantastycznie i cena przystępna. Gabi to wtedy uprosić Molickich żeby ciachnęli sunie i przetrzymali w szpitalu. Innego wyjścia chyba nie będzie .... Dojdą niestety dodatkowe koszty .....[/QUOTE] Marticzko, a ile kosztuje doba w szpitalu??? Zaraz będę dzwonić do Lilki. Z tego wszystkiego źle wpisałam nr tel. i doładowałam komuś konto..... -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']I ja polecam ten hotelik! Kontakt do hoteliku : nesca : 660 737 137 Czytałam ostatnio że mają wolne miejsca![/QUOTE] Dzwoniłam do Nesci - bardzo miła osoba Koszt hoteliku u Lilki 300 zł z jedzeniem, jedzenie gotowane, psiaki w kojcach, ale mają spacery 2 razy dziennie po lesie. Nesca podała mi nr do Lilki i miała do niej zadzwonić, a ja mam zadzwonić za kilkanaście minut. Może być problem ze sterylką, bo tamtejsza wetka jest w śpiączce. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Niestety Emis na razie nie bedzie przyjmowac duzych psów. Rozmawialam przed chwila.[/QUOTE] bela dziękuję za informację. Obawiałam się, że może być ciężko, bo sunia jest dość duża i żywiołowa -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']Jakiej wielkości jest ta sunia? Jaki ma charakter? Bo na razie wiemy, że jest potrzebująca sunia i tyle. Jak znaleźć DT gdy nie wiem dla jakiego psa? Nikt nie weźmie takiego licho wie jakiej wielkości.[/QUOTE] Sunia jest wielkości owczarka niemieckiego, jest młoda, żywiołowa, tyle wiem, czekam na zdjęcia. Był pomysł, by została tam gdzie jest, ale z powodu ucieczek zapadła decyzja o oddaniu jej W stosunku do ludzi sunia jest łagodna i uległa. Z psami chce się bawić Myślę, że uciekała między innymi dlatego, że nudziło jej się na podwórku, podczas nieobecności domowników. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Gabi ja myślę że warto zapytać naszą Emiś o miejsce żebyśmy miały cokolwiek na początek .... trzeba prosić o bazarki i rozsyłać wątek gdzie się da ..może skarpeta owczarkowa wspomoże sunie grosikiem ...ja zgłoszę Stefanie do skarpety sterylkowej ....strasznie mi jej szkoda :( Wierzę że grosz do grosza i uzbieramy ...każda wpłata nawet ta najmniejsza w tej chwili na wagę złota ....[/QUOTE] Zaraz napiszę do Emiś, mimo, że ta kwota mnie przeraża. Gdzie ten hotelik w Sarnowie, czy coś poknociłam, czy Emiś ma jakiś wątek dot. hoteliku, czy wysyłać do niej pw? -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Gabi myślałaś o Emiś ? może ma miejsce ....tylko koszty ...300 ...310 zł ( w zależności od miesiąca) + karma + wet .... Trzeba zacząć zbierać deklaracje bo inaczej nie da rady ....... :shake:[/QUOTE] Tak, o Emiś wspomniała mi Agusia i Bela51, przeraża mnie ta kwota. Napisałam do kilku osób oferujących PDT, bezpłatne zajęte.... Z tego co wiem Stefa jest zaszczepiona na wirusówki, przeciw wściekliźnie jeszcze nie, no i może być zaciążona. Zdjęć jeszcze nie mam. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dziękuję wszystkim za obecność i oferty pomocy. Trzeba ją gdzieś umieścić, tyle, że na razie nie ma gdzie:-( -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']I ja też przychodzę na zaproszenie. Z chłopakiem ponad dwa lata temu znaleźliśmy kociaczka też nazwaliśmy go Stefan, a po powrocie do Krakowa i wizycie u weta okazały się, że to dziewczynka, mimo to imię Stefan i tak pozostało:p Nie mogę zaproponować niestety nic innego jak ogłoszeń :([/QUOTE] Na sunię też do tej pory Państwo wołają Stefan, ale ja skróciłam, bo przecież to dziewczynka; dziękiserdeczneza propozycje ogłoszeń -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']To mogę zrobić ten ewentualny bazarek, ale nie w 5 minut. Czyli byłaby to pomoc nienatychmiastowa. Gdyby potrzebna była sterylka to mogę zgłosić sunię do Sterylkowej Skarpety, bo jestem stałą deklarowiczką. Ale to oczywiście potem, bo najpierw trzeba sunię gdzieś umieścić i na to nie mam już pomysłu.