Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='AgusiaP']Już odpisałam, ale na PW ;) Niestety Ninuś było by pięknie, gdyby ta deklaracja nie była potrzebna... A już jest i to na cito...:-(:-(:-( Poczekajcie na Myszkę ona dzisiaj założy wątek... to się nigdy nie skończy...[/QUOTE] Ja myślę, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i Czaki trafi do BDT u Stepelki, to i tak będą potrzebne pieniążki na transport, szczepienia itd. Więc może potraktujmy wszystkie deklaracje jako jednorazowe. No i poczekajmy, czy u Stepelki wszystko będzie ok. tzn. czy Czaki na 100% tam zostanie do czasu znalezienia DS
  2. [quote name='teresaa118']Dziewczyny, zapomnialyscie o mnie!!!! Czy 50 zl miesiecznie ratuje sytuacje?[/QUOTE] Cioteczko kochana nie zapomniałyśmy, ale głupio nam było Cię prosić - tak hojnie wspierasz bardzo wiele psiaków. Bardzo, bardzo dziękujemy. Czaki ma jechać do BDT do stepelki, ale pieniążki się przydadzą na szczepienia i in.
  3. Czaki jest słodki i bardzo grzeczny, teraz leży na fotelu. W domu jakoś wytrzymuje w kołnierzu, ale na dworze robi wszystko, żeby się tego dziadostwa pozbyć:lol:
  4. [quote name='andegawenka']Na kastrację zbiera Myszka.[/QUOTE] Ok, prośba wysłana:lol:
  5. [quote name='andegawenka']Twój numer konta podałam:oops:[/QUOTE] I co teraz???? Pisać, o przyznanie postu andegawence, czy Myszy??????????
  6. [quote name='Mysza2']Dzięki Ninuś, Gabi napisz do moda żeby cioci Andegawence oddał drugi post:)[/QUOTE] Ok. zaraz napiszę:lol:
  7. Ja trzecia, ale pomysłu na to jak pomóc nie mam:-(
  8. [quote name='michelle04']Cioteczki wszystko jest ok, no może poza tym,że Stefka niezadowolona, bo abażur na głowie, no ale cóż, siła wyższa :shake: Najważniejsze, że ma apetyt i jest radosna i nie widać by czuła jakiś dyskomfort po zabiegu:lol: Kolejna dobra informacja jest taka, że Stefa utrzymuje czystość w domu :) NIe miała jeszcze żadnej wpadki i wszystkie potrzeby załatwia na dworze :loveu:[/QUOTE] Kochana mądra Stefcia:loveu: Bardzo się cieszę, że wszystko ok. i że Stefcia grzeczna [quote name='Mazowszanka'][B]Zgłosiłam Stefcię do Akcja Sterylizacja. Post 5095, str 204 i dostałam zgodę post 5101, str 205[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page204[/URL] Piszę PW do michelle04 co ma gdzie wysłać.[/QUOTE] Mazowszanko, bardzo dziękuję:lol:
  9. [quote name='kolejna kobietka']Pani Malgosia z fb zaproponowala domek dla Reksia na razie tymczasowy, a jak dogada sie z jej sunia, to staly, juz kontaktowala sie z toyota :) czekam niecierpliwie na wiesci!!!A:loveu:[/QUOTE] Ale wspaniała wiadomość:loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='stepelkaa']ja chciałam zapytać, bo mama pytała , będzie z nami podpisana umowa o DT prawda ? ;)[/QUOTE] Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, niech się ciotki wypowiedzą
  11. [quote name='Ania102']Mysza już napisała co myślę, mogę jeszcze dodać, że takiego dobrego dt mogą Czakiemu zazdrościć inne psiaki.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za wizytę, oby los był nadal tak łaskawy dla Czakiego i psiak szybciutko znalazł DS, bo już są 2 sunie w kolejce do DT u Stepelki
  12. [quote name='gosiaczek1984']He he zdjecie na lozku z kotkiem rewelka,uwielbiam takie duety[/QUOTE] Na zdjęciach ze schronu była taka wystraszona, wpatrzona w dal, a teraz jest bardzo szczęśliwa:loveu:
  13. [quote name='obiezyswiat75']I ja zaglądam wieczorowo[/QUOTE] Ja również:lol:
  14. Jestem na zaproszenie Gosi, jutro poczytam
  15. [quote name='gosiaczek1984']Na pewno ciezko bylo Ci ja oddac[/QUOTE] Oj tak, Nutunia to pies idealny, chyba najgrzeczniejszy ze wszystkich z jakimi miałam do czynienia. Ma wspaniały domek, ale ja i tak za nią tęsknię. Oto jej wątek gdybyś miała ochotę poczytać: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Uszka-Nutka-ju%C5%BC-w-DS-Dzi%C4%99kuj%C4%99-Gabi79-%21[/url]
  16. [quote name='gosiaczek1984']No wlasnie ja tez bym ryczala jak glupia,czlowiek sie strasznie przywiazuje[/QUOTE] Niestety, jedni krzywdzą psiaki, pozbywają się ich jak śmiecia, a drudzy potrafią pokochać nawet po paru dniach i nie potrafią się rozstać
  17. [quote name='kolejna kobietka']tak, oczywiscie, tez jestem takiego zdania, tylko zeby czasami toyota nie miala zadnych problemow, bo ostatnio wyczaili ogloszenia na tablica.pl, a nie lubia jak sie jakies brudy wyciaga...[/QUOTE] No ale w tej klatce to on jest chyba dla bezpieczeństwa, skoro nie ma izolatki
