Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='Mysza2']Gabi , na watku transportowym jest taki wpis od malwaszka [B] "Szukam transportu z Wrocławia na Śląsk - Katowice/Częstochowa i okolice - najlepiej na czwartek, ale póki co kwestia otwarta "[/B] gdyby to połączyć to powrót byłby prawie gratis Oby tylko Stefcia nie była już w Olkuszu[/QUOTE] Było by wspaniale, gdyby udało się połączyć transport. Zaraz idę do pracy i dowiem się, co ze Stefą. Wyliczyłam km x 45 groszy i napisałam o tym Dodzie, ale niestety mi nie odpisała, a z nią jest kontakt tylko przez smsy. Jak będę wiedzieć, co z sunią to jeszcze napiszę. Myszko, gdyby jakimś cudem p. Danuta miała zdjęcie Stefy w tel. to poproszę, aby wysłała do Ciebie MMS, ok?
  2. [quote name='kolejna kobietka']na poczatku stycznia w sprawie igielki odezwala sie na fb aneta p. Z propozycja bezplatnego tymczasu u siebie i z mozliwym domkiem stalym, ale ludzie chcieli ja zobaczyc, gdyby nie wyszlo mala zostalaby u niej, trzeba by przewiezc ja do warszawy, na drugi dzien dostalam info, ze sunie jednak chca na pewno tamci ludzie i podala numer do nich, wczesniej do siebie, na oba nie mozesz sie dodzwonic? Moge do niej napisac w tej sprawie... Ja znam te osobe tylko z fb, wiec nie wiem na ile to wiarygodne domki...[/quote] Moim zdaniem, jeśli możesz skontaktuj się z tamtymi osobami, jeśli ktoś się zdecyduje dać dt lub stały poszukamy kogoś z okolicy na wizytę przedadopcyjną
  3. [quote name='toyota']Jest w schronisku, leży teraz wciśnięta w kąt budy, bo jej zimno :(. Smutny to widok. Aparat mi się zacina na tym mrozie i nie chce robić zdjęć, chyba coś się dzieje z elektroniką. Pojawiły się jakieś propozycje DT, DS z fb, ale na razie nie udało mi się dodzwonić na podane telefony. Chyba założę wreszcie Igiełce własny wątek.[/QUOTE] Tak bardzo mi jej żal, niestety nie mogę w tym momencie zabrać jej na DT. Oby chociaż DT znalazła. Będę cierpliwie czekać na jej wątek
  4. [quote name='toyota']Państwo nie sterylizowali swoich psiaków, ale są bardzo wrażliwi na los porzuconych i skrzywdzonych zwierząt i jak najbardziej są przeciwni rozmnażaniu, także byli przychynie do tego nastawieni.[/QUOTE] Całe szczęście!!!!! Toyota, nie wiesz co z tą sunią, z boksu w którym kiedyś "mieszkała" Nuteczka [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7222/96898729.jpg[/IMG]
  5. [quote name='toyota']Tak, obie z Agatą (agaton85) bardzo Panią namawiałyśmy. Być może uda się załatwić dzięki Agacie jakimś mniejszym kosztem, bo niestety w Bydgoszczy ceny są wysokie, co najmniej 3 stówy trzeba liczyć.[/QUOTE] Oby tylko Państwo się zdecydowali. Ja ostatnio od pewnej osoby nasłuchałam się takich głupot nt. sterylizacji, że to barbażyństwo, okaleczanie itp. Aż mnie zamurowało z wrażenia. Moje argumenty trafiły w próżnię............
  6. [quote name='toyota']Dzwoniłam przed chwilą i są same bardzo dobre wieści. Śnieżynka jest całkowicie bezproblemowym psiakiem. Została wczoraj wykąpana. Nie załatwia się w domu. Nie chce przebywać na zewnątrz, ale po załatwieniu potrzeby pędzi szybko do domu. W domu jest jej oczywiście za gorąco, bo organizm musi się przyzwyczaić do wyższych temperatur. Śnieżynka najchętniej siedzi w salonie gdzie są najczęściej domownicy. Zostało już dla niej kupione legowisko i niunia chętnie z niego korzysta. Spała grzecznie całą noc. Pies ideał. Teraz ma na imię Perełka, bo powiedziłam Państwu, że nie jest oczywiście przyzwyczajona do imienia Śnieżynka i jak najbardziej mają wymyślić jakie im się podoba :). Wczoraj obejrzałyśmy ją dokładnie razem z jej nową Pania i zgodnie stwierdziłyśmy "po zębach", że nie ma więcej niż 3 lata.[/QUOTE] Jak miło czytać tak cudowne wieści. A co ze sterylką, czy Państwo są za i planują???
