Wieczorem 28 grudnia przy DK81 (Wiślanka) w Mikołowie w okolicach Auchanu znaleziono szczeniaka. Piesek to prawdopodobnie nietrafiony prezent świąteczny, który został wyrzucony na pewną śmierć przy bardzo ruchliwej drodze. Kolega wracając do domu znalazł go i wziął na przechowanie do siebie - przyznam szczerze miałam ogromną nadzieję, że zostanie u niego na stałe, ale okazało się, że jego obecny pies nie toleruje szczeniaka i rzuca się na niego, dlatego kolega zdecydował się odwieźć go do schroniska. Poprosiłam go, aby zaczekał jeszcze troszkę, a ja postaram się znaleźć dla niego jakiś dom. Ja sama mam pięć psów i zabranie małego do domu absolutnie nie wchodzi w grę, dlatego cioteczki zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Proszę pomóżcie mi znaleźć dla niego dom tymczasowy lub stały. Niestety na teraz nie mam zdjęć, nie widziałam też psiaka na żywo - wieczorem mają mi zostać przesłane zdjęcia. Z wstępnego opisu wiem, że na oko ma około 3-4 miesięcy i jest w kolorze czarno-białym. Reszta informacji wieczorem kiedy dostanę zdjęcia.