Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='magdyska25']Jeśli mogę coś doradzić bo rozumiem, że nie macie czasu robić ogłoszeń i tutaj w tej kwestii nie będę dyskutować ale pies musi mieć aktualne ogłoszenia-mnóstwo ogłoszeń! widziałam gdzieś 130. Trzeba poszukać na bazarku i może z stałych deklaracji przynajmniej wysłupłać te 10-15 zł. na ogłoszenia. Inaczej psiak będzie w hotelu nie wiadomo jak długo.[/QUOTE] Ja już jakiś czas temu wykupiłam Adasiowi pakiet ogłoszeń na bazarku, ale one chyba już nieaktualne, może toś ma możliwość sfinansowania takiego pakietu. Ja w tym momencie niestety nie mogę
  2. Beatko, bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć:lol: Jestem taka szczęśliwa, że Nuteczka ma tak wspaniałych ludzi, niech sobie żyje długo i szczęśliwie dając Państwu wiele, wiele radości:loveu:
  3. Cudne maluszki w tak cudownych DT przekonają się co to znaczy być szczęśliwym, kochanym psiakiem:loveu:
  4. [quote name='kolejna kobietka']Na takie wiesci czekalam!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bigcool::bigcool::bigcool:[IMG]http://www.e-gify.pl/gify/milosc/milosc77.gif[/IMG] kochany skarbeczek :)[/QUOTE] Mam 3 zdjęcia, Pan mi przed chwilą przysłał, tylko muszę wysłać Beatce, bo ja wstawiać nie potrafię
  5. [quote name='bela51']Gabi, gratuluje wspanialej adopcji.:lol: Na zdjeciu Nutka przypomina mi moja sunie ( nie z wygladu , oczywiscie ) gdy przez pierwsze dni własnie tak wpatrywała sie w okno. Ale potem było juz z górki . Nie martw sie, bedzie dobrze !:lol:[/QUOTE] Beluniu, ja z się bardzo, bardzo cieszę, bo tak wspaniali ludzie się Nuce trafili, to prawie jak trafienie szóstki w totolotka. Ale serce nadal boli i tęsknię za NIĄ, mam nadzieję, że Nutka już za mną nie.
  6. [quote name='Beatkaa']kotek widzę wszytkim przypadł do gustu :razz: no no ;) Ewu pewnie też zadowolona :)[/QUOTE] Czy dobrze rozumiem, że mały pojechał do cioteczki Ewu??????
  7. Ja uważam, że Bystra jest śliczna:loveu:
  8. Ale cudowny wilczek!!!!!!!! Ktoś mówił, że mała nie jest ładna?????? No tak, bo jest śliczna. Mop i niedźwiadek też świetni:loveu:
  9. Dawno nie zaglądałam do Gabrysia. Taki cudny, a nadal bez domu:-(
  10. [quote name='kolejna kobietka']ehhh nie moge sie juz doczekac zdjatek :lol:[/QUOTE] Ja też, ale poczekam cierpliwie, nie chcę być upierdliwa........ No i doczekałam się na wieści!!!!!!!!!!!!!!! Pan Nutusi dzwonił!!!!!!!!! [SIZE=5][COLOR=#800080] Co tu dużo pisać Państwo są Nutusią zachwyceni!!!!!! Pan mówił o maleńkiej w samych superlatywach.[/COLOR][/SIZE] Nutunia nie sprawia żadnych problemów i jest wielką pocieszką i przytulanką Pan wysłał moi zdjęcia, ale nie wiem dlaczego nie dotarły:-( W tej chwili Państwo są chwilowo bez laptopa, ale jak tylko go odzyskają wyślą mi zdjęcia na maila, a może nawet się zalogują na Dogo:loveu:
  11. [quote name='AgusiaP']Pysia nie jest tak źle jak myślałyśmy, że będzie;) U Ciebie Bystra na pewno szybko wyjdzie na ludzi;) Dasz znać kiedy przyjdzie czas na to, żeby ją ogłaszać:lol: Nie macie pojęcia jaki wczoraj ogromny kamień spadł nam z serca:lol: Teraz będzie tylko lepiej:lol:[/QUOTE] Wyobrażam sobie Aguś!!!!!! Bardzo się cieszę, że mała w tak wspaniałym DT.
  12. [quote name='kolejna kobietka']nie dziwie sie :sad: ja wydalam do domku stalego malenka niunie pod koniec sierpnia i caly czas tesknie...[/QUOTE] Nuteczka to magiczna sunia, jedyna w swoim rodzaju. Mam obiecane zdjęcia od Państwa. Cioteczki ewu i obiezyswiat jeszcze nie odpowiedziały na moje pw. Mam nadzieję, że odezwą się lada dzień na wątku
  13. [quote name='ewa gonzales']Nutenko[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serce6.gif[/IMG]:buzi::iloveyou::thumbs:ale wiesci cudne:loveu: niechaj kochaja najcudnej:loveu: - sciskamy caluni czas Gabryniu kochana :buzi::buzi::iloveyou:[/QUOTE] Ewuś, jak miło że jesteś, przesyłam buziaki
  14. Jaki słodziak, na tym zdjęciu [url]http://i49.tinypic.com/t8wvb6.jpg[/url] taki zadowolony, że aż oczka zamknął. Czy będą jakieś wieści z DT?