  7. Śnieżynce się udało, a Ludwiczek nadal w schronie:-(
  8. [quote name='beataczl']zapisuje....[/QUOTE] Witamy na wątku. Miałam problemy z zalogowaniem się, co omal nie doprowadziło mnie do szału......... Jeśli chodzi o transport, to cały czas szukam, jak na razie skontaktowałam się z osobą o nicki doda, z Sosnowca, która mogła by zawieść Stefę za zwrot kosztów - 45 gr za km Wyliczyłam, że w obie strony było by to 590 km, w zaokrągleniu 600 więc około 270 zł Wiadomo, że najlepszy był by transport bezpłatny, lub z innym pieskiem, wtedy był by taniej.
  9. Zaglądam do biedaczka, szkoda, że nie wyszło z tym DT:-(
  10. [quote name='iwonamaj']Wczoraj dostałam wiadomość od Moni, że u Negry wszystko ok :lol:. Jest bardzo wesoła i rozbrykana, na towarzysza zabaw wybrała sobie Alanka, są nierozłączni. Ładnie pilnuje Elenki, kładzie się koło niej i liże po główce. Na Mikołaja Negrita dostała nowy milutki kocyk, ma swoje posłanko i tam sobie leży, uwielbia biegać po lesie, ładnie się słucha. Gdyby ktoś chciał, Monia zaprasza w odwiedziny :)[/QUOTE] Wspaniale!!!! To, że Negra pilnuje małej Elenki i ją liże wcale mnie nie dziwi. Jak urodził się mój brat nasza Aza zachowywała się, jak jego mamusia, pilnowała, lizała i nie pozwoliła nikomu oprócz domowników zbliżać się do jego łóżeczka:eviltong:
  11. [quote name='toyota']Wszystko jest o'k ![/QUOTE] Wspaniała wiadomość!!!!!!!!!!!! A czy będą fotki ????????
  12. [quote name='Aryste']Sunieczka juz w domu... teraz pozostaje tylko miec nadzieje ze oba pieski sie zapryzjaznia i sniezynka bedzie maial kochajacy domek do konca zycia.:-)[/QUOTE] A czy wiadomo czy sunie się dogadały???
  13. Po obejrzeniu filmików poryczałam się ze wzruszenia. Liderek jest słodki:loveu:
  14. [quote name='obiezyswiat75']Jestem i ja na zaproszenie Gabi. Czekam na rozwój sytuacji, jak będzie trzeba to wesprę finansowo- gdyby transport trzeba było pilnie opłacić lub coś takiego.[/QUOTE] Bardzo dziękuję!!!!!!!!! Zdjęć nadal nie dostałam, zaczynam się martwić:-( [INDENT] [/INDENT]
  15. [quote name='paula_t']Gabi, dobrze jej założyłaś, bo Miechówka jest już w województwie śląskim z tego co patrzę. To jest między Wolbromem, a Pilicą. Trochę tamte tereny kojarzę, Miechówka jest w połowie trasy w bok od miejsca, gdzie jeżdżę do babci czasem.[/QUOTE] Ja dokładnie się nie orientuję, wiem tyle, że p. Danuta mieszka od niedawna w Miechówce
  16. [quote name='paula_t']Nie mam pojęcia, zaraz sprawdzę czy to obok Krakowa. Edit: z tego co mi pokazuje zumi to 50km [URL="http://www.zumi.pl/Miech%F3wka_,krak%F3w,on,19.8438656,50.2391936,1,9,trasa.html?cId1=&sId1=&cId2=&sId2=&trasa=234-235-232-246"]http://www.zumi.pl/Miech%F3wka_,krak%F3w,on,19.8438656,50.2391936,1,9,trasa.html?cId1=&sId1=&cId2=&sId2=&trasa=234-235-232-246[/URL][/QUOTE] Dzięki za odp. Tak z ciekawości zapytałam, bo właśnie w Miechówce jest Stefa, a ja tamtych rejonów nie znam, Założyłam wątek w dziale woj. śląskie, czyli w moim, a sunia jest w małopolskim, ale myślę, że to wielkiego znaczenia nie ma
  17. [quote name='paula_t']Cudownie by było, jakby sunia trafiła do michelle i giselle :) Nawet sobie nie wyobrażam, że Pani mogłaby tak bez żadnej wiadomości oddać ją do schronu wiedząc, że działasz Gabi:shake:[/QUOTE] Ja się tak umówiłam z p. Danutą, że będę szukać, pytać, że poproszę o pomoc na Dogo i żeby tylko Stefy nie oddawali, ani do schronu, ani pierwszej lepszej osobie. Paula_t, czy Miechówka jest niedaleko od Ciebie?
