Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Dzięki, że jesteście. Tak sobie myślę, że 150zł miesięcznie to z jednej strony nie jest wygórowana kwota za pdt, a z drugiej bardzo duża jeśli się nie ma ani grosza
  2. [COLOR=#ff0000][B]Po 5u miesiącach pobytu Biszkopcika w BDT P. Zosia podjęła decyzję, że już nikomu GO nie odda. DT stał się DS. Lepiej Biszkopcik nie mógł trafić!!!!!!!!!!!! [/B] [/COLOR]Biszkopcik w DS z ukochaną Panią [IMG]http://i46.tinypic.com/2iu43y9.jpg[/IMG] I na spacerku: [IMG]http://i49.tinypic.com/29lii9u.jpg[/IMG] Biszkopcik pod wiaduktem - to już przeszłość: [IMG]http://i46.tinypic.com/347wqhf.jpg[/IMG] [COLOR=#ff0000]POMOCY!!!!!!![/COLOR] W Dąbrowie Górniczej pod wiaduktem na ul. Katowickiej koczuje pies. Rozmawiałam z trzema paniami, które go dokarmiają i podobno jest tam od lata. Wniosek jest prosty - został wywalony i czeka, aż "ukochany pan" po niego wróci Ja chodzę tamtędy do pracy, ale dopiero ostatnio go zobaczyłam, bo przez pół roku byłam na l4. Pies jest nieufny, szczeka gdy się go woła i podchodzi. Panie z którymi rozmawiałam mówiły, że on nie pozwoli się zapiąć na smycz. Ja ze względu na moją niedawno operowaną nogę nie jestem w stanie wejść tam do niego pod górę. [COLOR=#ff0000]Pies może pojechać do sprawdzonego Płatnego Domu Tymczasowego w Sosnowcu potrzebna kwota to 150 zł miesięcznie + koszty weterynaryjne. [/COLOR] Najważniejsze, żeby go złapać. AgusiaP zrobiła mu zdjęcia, Aguś dzięki Jeśli MY mu nie pomożemy to nie czeka go nic dobrego. Podobno hycel próbował go złapać 3 razy i potem olał sprawę.
  3. [quote name='Mysza2']Gabi nie pogoń mnie, że zaproszę na bazarek dla tej 5 psowej rodzinki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234161-książki-biżu-maskotki-dla-psiej-rodzinki-do-04-11-godz-22-00[/URL][/QUOTE] Elunia, no co Ty? Nie tylko nie pogonię, ale i licytuję:lol: Cioteczki Kochane, błagam zajżyjcie i pomóżcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234425-Pomocy!!!!-Pies-od-kilku-miesięcy-mieszka-pod-wiaduktem-dąbrowa-górnicza[/URL] Ja nadal bez netu w domu:-(
  4. Ja nadal bez internetu w domu. Weszłam teraz na kilka sekund. U Nutki wszystko OK. Namierzyłam bezdomniaka, który od lata koczuje pod wiaduktem i nie pozwoli do siebie podejść. Postaram się założyć wątek, może dzisiaj po południu, jak będę u rodziców
  5. [quote name='AgusiaP']Mnie też pisała, ale nie mogłam wejść wczoraj na Dogo...:lol:[/QUOTE] Kochani weszłam na chwilę po kryjomu w pracy. U Nutki wszystko ok. rozkręciła się i szaleje jak młodziak. Trudno powiedzieć kiedy odzyskam neta, bo to podobno jakaś grubsza awaria. Buziaczki dla wszystkich Dziękuję za wpłaty dla Królewny, jak odzyskam neta uzupełnię rozliczenie
  6. [quote name='Dancik']No dobra . Nie ma co dłużej tego przeciągać . Na wstępie pragnę podzielić się refleksją że ja jednak nie nadaję się na „dom tymczasowy” ...a przynajmniej nie dłużej niż 2 tyg. :) A teraz do sedna. Dojrzeliśmy do decyzji i wobec tego pragnę uroczyście oświadczyć że Komarek/Mareczek zostaje na stale członkiem naszej rodziny. Pokochaliśmy się wzajemnie i już go nie oddamy w szpony niepewnego losu :) Jedno mnie tylko zastanawia ….czy jeśli Komarek/Mareczek ma czipa z adresem schroniska zapewne to czy można tego czipa jakoś przepisać na mnie? Nie znam się na tym ...może ktoś wie ?[/QUOTE] Danusiu, serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!! Komarek nigdzie nie miałby takiego raju, jak u Was!!!!!!!!!!!!
