-
Posts
32979 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
[quote name='omry']Ja też.. Jak do tej pory nie miałam odwagi tam iść i później go zostawić, ale teraz, jak wiem, że i tak go stamtąd wyciągniemy, to odwiedzę go później jeszcze ze dwa razy, żeby chłopak wiedział, że nie jest sam.[/QUOTE] To wspaniale Omry, że go odwiedzisz, oby tylko dotrwał do 2 lutego. A jakie warunki są w tamtym schronie, znośne?
-
Milo pobiegł za TM.... Żegnaj kochanie....
Gabi79 replied to ewu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam do staruszka -
[quote name='omry']Mamy 100 zł od obiezyswiat75 i 100 zł od rzepek. Bardzo dziękujemy :loveu: Dzisiaj nie dałam rady być u Bobika, a teraz jest już ciemno i zdjęć i tak nie zrobię ani jemu, ani schroniskowym rottkom dla fundacji, więc jadę jutro.[/QUOTE] Przyłączam się do podziękowań za wpłaty:loveu: Bardzo jestem ciekawa, jak Bobik radzi sobie w schronisku???
-
Cała 3 juz bezpieczna została Hela i prosi o pomoc finansowa !
Gabi79 replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
Jakie śliczne sunieczki, zapisuję wątek -
Próbuję sklecić jakiś tekst. Toyota, nie wiesz na ile latek został mały oceniony???
-
Samotny, głodny ONek na ulicach miasta.Bruno juz w swoim domu !!!
Gabi79 replied to bela51's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Wiesci cały czas płyną optymistyczne. Rozmawiałam dzisiaj z p.Bozena, ktora nie moze sie Bruna nachwalic. Wszystkim skradł serca, jest grzeczny, posłuszny i bardzo mądry. Potrafi jednak ostro obszczekac obcych, no i nie lubi kotow z sąsiedztwa. Cóz, nikt nie jest doskonały.:evil_lol: Niestety, P.Bozena ciągle chora, bierze zastrzyki, wiec kastracja przesunieta na czas jakis. Emisiu, czekam na rachunek ![/QUOTE] Jak dobrze, że u Brunka wszystko w porządku:loveu: P. Bożenie życzę szybkiego powrotu do zdrowią:lol: -
Ale Państwo mi dzisiaj niespodziankę zafundowali:loveu: Po prostu MIODZIO!!!!!!!!!!! Jestem taka szczęśliwa, że Nutunia tak wspaniale trafiła, chyba już lepiej się nie dało. "Moje" KOCHANE SŁONECZKO:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Stefcia pieknie chodzi na smyczy ma troche rozbiegane oczka aby uciekac ale nie kiedy czlowiek sie nią ineteresuje. Zachwuje czystosc wychodzila na spacerki i wtedy załatwiala swoje potrzeby podaje obie łapki na powitanie... ufff jest wspaniala Lucyna przyjęła nowa kolezanke a Kesh ...chyba sie zakochal[/QUOTE] [quote name='giselle4']fotek jest duuuuuuzo ale takie same jak biegaja jak siedzi na babci plecach jak daje łapki i całuje sie z michelle jak lata za Lucynką czy Keshem ogolnie czlowiek jest jej potrzebny jak jedzenie a je pieknie i nie grymasi[/QUOTE] Giselle, dziękujemy za wspaniałe newsy!!!!!!!!!!!! Ale dzisiaj jestem szczęśliwa, kilka dobrych wiadomości na Dogo i dostałam nowe fotki "mojej" ukochanej Nuteczki:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='kiyoshi']kochane cioteczki i wujaszkowie...mam jeszcze tylko takie pytanie, bo trochę 'bezprawnie' wliczyłam opłatę za to ogłoszenie Zosi do wydatków z puli jednorazowych wpłat... chciałabym spytać czy darczyńcy nie mają nic przeciwko? [SIZE=3][B]i