  18. [quote name='toyota']Ja też ogromnie dziękuję agaton85 za wizytę PA w dodatku w trybie natychmiastowym :loveu::loveu::loveu:. Aryste, dla Ciebie też wielkie podziękowania, za ogłoszenia i wyłowienie domku :loveu:. Domek wydaje się być naprawdę fajny, ale to dla mnie o wiele większy komfort i pewność, jak się jednak uda zorganizować tę wizytę. Sunia jest w schronisku od roku, została znaleziona pod koniec 2011 r. ze szczeniakami w Dragaczu. Jakiś wieśniak pewnie ją wyrzucił, bo była w ciąży lub ze szczeniakami. Tym bardziej chciałabym, aby od tej pory miała szczęśliwe życie i normalny dom. Trzymajmy kciuki za to by dogadała się z pinczerką, która jest zaczepna. Według mnie Śnieżynka to oaza spokoju i łagodności, ale nigdy nie wiadomo czy nie zmieni się w warunkach domowych. Pinczerka jest bardzo malutka. Poinformowałam Państawa o możliwości zwrotu w ciągu 7 dni, gdyby był duży konflikt miedzy suniami. Chcą dać Śnieżynce szansę.[/QUOTE] Oby pinczerka zaakceptowała Śnieżynkę. Trzymam kciuki!!!!!!!
  19. [quote name='Martika@Aischa']Jeśli Stefania mogła by jechać jak najprędzej do Michell było by wspaniale :) ja się tylko martwię Gabi żeby w poniedziałek nie okazało się że sunia już w Olkuszu :([/QUOTE] Mam nadzieję, że nie.........................
  20. [quote name='Mysza2']W niedzielę będę u Biszkopcika to Was znowu zamęczę zdjęciami:):)[/QUOTE] Uwielbiam być zamęczana zdjęciami szczęśliwych psiaków:loveu:
  21. Cioteczki kochane!!! Wczoraj dopadła mnie grypa jelitowa, albo takie mega zmęczenie, szczegółów nie będę opisywać, padłam na łóżko po 20-tej [COLOR=#800080][B]Jest miejsce dla Stefy u Michelle za 250 zł miesięcznie plus koszty weterynaryjne.[/B][/COLOR] [URL]http://gis4.wrzuta.pl/obraz/5TSU3BC6hPr/sdc12943[/URL] [URL]http://gis4.wrzuta.pl/obraz/7qGy8Gfi67v/sdc12944[/URL] [URL]http://gis4.wrzuta.pl/obraz/0SxYdZ5uwv7/sdc12946[/URL] Nasza kochana Mysza2 załatwiła to wstępnie z Gisell, a ja dzisiaj do niej zadzwoniłam. U Michell była nasza Lalunia, pieski tam mają wspaniale. A Michell i Gisell to cudowne osoby!!! Sterylka będzie zrobiona już na miejscu. Teraz trzeba zorganizować transport do Dzierżoniowa, lub chociaż do Wrocławia.
  22. [quote name='Maruda666']Zaprosiła mnie Ewcia G. ;) do biednej Stefci. Swoje 15 zł od Biszkopcika mogę zadeklarować dla niej.[/QUOTE] Bardzo dziękuję!!!!!!!!! Zdjęć niestety nadal nie mam, teraz weszłam tylko na chwilę, bo dopiero zwlekłam się z łóżka i zaraz lecę do pracy. Nie wiem, czy już to pisałam na wątku, ale niestety p. Danuty dzisiaj nie będzie, bo w piątki nie pracuje
  23. [quote name='nescca']Kochane.....w hotelu u Lilki suni nie stanie sie krzywda ....ale sterylke powinna mieć wykonaną gdzieś gdzie będzie mogła przez parę dni dojść do siebie po zabiegu. Lilka to boksy ,wybieg i spacery. To głaskanie i gadanie do psiaków.Ale to nie dom. Psiaki tam świetnie się socjalizują.... są co godzine wypuszczane na zmianę na wybieg. Jedzenie dwa razy dziennie gotowane..... czasem sucha jeśli któryś pies szczególnie lubi to dostaje. Generalnie..... jest to dobry ,tani hotel. I ja tam bywam... :eviltong:[/QUOTE] Dzięki nescca za odwiedzenie suni na wątku, opinie o hoteliku u Lilki słyszałam i czytałam same pozytywne, nie mam wątpliwości, że Stefa by miała tam jak w raju.
  24. [quote name='Hope2']jestem i ja-jak mi coś na koncie zostanie,to dorzucę dla suńki...na razie nic obiecać na 100% nie mogę:-([/QUOTE] Bardzo dziękuję
  25. [quote name='AgusiaP']Może jutro prześle te zdjęcia...[/QUOTE] Mam nadzieję, ja sprawdzam pocztę co chwilę, jak wariatka:stupid:
×
×
  • Create New...