  7. [quote name='kolejna kobietka']ciesze sie, ze wszystko u Nutki dobrze! :) piesek idealny faktycznie :iloveyou:[/QUOTE] Oj tak, jest idealna!!!!!!! Ja miałam dzisiaj tyle rzeczy do południa zrobić i siedzę na dogo, dobrze że chociaż zupę ugotowałam i mięsko dla Nutki:lol:
  8. [quote name='Aimez_moi']Fajowo, ze sunia ok.....:) Mam nadzieje, ze za kilka dni juz o wszystkim zapomni.....[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję. Nutka jest taka grzeczna. U weta po oględzinach jak już sobie stała grzecznie na podłodze podeszła do pana doktora i się przymilała, na co pan doktor stwierdził: "Nutka, jesteś moim ulubionym lizusem:eviltong:" Muszę dodać, że Nucia u weta zachowuje się wzorowo. W poczekalni grzecznie siedzi, jak pojawiają się zwierzątka to zaraz się z nimi wita, a do ludzi się przytula. W gabinecie też anioł, pozwala wszystko ze sobą zrobić
  9. [quote name='evita2000']Obieżyświat, jesteś Aniołem![/QUOTE] Potwierdzam!!!!!!! Nutka pozdrawia wszystkie cioteczki. Dzisiaj internet po tygodniu szwankowania mi działa, niestety bardzo powoli, ale ważne że wogóle. Siedzę w stresie, że zaraz usłyszę "magiczny" dźwięk i mnie wywali. Po sterylce wszystko się dobrze goi, tylko najgorsze jest to mleko, ale miejmy nadzieję, że po tabletkach będzie ok. Uzupełniłam rozliczenie Na razie wpisałam sterylkę w koszty i Nucia jest na minusie Wpłynęły pieniążki z bazarku naszej kochanej Ewy Gonzales, ale poczekam aż Ewunia określi ile trzeba odjąć za przesyłkę
  10. [quote name='AgusiaP']Nutka po wizycie u weta;) Dostała tabletki, bo pojawiło się mleczko w cycusiach/sutkach:roll: Dzisiaj Gabi zapłaciła około 70zł a w piątek 26zł Nutka jest chyba już na minusie:-([/QUOTE] Jestem, tak jak pisała Agusia mam problemy z internetem. Nie mogę wejść na żadne strony, a jeśli już mi się uda to po minucie mnie wywala. Strasznie to denerwujące. Nie wiem czy teraz mnie nie wywali Nucia dostała 2 rodzaje tabletek, bo pojawiło się mleko, szew jest ledwo widoczny. Fakturę mam, a w zasadzie dwie, bo jedna jest wystawiona przez anestezjologa, a druga przez przeprowadzającego zabieg, chyba jakoś tak nam to pani tłumaczyła. Koszt sterylki 209 zł Jeśli liczyć, że 100 zł z konta Nutki wydałam na sterylkę i jeszcze 109 założyłam ze swoich to Nucia jest na minusie, ale jeśli będzie zwrot za sterylkę, to nie jest tak źle. Jak mnie nie wywali z netu to zaraz uzupełnię rozliczenie. Dziękuję wszystkim za obecność na wątku:lol:
  11. Wchodzę na chwilę. Bardzo wszystkim dziękuję za współczucie i słowa otuchy. Nie wiem kiedy minie smutek, żal, cierpienie............... Ciężko mi bardzo, ale trzeba przetrwać i żyć dalej. Dlatego umówiłam Nuteczkę na sterylizację w czwartek na 13.00 Pojedziemy autobusem, a po wszystkim AgusiaP nas odbierze - Aguś z góry dzięki
  12. [quote name='bela51']Bardzo serdecznie Ci współczuje, Gabuniu.:glaszcze:[/QUOTE] Dziękuję, do mnie to dopiero powoli dociera, serce boli..................
  13. [quote name='obiezyswiat75']Wplacilam Ci na konto trochę grosza dla Uszki :)[/QUOTE] Dzięki kochana zgadzam się z Toyotą, że po raz kolejny ratujesz sytuację. [B]Miałam ustalać sterylkę na ten tydzień, niestety wczoraj po południu zmarła mi babcia... Nie wiem kiedy się pozbieram......... proszę dajcie mi trochę czasu[/B]......... Aha, Wyniki Nutka ma dobre
  14. [quote name='Beatkaa']Czekamy z niecierpliwością Gabi :loveu:[/QUOTE] Jak już zrobię to będę musiała komuś przesłać na meila i poprosić o wstawienie, bo ja w tej kwestii CKM jestem totalny:niewiem: Zaraz idę z Nutką na wieczorny spacerek, bo z Tz-em nadal nie chce wychodzić