  18. [quote name='kiyoshi']Dziewczyny! Jakie dane do ogłoszeń stefci podać? Jaki numer telefonu????[/QUOTE] Sądzę, że do Michelle Cioteczki wczoraj odnotowałam 3 wpłaty dla Stefci: Teresaa118 50,- Alla Chrzanowska 10,- Bela51 10,- Dzięki serdeczne:Rose::Rose::Rose::Rose:
  19. [quote name='gosiaczek1984']No sliczny jest i jakie szczescie ma,ze tak szybko znalazl domek[/QUOTE] Gosiu, Czaki pojedzie do BDT, u mnie jest awaryjnie, nie może zostać na dłużej, bo mój Kajtuś panicznie się go boi. [quote name='gosiaczek1984']Powíem Ci,ze ja moze i bym wziela psa na Dt,ale ja nie moge,bo ja bym cierpiala gdybym go musiala go oddac,to dla mnie nie do przejscia[/QUOTE] Ja się w ogóle nie nadaję na DT, bo za bardzo to przeżywam. Były u mnie dwie sunie i kotka. Trudno jest się rozstać, ale satysfakcja, że się psu pomogło jest ogromna. Nutka, która była u mnie prawie 3 miesiące przebywała przez 6 lat w schronisku, a to jest idealna sunia i tyle lat się marnowała
  20. [quote name='kolejna kobietka']brak slow :-( zrobie mu wydarzenie, potrzebuje jeszcze info od kiedy jest w schronie, ale bardziej w jakim wieku... czy moge napisac to odnosnie klatki na kroliki?[/QUOTE] Biedny malec, tyle wycierpiał, a teraz siedzi w tej klatce..... Nie wiem jakiego zdania jest Toyota, mnie się wydaje, że informacja o tej klatce wskazana, no i, że po powrocie do boksu może znów zostać pogryziony, trzeba to tak ująć, żeby chwyciło ludzi za serce
  21. [quote name='gosiaczek1984']Dla Ciebie tez buziaki od nas,mysle,ze na pewno jest u mnie szczesliwy,juz poltora miesiaca jest u nas,ostatnio moja mama poszla z nim na spacer i mial juz obawy i po chwili juz chcial wracac,dbam o niego strasznie,juz sie nie moge doczekac wiosny[/QUOTE] Nie ma wątpliwości, że jest u Ciebie szczęśliwy:loveu: Zobacz Gosiu jakie cudo jest u mnie do czwartku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239391-Pomocy%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21Czaki-wyrzucony-z-samochodu-je%C5%9Bli-nie-znajdzie-DT-trafi-do-schroniska[/url]
  22. [quote name='Mysza2']Gabuniu się podpisuję pod tym wszystkimi swoimi kończynami, uratowałaś tego psa :loveu::loveu::loveu: Pospieszyłam sie z telefonem do Pati bo najpierw rozmawiałam z nią o jutrze, ale już odkręciłam że najwcześniej w czwartek. Pati się odezwie jak pożeni wszystkie swoje plany i trasy, bo jest nadzieja na wiązany transport, tak żeby było najtaniej. Gabuniu, wytrzymasz????[/QUOTE] Eluniu, będę musiała przez te 5 dni jakoś sobie poradzić, chociaż mam mały stres. Najwyżej zaniosę Czakiemu posłanie do łazienki, na czas, gdy będą z Kajtuniem sami. W końcu 5 dni, to nie wieczność. Czy to ta sama Pati pojedzie, która przywiozła do mnie Nutkę? Ps. Czaki jest słodki, nie wiem jakby sobie poradził w schronisku, to domowy pies, śpi na posłaniu, albo na fotelu. [B]Acha, co do testu Czakiego na dzieci w wieku ok. 8 lat to mam taką jedną kandydatkę. Mega psiarę z adhd, kiedyś brała na ręce Nutkę, a ja miałam serce w przełyku.[/B]....
  23. [quote name='gosiaczek1984']Staram sie mu wynagrodzic jego zmarnowane kilka lat,gdzie przezyl tyle,zeby poczul co to prawdziwy dom,ze jest bardzo wazna czescia nas,wczoraj mu dalam koldre do budy ,jaki wtulony spi,taki slodki on jest[/QUOTE] Ale z niego szczęściarz, że trafił do Ciebie Gosiu, buziaki dla Was:loveu:
  24. [quote name='AgusiaP']Gabrysiu jeszcze raz usłyszę, że jesteś beznadziejna to przyjadę i uduszę :mad::mad::mad: Zawsze możemy na Ciebie liczyć, jeszcze nigdy nam nie odmówiłaś kiedy potrzebowałyśmy pomocy:loveu::loveu::loveu: Skacze jeszcze Czaki po Was? Elunia załatwia transport;)[/QUOTE] Oczywiście, że jestem beznadziejna, bo z jednej strony cieszę się, że udało się uratować jakiegoś czworonoga, a z drugiej przeżywam rozstanie z nim, nawet jak jest u mnie kilka dni. Czaki leży i od czasu do czasu próbuje dobrać się do szwu, tak jak pisałam robi magiczne wygibasy. Bardzo ładnie go poprosiłam, żeby tam nie "gmyrał" i teraz jak tylko na niego spojrzę leży grzecznie z miną niewiniątka. Naprawdę jest słodki:loveu:
  25. [quote name='obiezyswiat75']Dzieci wyzdrowiały, Maksio przeszczęśliwy. Tarzali się dzisiaj cały dzień na dywanie, ganiali i pieszczochali. Maksio z tej radości szczekał przez pół dnia :)[/QUOTE] Wspaniale, buziaki dla dzieciaków i Maksiulka:buzi::buzi::buzi:
×
×
  • Create New...