[/QUOTE] Bardzo dziękuję!!!!!! Ja też na tą chwilę nie mam pomysłu gdzie ją umieścić, później spiszę oferty pomocy w 1 poście -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Rowniez sie melduje i bede zagladac, biedna Stefcia :sad:[/QUOTE] Dzięki!!!!!! Stefcia nieświadoma niczego, oby los się do niej uśmiechnął -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']Będę teraz rzadko na dogo - ale mogę wstawić foty, przekazać fanty na ewentualny bazarek i wesprzeć sunię jakimś niewielkim groszem - to wszystko... Mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] To bardzo wiele!!!! Bardzo dziękuję, na razie czekam na foty -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']tez tak wlasnie pisalam, ale Aryste mowila mi, ze toyota miala zajete caly czas, ale to dlatego, ze bardzo dlugo dzis z kims rozmawiala... ja zawsze podaje numer telefonu bezposrednio do toyoty w ogloszeniach, moze warto zmienic, zeby potem nie bylo takiego przekierowywania?[/QUOTE] Racja, najlepiej podawać nr Toyoty, jeśli chodzi o psiaki znajdujące się w schronisku. O dobre domy ostatnio bardzo trudno. Cioteczki kochane proszę zajrzyjcie do Stefy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238411-Pomocy%21%21%21%21-Suni-grozi-schronisko-w-Olkuszu[/url] -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']ja tez sie zamelduje!!!![/QUOTE] Bardzo dziękuję:loveu: Czy ktoś może zadeklarować jakiś grosik, szukam jakiegoś dobrego, taniego hotelu, albo PDT, bo o BDT niezwykle trudno -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']tak, ma numer do toyoty[/QUOTE] Moim zdaniem najlepiej by było, gdyby ta pani skontaktowała się z Toyotą -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[B]16.01.[/B] : Dancik 20,- bela51 10,- Livka 30,- [B] 17.01.[/B] obiezyswiat75 150,- Panna Marple 200,- Jolanta08 30,- [B]18.01.[/B] Ajw - 10,- gosiaczek1984 20,- israel 50,- AnetaR 10,- Alla Chrzanowska 10,- ewu 30,- Teresaa118,- 50,- Maruda666 15,- sybisia 10,- zebrazebra 20,- MoniaB. 10,- rzepek 80,- [B]21.01.[/B] Mysza2 - 20,- Romka 21,- za 7m-cy z góry ranias - 30,- za 6 m-cy z góry MikAga - 30,- mkgce - 21,- za 3 m=ce z góry Wercyngetoryks 30,- +10 = 40,- katarzyna09 - 10,- margoth137 - 10,- kocurek - 12,- [B]22.01.[/B] Mazowszanka 5,- Pikola 40,- Malwa 30,- ( przesłane przez asiekl-g z wpłat dla Biszkopcika, który jest w BDT) [B] 24.01.[/B] Lucyna 10,- yolanovi 15,- Madziak25 5,- p. Danusia 100,- [B]28.01.[/B] Salibinka 10,- [B]30.01.[/B] Madziak25 5,- [B]01.02.[/B] Teresaa118 50,- Alla Chrzanowska 10,- Bela51 10,- [B]04.02.[/B] MoniaB 10,- [B]05.02[/B] Mysza2 20,- [B]06.02.[/B] AgusiaP 20,- [B]08.02.[/B] AgusiaP 20,- [B]12.02.[/B] Salibinka 10,- kocurek 12,- [B]16.02.[/B] dancik 20,- [B]18.02.[/B] Maruda666 15,- 20.02. Wercyngetoryks 10 +20 =30,- [B]21.02.[/B] Mazowszanka 5,- [B]22.02.[/B] Lucyna 5,- [B]28.02.[/B] Teresaa118 50,- Madziak25 5,- [B]01.03.[/B] Alla Chrzanowska 10,- MoniaB. 10,- [B] 04.03.[/B] kocurek 12,- [B]05.03.[/B] Mysza2 20,- [B]06.03.[/B] Z bazarku Livki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239745-Świetne-ciuszki-i-coś-jeszcze-dla-Stefanii-Do-16-02-do-godz-21-00/page3[/URL] 96,- 07.03. lucyna 5,- [B]11.03.