  15. [quote name='giselle4']Witam pani Grażyno! Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz ale mamy remont w mieszkaniu i nie miałam dostępu do internetu. U Lali wszystko dobrze:)to chyba najgrzeczniejszy pies na świecie, nie sprawia najmniejszych problemów...jest po prostu idealna:) Bardzo się do niej przywiązalismy i pokochalliśmy to małe stworzenie myslę, że z wzajemnością. Lala bardzo lubi sie do nas przytulać i całować nas za każdym razem kiedy tylko ma na to okazje...myślę, że w ten sposób okazuje nam wdzięczność za ciepło jakie od nas otrzymała. Lala apetyt ma nie do opanowania;)dostaje posiłek dwa razy dziennie, a i tak kiedy tylko usłyszy, że któs poszedł do kuchni zaraz biegnie za nim:) Wysyłam pani pare zdjęć Lali zrobionych wczoraj. pozdrawiamy bardzo gorąco:) Dorota[/QUOTE] Jak miło czytać takie wieści:lol: Oby mojej tymczasowiczce Nutce też tak się poszczęściło
  16. [quote name='kolejna kobietka']kochane sloneczko :):p[/QUOTE] Ona jest taka cudna i kochana, że po prostu brak mi słów, muszę wreszcie porobić zdjęcia:lol:
  17. Zaglądam do kruszynki, oby tylko była dobrze traktowana przez tych ludzi
  18. [quote name='kolejna kobietka']o kurcze, to juz po kasiorce prawie :sad: za sterylke liczymy, ze bedzie zwrot, ale na to czyszczenie zabkow to juz chyba nie bedzie z czego :sad: teraz trzeba szybciutko z bazarkow zbierac na utrzymanie malej... dolozylam 3 fanty, wyslalam wczesniej na maila do Myszy zdjecia... ps. na pewno beda dobre! :)[/QUOTE] No niestety, zostało niewiele, o cenę czyszczenia ząbków nie zapytałam, bo dzisiaj nie było naszego doktora, tylko inna p. doktor. Owa p. doktor zachwycała się Nutką, że taka spokojna i wpatrzona we mnie;)
  19. [quote name='iwonamaj']Zaglądam do Nuteczki, słodka jest :)... A to badanie krwi takie przed zabiegiem? Bo ja za takie zawsze płacę 55 zł...Nawet tydzień temu miała robione Emi... Na pewno wyniki będą dobre :)[/QUOTE] Witaj Iwonko!!! Ja też myślałam, że będzie góra 60 zł, no ale cóż............ Na paragonie mam wszystko wyszczególnione: - mocznik 10,- -kreatynina 10,- - glukoza 10,- - alkaiczna fosfataza 10,- - Aspat 10,- - Alat 10,- - morfologia krwi obwodowej 18-parametr. 20,- - kompres 0,20,- - igła 0,70 - pobranie krwi 15,10 razem 96,-
  20. Ciekawe co słychać u Tolusi, pewnie sporo urosła:lol:
  21. [quote name='AgusiaP']Gabrysiu a jeśli chodzi o sterylkę... czy można umówic się na zabieg w poniedziałek lub w środę czy tylko we wtorek i czwartek?[/QUOTE] U nich wtorek i czwartek to są, jak to ujął pan doktor DNI ZABIEGOWE, więc chyba tylko wtedy. Byliśmy dzisiaj na badaniu krwi - trochę ścięło mnie z nóg, jak usłyszałam ile mam do zapłaty - 96 zł, no trudno, lepiej było zrobić te badania, bo potem w razie jakichś komplikacji miała bym do siebie pretensje. Wyniki będą po południu, albo jutro. Nutka była bardzo grzeczna i dzielna, tylko zapiszczała w momencie wbijania igły. W autobusie też była bardzo grzeczna, teraz odpoczywa po tych przygodach.
  22. [quote name='AgusiaP']Lecę na bazarek i buziaczki przesyłam dla Twojego zwierzyńca Gabrysiu :loveu:[/QUOTE] Dzięki serdeczne - odwzajemniamy!!!!!!!!!! Jutro idziemy z Nucią na badanie krwi i nie wiem, czy już ją umawiać na sterylkę? [B] Toyota, czy zgłaszałaś już Nutkę do Sterylkowej Skarbonki i ile się czeka na odp.???[/B] Nie chcę umawiać terminu nie mając pewności, czy będzie zwrot ze skarbonki
  23. [quote name='ewa gonzales'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232756-Dla-Uszatki-cudnej-juz-w-dt-zapraszamy-od-25-09-3-10-godz-22-00?p=19718809#post19718809[/URL] [SIZE=3][COLOR=#ee82ee]Gabryniu zrobilam maluczki bazarus dla was kochani:loveu: ja dzis caly dzien w pracy prawie , wiec teraz wyczynilam , zapraszam [/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Dzięki stokrotne Ewuniu:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou: Cioteczki zapraszamy na bazarek!!!!!!!!!!!!!!!!
  24. [quote name='Beatkaa']Ja tez przesyłam buziaczki dla Nuteczki i Kajtunia oraz Ciebie Gabrysiu :iloveyou:[/QUOTE] Dzięki Beatko:loveu:
  25. Śliczne zdjęcia, Komarek taki wyluzowany i szczęśliwy:lol: Danusiu, widziałaś moją tymczasowiczkę? Zapraszam serdecznie na wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Uszka-Nutka-ju%C5%BC-w-BDT-u-Gabi79-bardzo-prosi-o-wsparcie-finansowe-na-karm%C4%99-i-weta[/url]
×
×
  • Create New...