  15. [quote name='AgusiaP']Gabrysiu miałaś może jakieś informacje co tam u Nuteczki ?[/QUOTE] Ostatnio te w poniedziałek. Napisałam maila do pani i wysłałam link do wątku. Poczekam cierpliwie na odp. bo nie chcę być nachalna
  16. [quote name='Mysza2']rano do niej zadzwonię, nie dzwoniła więc myślę że sobie poradziła. Mam ubranko mojej Saby ale o 3 numery za duże, jakby co to kupie jutro nowe, na zdjęcie szwów pojedziemy dopiero w niedzielę albo w sobotę[/QUOTE] Ja też mam nadzieję, że sobie poradziła. Ubranko po Daffi może by pasowało, o ile dobrze pamiętam dałam je Agusi, ale 100% pewności nie mam:hmmmm:
  17. [quote name='Kryzia']Dopiero teraz przeczytałam. Popatrz, Gabi, jak to się potoczyło: i Nutka i Milenka - koleżanki z jednego boksu, po wielu latach w schronie teraz w swoich domach. To jeden z tych zaczarowanych wątków :) Jestem pewna, że za jakiś czas smutne myśli odpłyną, głowa do góry :)[/QUOTE] Zgadza się, obie po wielu latach opuściły schron. Dzięki wielu osobom, ale przede wszystkim dzięki toyocie, bo to Ona w schronie wynajduje te bidulki i pokazuje je światu:loveu: Przykład tych obu suniek pokazuje, że musimy walczyć, pomagać psiakom na ile kto jest w stanie i nie należy się poddawać Napisałam do cioteczek ewu i obiezyswiat75 z prośbą by zaproponowały dla jakiego pieska przekazać pieniążki, które mi zostały po pobycie Nutuni. One wspomogły Nucię finansowo najhojniej :loveu: Za co jeszcze raz serdecznie dziękuję. Podziękowania należą się wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do szczęścia Nuteczki. Dziękuję w imieniu suni i jej nowej rodzinki:loveu:
  18. [quote name='Mysza2']Gabi, już za późno żebym do niej dzwoniła, mam tylko nadzieję że zszyła ubranko.[/QUOTE] Mówiłam, że musi mieć założony cały czas, na to p. Danusia, że zszyje. Mam nadzieję, że wszystko w porządku
  19. [quote name='Mysza2']Pani Elu , bardzo bardzo dziekujemy :loveu::loveu::loveu: Biszkopcik był dzisiaj na kolejnym zastrzyku, ma jeszcze dostać dwa kolejne - jutro i pojutrze. Trochę jeszcze pokasuje, ale jest wesoły, ma apetyt, żebrze przy stole razem z Dianką i pozdrawia wszystkie ciocie:):) Jasza, piekny wynik :loveu::loveu::loveu: bardzo dziekujmey:) Tobie i wszystkim kupującym:)[/QUOTE] Zaglądam do przystojniaka i przyłączam się do podziękowań dla Jaszy i kupujących na bazarku:loveu:
  20. Bardzo się cieszę, że szkraby mają zapewnione nowe DT!!!!!!!!!!!! Dzisiaj spotkałam p. Danusię. Podobno Misia przychodzi do niej na fotel, a w nocy zdjęła i rozerwała ubranko posterylkowe. Nie miałam czasu na dłuższą rozmowę, bo biegłam do pracy
  21. A ja nadal tęsknię za Nutunią....................
  22. [quote name='Martika@Aischa']Kitek jedzie na DT do Gliwic :)[/QUOTE] Zaglądam do Czarnuszka, a tu taka wspaniała wiadomość! Kciuki zaciśnięte!!!!!!!!!!
  23. [quote name='kolejna kobietka']juhu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Cool!::Cool!::Cool!:[IMG]http://www.e-gify.pl/gify/zwierzeta/misie/misie7.gif[/IMG] co do propozycji pomocy, to ja pozwole sobie zglosic niunie z tego samego schroniska co Nutunia, a dlugu mamy tyle, ze rece opadaja :mdleje: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232792-Szczeniak-z-nużycą-uratowany-od-eutanazji-w-BDT-u-liki1771-Potrzebne-na-leczenie[/URL][/QUOTE] Ok. napiszę jeszcze do cioteczek, które najwięcej wpłaciły dla Nutusi, czy zgodzą się, by przelać pieniążki na malucha, ale to jutro, bo dzisiaj nie mam już siły. Mam za sobą 3 prawie nieprzespane noce i ciężki dzień w pracy
  24. Właśnie Pan do mnie dzwonił!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [SIZE=5][B][COLOR=#000080] Nucia zostaje[/COLOR][/B][COLOR=#000080] [B]w nowym domu[/B][/COLOR][B][COLOR=#000080]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B][/SIZE] Wszystko w jak najlepszym porządku!!!!!!!! Nutusia chodzi za Państwem krok w krok, spała na łóżku. Z kotami nie ma jeszcze wielkiej przyjaźni, obserwują się nawzajem, ale jest dobrze. Mam obiecane zdjęcia i informacje na bieżąco. Jestem taka szczęśliwa:loveu: Poryczałam się tym razem ze szczęścia. Podliczę wydatki i pozostałe pieniążki będzie można przeznaczyć na inną bidę. Czekam na propozycje, bo nie będę sama decydować. Mimo, że Nutusia w DS dopiero do wczoraj myślę że można zmienić tytuł. Napiszę do toyoty
×
×
  • Create New...