[/B] AgusiaP 20,- [B]12.03.[/B] Bela51 10,- [B]14.03.[/B] Mazowszanka 5,- [B]16.03.[/B] Dancik 20,- Martika@Aischa - bazarek 285,- + 10,- = 295 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238805-Mega-bazarek-różności-ciuszki-ozdoby-dodatki-biżuteria-26-01-20-00[/URL] [B]18.03.[/B] Maruda666 15,- [B] 02.04.[/B] MoniaB 10,- Madziak25 5,- [B]03.04[/B]. lucyna 5,- [B]04.04.[/B] kocurek 12,- [B]08.04.[/B] Maruda666 15,- [B]12.04.[/B] Mazowszanka 5- [B]16.04.[/B] (już po adopcji Stefy Dancik 20,- -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aryste']mam pania chetna na adopcje. dzisiaj znowu dzonwila 2 razy , ale nie wiem gdzie sunia jest i od wczoraj nie moge sie tego od nikogo dowiedziec.... boje sie ze pani stwierdzi ze to cale nasze podejscie jest nie powazne i ze sie ja "olewa".[/QUOTE] Czy to ta sama Pani, która dzwoniła wczoraj? Toyota pewnie zabiegana. Aryste, może zadzwoń do Toyoty i zapytaj, czy mogła by się z tą panią skontaktować? Czy masz nr tel. do Toyoty? -
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]EDIT 13.0[SIZE=4]4. 201[SIZE=4]3r. Stefcia/Sati [SIZE=4]zamieszkała w[/SIZE] domu P. Jolanty i J[SIZE=4]ej rodziny - została Wrocławiank[SIZE=4]ą[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#006400][B][SIZE=3] EDIT[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#006400][B][SIZE=3]28 marca 2013 STEFCIA ROZPOCZĘŁA NOWY ROZDZIAŁ ŻYCIA W DS[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#006400][SIZE=3][U]02.04. zapadła decyzja, że Stefcia wraca do DT . Nadal DS poszukiwany[/U][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000080][B] Edit 21.01.2013 Stefcia już w hoteliku u Michell04, teraz szuka wspaniałego DS Edit 15.01.Stefcia uniknęła wywózki do schronu w Olkuszu!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL][COLOR=#ff0000][SIZE=4] [IMG]http://i46.tinypic.com/33awbhj.jpg[/IMG][/SIZE][/COLOR] [B]Stefa błąkała się po całej wsi brudna, głodna i zaniedbana. Wszyscy ją przeganiali, nikt nawet nie dał jej wody, a co dopiero jedzenia. W końcu przyszła pod dom Pani Danusi i jej rodziny. Państwo się zlitowali nad sunią, nakarmili i napoili. Nie znając płci psiaka nazwali go Stefan. Potem okazało się, że to sunia. Po kilku dniach dostała cieczki - najprawdopodobniej jest w ciąży. Przydała by się sterylka aborcyjna Stefa ma około roku, jest wesoła, inteligentna, kocha ludzi. Państwo pracują po kilkanaście godzin na dobę i sunia siedzi samiuteńka na podwórku, ma budę, ale niezbyt chętnie do niej wchodzi. Państwo chcieli ją zatrzymać, ale sunia przeskakuje przez ogrodzenie i wędruje po okolicy. Państwo pytali rodzinę i znajomych, czy ktoś nie przygarnąłby Stefy, ale chętnych brak. Zapadła decyzja - oddanie Stefy do schronu!!!!!!!!! Poprosiłam p. Danusię, by przetrzymała sunie jeszcze kilka dni, opowiedziałam o tym sławnym schronie w Olkuszu Może uda nam się uchronić Stefę przed mordownią.[/B] [SIZE=4][B][COLOR=#800000]Szczegółowe rozliczenie wpłat [SIZE=4] post 3[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE] [COLOR=#ff0000] [B][U]DEKLARACJE STAŁE:[/U][/B][/COLOR][B] 5,- -Madziak25 (I,II,III,IV) =20 20,- - AgusiaP (I,II,III) = 60 15,- - Maruda666 (I,II,III,IV) =60 20,- - Mysza2 (I,II,III) =60 10,- bela51 (I,II,III) =30 20,- - Dancik (I,II,III,IV) =80 10,- Salibinka - przez 6 m-cy(I,II) - deklaracja zawieszona od marca do odwołania =20 3 euro = 12zł,- - kocurek - przez 6 m-cy (I,II,III,IV) = 48 50,-[/B] [B]teresaa118[/B] [B](I,II,III) = 