Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='Mysza2']Zawsze to mówię że staruszki są kochane Nette :):), a Twoja po prostu cudo i szczęście na pycholu:):)[/QUOTE] Tylko całować i przytulać:loveu:
  2. [quote name='omry']Mogę podjechać, ale czy jest sens? Telefon mój mają, zapowiedziałam, że zabieram go na 100% i w razie co mają dzwonić. Z tego, co pracownica mówiła, to on ciągle tak w tej budzie siedzi, więc pewnie i tak nosa nie wyciągnie do nas.[/QUOTE] Myślałam, że może przy okazji. Pewnie, że specjalnie nie ma sensu. Oby tylko Bobik dotrwał do soboty, on mi tak zapadł w serce Dostałam pw od cioteczki MikAga, że wpłaciła dla Bobika 30 zł. Aga, bardzo dziękujemy:loveu:
  3. Zaglądam do Stefci przed snem:lol:
  4. Omry, będziesz jeszcze przed sobotą w schronie???
  5. [quote name='Nette']Tak!!! A tutaj moja staruszka, tez adoptowana: [URL="http://www.radikal.ru"][IMG]http://s019.radikal.ru/i625/1301/50/2c4526776540.jpg[/IMG][/URL] A w sercu ciągle maj! PS. W tle, niechcący, element samczej budowy mojego doga :)[/QUOTE] Śliczna, a nie chciała byś jeszcze jakiegoś biedactwa adoptować, albo zabrać na DT???
  6. Najlepiej zrobić psu ogłoszenia, można zamówić na bazarku ogłoszeniowym. O domy bardzo trudno, zwłaszcza dla starszych psiaków z dysfunkcją. Czy masz może zdjęcie Wiktora???
  7. Ode mnie też mizianko dla ślicznot:loveu:
  8. [quote name='Mysza2']Tak Paula, u Kikou większość staruszków jest:)[/QUOTE] Staruszki są cudowne:loveu:
  9. [quote name='AnetaR']Zaglądam do Bobika :)[/QUOTE] Dzięki Anetko:loveu:
  10. [quote name='FredziaFredzia']To kiedy dokładnie Bobik jedzie do hoteliku? To na ten czas karmę zamówię. :) Może jeść adulta, czy raczej senior?[/QUOTE] Z tego co pisała omry Bobik może jechać do hotelu w sobotę, może nawet w piątek. Jeśli chodzi o karmę to nie wiem, ale chyba nie jest jeszcze taki stary, więc nie musi mieć dla seniorów. Najlepiej niech omry się wypowie
  11. Oby ogłoszenia od Grazi68 przyniosły szczęście Sabuni i Wiewiórkowi:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  12. [quote name='obiezyswiat75']Jeszcze niecały tydzień[/QUOTE] Tak, dobrze, że mróz odpuszcza, oby tylko Bobik wytrwał
  13. [IMG]http://i50.tinypic.com/5v53qo.jpg[/IMG] Wróg na horyzoncie, więc może Biszkopcik i Sabcia jako jedna drużyna zaprzyjaźnią się wreszcie:lol:
  14. [quote name='michelle04']Cioteczko Stefka po sterylce będzie musiała przez pierwsze dni być w domu,nie może zostać w kojcu,więc może wówczas trochę się przelamie[/QUOTE] A właśnie, nie będzie miała wyboru. Co tam Stefania wyrabia, grzeczna jest????
  15. [quote name='obiezyswiat75']Ok, wyślij mi w wolnej chwili na PW nr konta, bo ostatnio czyściłam skrzynkę i usunełam....:oops:[/QUOTE] Jeśli zamówię ogłoszenia, to trzeba będzie zapłaćić osobie, która je robi, więc może wyślę Ci link i Ty kochana zamówisz, żeby nie gmatwać, ok? Ostatnio zamawiałam u Grazia68, ale chyba bazarek się już skończył. W razie potrzeby poszukam innych
  16. [quote name='obiezyswiat75']Ja zapłacę[/QUOTE] Dzięki, więc czekamy na odp. czy Aramisek potrzebuje nowych ogłoszeń
  17. [quote name='obiezyswiat75']To zaczekajmy i jak się okaże, że nie jest ogłaszany, to wykupimy mu może ogłoszenia :)[/QUOTE] Ok, czekamy tylko czy ktoś by mógł zapłacić za te ogł. bo ja jestem spłukana, a kiedy dostanę wypłatę tego chyba nawet jasnowidz nie wie:-(
  18. [quote name='obiezyswiat75']A tego to nie wiem- wydaje mi się, że nie, ale mogę się mylić.[/QUOTE] Jeśli nie, to można by zamówić na bazarku np. pakiet 50u za 10zł. Ostatnio zamówiłam dla takiego malucha i właśnie dzisiaj są gotowe
  19. [quote name='obiezyswiat75']Myślę, że jak już będa fotki, to trzeba będzie wybrać takie najbardziej ckliwe i za serce chwytające, zrobic nowe ogloszenie na FB i ruszyć z rozsyłaniem linku. Udostępnianie akurat nic nie kosztuje, więc powinno się udać.[/QUOTE] Czyli ogłoszenia w necie Aramisek ma aktualne????
  20. Bardzo dziękuję:lol:
  21. [quote name='toyota']Wielkie dzięki Gabi79 ![/QUOTE] To nie moja zasługa, ogłoszenia zamówiłam na bazarku, a zapłaciła cioteczka Aimez_moi:loveu: Oby tylko ktoś odpowiedni się maluchem zainteresował
×
×
  • Create New...