Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32982
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Acha, dzisiaj dotarła wpłata od cioteczki Madziak25 5,- dziękujemy serdecznie:Rose::Rose::Rose::Rose:
  2. Zaglądam do Aramiska, jutro poczytam, co nowego, bo dzisiaj padam na twarz ze zmęczenia
  3. [quote name='michelle04']Cioteczki Stefka to taki *kwiatuszek* jest taka delikatna i wrażliwa inaczej niż inna moja podopieczna też sunia: lucyna - w typie owczarka niem -która jest raczej łobuzicą, prowokuje inne psy do rojbrowania, szarpania kocy itd a Stefka jest taka ezoteryczna, ona musi być z ludziem, który poświęci jej dużo uwagi:loveu: Poza tym Stefka wchodzi do domu jak przygotowuje jedzenie i wówczas siada przy mnie i czeka, nie jest nachalna, nie narzuca się i chętnie zwiedza parter,dlatego też myślimy by ulokować ją po sterylce gdzieś na dole, bo fotki były robione w pokoju na piętrze i może to tak bardzo ją wystraszyło - tak gdybam - zobaczymy[/QUOTE] Michelle, dziękujemy za wieści:loveu: To dobrze, że Stefcia nie boi się już wchodzić do domu. Z tego co wiem u Pani Danusi też czekała grzecznie na jedzonko, grzeczna, mądra sunieczka:loveu:
  4. Nawet sobie nie chcę wyobrażać, co ona musi czuć:-(
  5. [quote name='obiezyswiat75']Chyba tak, bo dał się pogłaskac i przytulić. Poleżelismy sobie razem, Maksio powzdychał, pomlaskał jak go głaskałam za uszkiem, wydał z siebie takie buuuuuu i poszedł spać. No dobra, plasterek polędwicy też dostał... chłopak ma charakterek i to mi się w nim podoba. A spojrzeniem potrafi pokazać wszystko. Czasami siada, opuszcza głowę i patrzy "spode łba"- wygląda wtedy jak zbój a ja juz wiem, że coś kombinuje. Albo juz wykombinował. A kombinator z niego niezły. Ostatnio przyciągnął sobie z kanapy w salonie poduszeczkę. Żeby mu wygodniej było.....[/QUOTE] Maksio po prostu jest REWELACYJNY:loveu: i tyle. Należy do grona moich ulubieńców:buzi:
  6. Gdzie się cioteczki podziały??????????????? Teraz już będzie wystarczająca kwota na transport:loveu:
  7. [quote name='sleepingbyday']jak się przywiązal tam, to i gdzie indziej się przywiąże :-)[/QUOTE] Święte słowa, byle tylko miał swojego "LUDZIA" o dobrym sercu
  8. [quote name='obiezyswiat75']Maksio się do mnie nie odzywa. A wszystko przez panią doktor, która przyszła zbadać moje chore dzieci. Śmiała bowiem przyłożyć zimny stetoskop do plecków. Moja córka krzyknęła, Maksio kłapiąc paszczą ruszył na pomoc. Musiałam go wziąć na ręce i wynieść. Awanturowal się przez cały czas trwania wizyty. A teraz zamilkl i tylko łypie ma mnie. Obrażony tak, że nie obszczekal męża wracającego z pracy ani mojej mamy, która wróciła z apteki. Cisza....Moja wina, bo zamknelam tylko dwa pozostałe. Ale w życiu bym nie przypuszczała, że chłopak ruszy z odsiecza niczym Sobieski na Wiedeń To mam za swoje. Pójdę chyba polezec z nim trochę, może się udobrucha?[/QUOTE] Maksiulek kochany, prawdziwy pies obronny z niego. Czy już mu przeszło i Ci wybaczył????????
  9. [quote name='kiyoshi']kochane cioteczki...tylko chwilowo wskoczyłam na internet dzięki uprzjmości współlokatorki. U Zosi wszystko dobrze- do końca tygodnia na pewno odwiedzimy weterynarza...podróż się szykuje...ale...na razie nie zdradzę nic więcej:) Zosia zdrowa, oczko jakoś samo się poprawiło, za to znów z Gają zaczynają sie awantury... Nagrałam filmiki Zosi jak tarza się w sniegu:) mam tez nowe zdjęcia i jutro wszystko wrzucę, prześle też numer konta kto prosił:) Zosia już śpi sobie dzisiaj słodziutko..byłyśmy wieczorem na długim spacerze nad stawikami i mała cieszyła się jak głupia:) nawet po butach mnie troszkę podgryzała dla zabawy:) coraz częściej myślę, że przed naszą babinką jeszcze długie, szczęśliwe życie:) Przepraszam, że tylko tyle na dzisiaj, ale jutro nadrobię:)[/QUOTE] Jak miło czytać dobre wieści o Zosieńce. Ja też jestem zdania, że przed nią jeszcze długie, szczęśliwe życie. Kiyoshi Zosia Cię pokochała i tyle:loveu:
  10. [quote name='agusia_1']A ile poza dogo... :([/QUOTE] Niestety..... Dlatego każdy DT, DS tak cieszą