150 3,- - Romka (I,II,III,IV,V,VI,VI,VII) =21 20,- gosiaczek1984 (I) = 20 10,- Alla Chrzanowska (I,II,III) =30 5,- ranias (I,II,III,IV,V,VI) =30 10,-MoniaB. (I,II,III,IV) =40 5,- Mazowszanka (I,II,III,IV) =20 5,- Lucyna (I,II,III,IV,V) =25 7,- mkgce (I,II,III) =21 10,- Wercyngetoryks (I,II[COLOR=#000000])[/COLOR][COLOR=#000000]=20[/COLOR][/B][COLOR=#000080][B] Razem: [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][B]237,- od marca 2013 227,-[/B] [/COLOR][COLOR=#ff0000] [B][U]DEKLARACJE JEDNORAZOWE: [/U][/B][/COLOR][B]100,- p. Danusia z mężem + 20,- zebrazebra + 30,- ewa gonzales - brak wpłaty 30,- Livka + Hope2 (wstępnie, jeszcze nic pewnego)- 150,- obiezyswiat75 + 30,- MALWA + 200,-Panna Marple + 30,- MikAga + 30,- Jolanta08 + 80,- rzepek + 30,- ewu[/B] + [B]10 - AnetaR[/B] + [B]10,- katarzyna09[/B] + [B]10,- sybisia + 50,- israel[/B] + [B]40,-pikola + Sarunia-Niunia -[/B] [B]10,-Margoth137 + 10,-Ajw[/B] + [B]50,- Wercyngetoryks[/B] + [B]15,- yolanovi +[/B] [COLOR=#ff0000][U][B]Wydatki:[/B][/U][/COLOR] [B]120,- transport - Miechówka - Dzierżoniów- przelew na ko nto cioteczki ulvhedinn - 19.01. 30,- jw. - dopłata do transportu - przelew na konto cioteczki ulvhedinn - 22.01. 250,- za pierwszy miesiąc pobytu w hoteliku- na konto Michell04 - 22.01. - wpłynęło [/B] [B]250,- za drugi miesiąc pobytu w hoteliku- na konto Michell04 - 22.02. [/B]- [B]wpłynęło[/B] [B]35,- szczepienie - na konto Michell04 - 12.03.- wpłynęło[/B] [B]50,- pobyt w hoteliku 22-27.03.[/B] [B]+ 80 transport do DS dn. 28.03. (trasa Dzierżoniów - Piechowice)=130,-[SIZE=2] [COLOR=#000000]na konto Michell04 [/COLOR]dn.01.04.[/SIZE][/B] - [B]wpłynęło[/B] [B]Stan konta na dzień 16.04.13r.[COLOR=#ff0000] 1236,-[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B] [B]Nie mogąc się do końca zdecydować podzieliłam kwotę na 4 ( wyszło po 309zł) i wsparłam następujące psiaki[/B] 1. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/219411-Tofik-miesiące-na-ulicy-pobity-pogryziony-Już-w-hotelu-DŁUG-ponad-1000zł-co-dalej/page19"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...o-dalej/page19[/URL] 2. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242287-Tobi-kolejna-tragedia-staruszka-zagłodzony-grzybica-chore-serce-zbieramy-na-DT"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...zbieramy-na-DT[/URL] 3. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240578-Misiek-i-Szarik-w-typie-ONka-chore-niechciane-porzucone-proszą-o-wsparcie/page9"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...wsparcie/page9[/URL] 4. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242446-Ruda-doświadczona-przez-los-gaśnie-z-każdym-dniem-POMÓŻCIE"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...iem-POMÓŻCIE[/URL]! [B]Pozostało na koncie 0,-[/B] [B] Inne formy pomocy:[/B] iwonamaj- wydarzenie na fb zebrazebra - fanty na bazarek Mazowszanka - bazarek, zgł.do Skarpety sterylkowej paula_t - ogłoszenia Martika@Aischa i iwonamaj - bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238805-Mega-bazarek-różności-ciuszki-ozdoby-dodatki-biżuteria-26-01-20-00[/URL] 285,- wpłynęło dn. 16.03. + 10,- wpł. dn. 21.03 razem 295,- Martika@Aischa - zgł.do Skarpety sterylkowej Livka i Jota67 - bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239745-Świetne-ciuszki-i-coś-jeszcze-dla-Stefanii-Do-16-02-do-godz-21-00/page3[/URL] wpłynęło 96,- dn.06.03. ewa36 - rzeczy na bazarek halszka - ogłoszenia Margoth137 - fanty na bazarek kiyoshi -ogłoszenia[B][COLOR=#000080] [/COLOR][/B]