-
Posts
32979 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Nie miałam netu przez parę dni, a tu taka wiadomość. Bardzo się cieszę, że Biszkopcik zostaje w BDT do czasu znalezienia domku. Ale moją radość musiała zmącić kolejna psia tragedia:placz: Na początku grudnia do pani ode mnie z pracy przybłąkała się zaniedbana, głodna sunia. Teraz jest już odkarmiona, ale grozi jej schronisko w Olkuszu. Zaraz założę wątek, chociaż na razie nie mogę zebrać myśli.............. Cioteczki kochane wszelka pomoc na wagę złota:modla::modla::modla::modla: Wątek Stefy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238411-Pomocy!!!!-Suni-grozi-schronisko-w-Olkuszu[/url]
-
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do maluszka, mam dosyć, do pani ode mnie z pracy przybłąkała się młoda sunia i teraz grozi jej schronisko w Olkuszu, to koszmarna mordownia. Chyba Ludwiczek mi wybaczy że zaproszę na wątek Stefy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238411-Pomocy!!!!-Suni-grozi-schronisko-w-Olkuszu[/url] -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aryste']Mialam przed chwila telefon o sniezynke. pani ma jednego psa- sunie latrelka. miala 2, jeden odszedl w czerwcu . mieszka w domku z ogrodkiem. ma sie odezwac do piatku...zobaczymy... [U][B]Toyota[/B][/U] napisalam ci wiadomosc na priv.Pani sie pytala gdzei jest sunia, zeby ewentualnei moc ja obejzec.[/QUOTE] O rany!!! Było by cudownie gdyby się udało, skąd jest ta pani? No i pytanie, czy jeśli się zgecyduje zgadza się na wizytę przedadopcyjną? -
Najlepiej było by ogłaszać pieska, bo tu na forum są setki psów w potrzebie. Ogłoszenia można np. wykupić na bazarku
-
[quote name='Mysza2']Też się dziwię Iwonko:( Ostatni telefon jaki był to w lecie jak byłam u Ciebie na działce. A on stale miał czynne niektóre ogłoszenia bo odnawiam jak przychodzą przypomnienia. O Biszkopta też nie miałam ani jednego telefonu a też śliczny. Agunia :loveu::loveu::loveu::loveu:, może Twoje przyniosą szczęście:)[/QUOTE] Bostonek jest wspaniały, Biszkopcik też:loveu: oby wreszcie ktoś odpowiedni się odezwał
-
Kotka z Łodzi, miesiąc na znalezienie domu :(
Gabi79 replied to iwonamaj's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Iwonko jakieś wieści ???[/QUOTE] Też jestem bardzo ciekawa co z koteczką??? -
oddam w dobre ręce owczarka niemieckiego długowłosego
Gabi79 replied to lotka86's topic in Już w nowym domu
[quote name='lotka86']jutro maja po niego przyjechac, ale chcialabym spisac umowe adopcyjna. Jak ona wyglada?[/QUOTE] A czy to ktoś z Dogo ma po pieska przyjechać???? Mam nadzieję, że to dobry domek, że piesek nie trafi np. na łańcuch -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Zero odzewu, a sunia naprawdę bardzo fajna, taka delikatna i spokojna. Zero skakania, zero szczekania, taka poczciwinka.[/QUOTE] Kochana maleńka sunia, tak bardzo mi jej szkoda:-( -
oddam w dobre ręce owczarka niemieckiego długowłosego
Gabi79 replied to lotka86's topic in Już w nowym domu
[quote name='DONnka']I co ??? Jedziecie poznać psiaka ??? Tak wypytuję, bo nie wiem, czy dalej rozpytywać o domek dla niego :roll:[/QUOTE] Też jestem bardzo ciekawa co z pieskiem -
Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do maleńkiej, cisza tu straszna:placz: -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5914/73428751192681885174513.jpg[/IMG] Zachwycam się łatkiem, jest CUDNY!!!!!!!!!! -
oddam w dobre ręce owczarka niemieckiego długowłosego
Gabi79 replied to lotka86's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wyjaśnienie, szkoda psiaka, skoro niedawno był wzięty ze schroniska pewnie jest mega szczęśliwy, a tu nie wiadomo, co go czeka. Najlepsze będą ogłoszenia, bo psów w potrzebie jest multum, a o domy bardzo trudno. Można np. wykupić pakiet ogłoszeń na bazarku -
oddam w dobre ręce owczarka niemieckiego długowłosego
Gabi79 replied to lotka86's topic in Już w nowym domu
[quote name='lotka86']witam, piszę w imieniu koleżanki. Jak w temacie do oddania 5 letni długowłosy owczarek niemiecki. Mieszka z 3 letnią dziewczynką więc lubi dzieci, grzeczny, taka przytulanka, nauczony mieszkać w domu. Rex, bo tak nazywa się piesek znajduję się obecnie w katowicach ale gdyby znalazł się dobry dom to pewnie dalibyśmy radę zorganizować transport. Zależy nam aby trafił w dobre ręce. Więcej informacji pod numerem tel.: 536 069 126 lub gg 4417441 zdjęcia w rzeczywistości jest duuużo ładniejszy, tutaj wydaje się mały ale jest ogromny [url="http://img827.imageshack.us/img827/4081/20121205164136.jpg"]http://img827.imageshack.us/img827/4081 ... 164136.jpg[/url] [url="http://img600.imageshack.us/img600/5449/20121205164411.jpg"]http://img600.imageshack.us/img600/5449 ... 164411.jpg[/url] [url="http://img228.imageshack.us/img228/2643/20121205164238.jpg"]http://img228.imageshack.us/img228/2643 ... 164238.jpg[/url][/quote] tak z ciekawości zapytam, jaki jest powód oddania pieska? -
Wreszcie tu trafiłam. Ale wieści!!!!!!!!!!! Joluniu, jesteś wspaniała:loveu: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU I WSZYSTKIEGO, CO NAJLEPSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwonamaj']Szczęśliwego Nowego Roku dla Laluni i jej Rodziny![/QUOTE] Przyłączam się do życzeń:loveu: -
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Może niektórzy wyczytali na fb, że Bezik miał epizod adopcyjny, ale wrócił z adopcji po tygodniu. Został adoptowany przez młodego chłopaka, który mieszka sam w nowym domu, a jego rodzice za granicą. Rodzice przyjechali do Polski na czas świąt i wywalili Bezika na dwór w same mrozy bez żadnej budy, czegokolwiek gdzie mógłby się schronić, bo nie akceptują psa w domu. Rodzina mieszka ok. 20 km od Kaji69, więc Kaja69 miała na nich oko i pojechała po niego i zabrała do siebie.[/QUOTE] Co do tych "ludzi" to po prostu brak mi słów................. Dobrze, że Kaja czuwała i zabrała Bezika stamtąd -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Sama nie wiem....Zobaczymy czy ktos sie odezwie chcialabym,zeby szybko znalazla domek,bardzo sie do nas przywiazala.....[/QUOTE] Tak to jest z tymczasami. Ja bardzo tęsknię za Nutką.........