  11. [quote name='Panna Marple']Poleciała stówka dla Milusia:lol: Cudownie, cioteczko tylu psiakom pomagasz, one tak wiele Ci zawdzięczają. Jesteś WSPANIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dostałam odp. od Kikou, niestety w chwili obecnej nie jest w stanie przyjąć Milusia, trzeba szukać dalej
  12. [quote name='obiezyswiat75']Zaglądam wieczorem. Dzieci mi się pochorowaly, więc na chwilę tylko. i tak sobie myślę- z jednej strony nowy dom to by super było. A z drugiej- on się juz przywiązal, tam jest jego najlepszy kumpel- ech, jakie to wszystko trudne....[/QUOTE] Dużo zdrówka dla dzieci, oby szybciutko wyzdrowiały
  13. [quote name='Panna Marple']Jestem u pięknoty. Wy dajecie numer konta, ja daję stówkę. Umowa stoi?[/QUOTE] Wspaniale, sunieczko już niedługo opuścisz schron:loveu:
  14. [quote name='michelle04']Cioteczko w piątek, o godz 9:00[/QUOTE] [quote name='Panna Marple']To będziemy inetensywnie o Stefci myśleć:lol:[/QUOTE] Tak i trzymać kciuki, by wszystko dobrze poszło i dobrze się goiło [quote name='Beatkaa']Będzie dobrze,musi być :):)[/QUOTE] Innej opcji nie ma:loveu:
  15. [quote name='kolejna kobietka']Na Igielke domek juz czeka :)[/QUOTE] Śliczne fotki:loveu: A kiedy Igiełka wyrusza do DS, przepraszam, ale zapomniałam?! Kolejna Kobieto, chyba łzy się poleją przy rozstaniu. Ja ciągle tęsknię za Nutką..... Znalazłam wątek Żuczka i nie mogę przestać o nim myśleć:placz:
  16. [quote name='agusia_1']Dokładnie. Przez kilka dni pobędzie w zaprzyjaźnionym hoteliku dla małych psów w naszej okolicy żeby zajmował się nią do zdjęcia szwów już jeden wet. Poza tym osoba która weźmie ją na tymczas wyjeżdża na weekend i i tak nie mogłaby jej wcześniej przyjąć. :)[/QUOTE] Bardzo się cieszę, że suni się udało, zapadła mi w serce. A na dogo tyle nieszczęść......
  17. [quote name='enia']czyli to płatne DT?[/QUOTE] O ile dobrze zrozumiałam chodzi o opłacenie kilku dni w hoteliku, a potem sunia jedzie do DT. Wspaniałe wieści.
  18. Jaki on śliczny i przeraźliwie smutny:-( [quote name='Aimez_moi']Te zdjecia jak lezy zwiniety ......potrafia zabic......[/QUOTE] Potwierdzam....... [quote name='agusiazet']Nie wygląda na staruszka:) Może ktoś go pokocha.[/QUOTE] Ja też mam wrażenie, że on nie jest stary, może się mylę. Toyota, na ile on został oceniony w schronie????
  19. [quote name='Cantadorra']GAbi, głowa do góry, może dzisiejszy dzień przyniesie dobre zdarzenia:) Miziaki dla Stefci.......[/QUOTE] Dzięki!!! Oby był lepszy od wczorajszego
  20. [quote name='Olena84']Wydarzenie moge przedluzyc w sumie, nawet i o 2 miesiace;) Wierszyk piekny, tylko w pierwszy post juz mi sie nie zmiesci:(, poprosze o jeszcze jeden post i wsadze potem w pierwszy na poczatku. Mozna wejsc i na dwa bazarki i zrobic na jednym na mazowieckie, drugie na lodzkie, ale na niektorych portalach moga to uznac jako dubel i nie pododaje, trzeba bedzie czekac miesiac.[/QUOTE] Skoro mogą uznać za dubel na 2 województwo, to może lepiej nie ryzykować i zamówić 1 pakiet na łódzkie, albo mazowieckie. Które lepiej??? Czekamy na nowe fotki
  21. [quote name='Funky']Mysza, wyślę Ci fanty, bo nawet aparatu ze sobą nie wzięłam i nie mam jak zrobić zdjęć. Podaj mi na priv adres, a ja w środę wyślę paczkę. Nie wiem ile tego i co jest więc jutro od rana ogarnę i Ci napiszę. Ceny dasz sama wg uznania, możemy zrobić co łaska, to już jak uważacie. Niestety tylko tyle mogę dla Milunia zrobić :([/QUOTE] To jest bardzo wiele!!! Bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu Milusia:loveu:
  22. Cioteczki napisałam do kikou, z pytaniem czy przyjęła by Milo? Myszko, Ty jesteś niezawodna, jeśli chodzi o bazarki:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  23. [quote name='sleepingbyday']proszę mi zoś nie obrażać.....[/QUOTE] Bardzo przepraszam wszystkie Zosie - sunie. Ale to wymysł Tuwima, o ile dobrze pamiętam:lol: Sleepingbyday, kojarzę Twoją Zosię z fotek gdy była w T.G. - śliczna jest:loveu:
  24. [quote name='obiezyswiat75']Cieszę siè, że sunia pod dobrą opieką. Jeszcze tylko dobry domek i pełnia szczęścia :)[/QUOTE] Oj tak, a w sobotę sterylka. Ciocia kiyoshi obiecała tekst do ogłoszeń, ale jak wyczytałam na wątku Zosi ma obecnie ograniczony dostęp do netu. Poczekamy jeszcze. Ja miałam dzisiaj koszmarny dzień.......................................
×
×
  • Create New...