pytanie do maruda666[/B][/SIZE]- wpłaciłaś pieniążki na połowę pobytu w hoteliku Zosi za pierwszy miesiąc, ale ona ma już stałe deklaracje, więc czy ta wpłata może być uznana na poczet szczepienia i transportu?? Bardzo proszę o odpowiedź:) Dziś wpłynęła też pomoc finansowa od bjuta- 30 zł- bardzo, bardzo dziękujemy!:loveu:[/QUOTE] Tak się cieszę, że wyniki Zosieńka ma dobre:loveu::loveu::loveu: [quote name='AgusiaP']ja niestety nic nie wpłaciłam...:-( ale myślę, że cioteczki nie będą miały nic przeciwko temu;) Przecież pieniążki i tak pójdą na Zosię,;) ale lepiej poczekajmy niech się wypowiedzą:lol:[/QUOTE] Jeśli chodzi o moją skromną dyszkę, to spożytkuj ją kiyoshi wg. uznania. Buziaczki dla Zosieńki
-
[quote name='omry']FredziaFredzia coś wspominała o karmie, jak będzie mogła to na pewno pomoże :) Już dopisuję siebie. Rządź się, rządź. Gdyby nie Ty to ja nie wiem czy Bobik by miał jakiekolwiek szanse :) [B]Mamy teoretycznie 250 zł miesięcznie, ale jeśli ktokolwiek chciałby pomóc, to proszę się nie wahać, bo zawsze pieniążki się przydadzą, przykładowo na karmę, zaszczepienie, odpchlenie, odrobaczenie, kastracje czy w razie jakiegokolwiek nagłego wypadku, którego mam nadzieję nie będzie.[/B][/QUOTE] Oj, bez przesady, jak już tak się licytujemy, to Ty go zgarnęłaś z ulicy i założyłaś wątek na Dogo, ja tylko zobaczyłam przez przypadek jego fotki i nic na to nie poradzę, że ujął mnie swoim urokiem;-) I tylko rozesłałam wątek.
-
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Gabi79 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Jak miło obejrzeć takie fotki:loveu: -
[quote name='omry']Aż nie wiem, co napisać. Naprawdę.. obiezyswiat75, BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ, choć jak już Gabi napisała, same słowa to za mało.. Jesteście wielkie, wszystkie! :)[/QUOTE] Omry, bardzo Cię proszę jeśli deklarujesz 100 dla Bobika, tak jak pisałaś to wpisz to w stałe, aby każdy wiedział ile jest w sumie pieniędzy. I inf. o tym, że ktoś oferuje karmę (przepraszam, nie pamiętam kto) też tam wpisz. Ok. przepraszam, że znowu się rządzę, obiecuję, że to ostatni raz
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Ciekawe co tam u naszej Stefci dzisiaj:)[/QUOTE] Michell, prosimy w wolnej chwili o jakieś wieści o Stefuni -
[quote name='Mysza2'][IMG]http://i48.tinypic.com/xf6uu0.jpg[/IMG] Ta czarnula Zosi - Dianka- ma przynajmniej 13 lat (dokładnie nie wiemy oczywiście, u Zosi jest od 2001 r, a była już dorosła jak się znalazła). Na babulinkę nie wygląda, a do biegania bardziej chętna jak moja Saba. I tak mi się skojarzył jeden telefon z ogłoszeń, jak panu proponowaliśmy 6 letniego psa , a pan (pan ok 70 -tki zresztą) powiedział, że takiego starego to nie chce.[/QUOTE] Dianka śliczna i wygląda jakby miała o połowę mniej lat. Co do takich "młodzieniaszków co [COLOR=#ff0000]mają 30kę do setki [/COLOR]i chcą szczeniaka, to ja już się nieraz wypowiadałam, ale to szkoda słów....... Tylko ku....a człowieka bierze:angryy:
-
Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota'][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9032/dsc5717t.jpg[/IMG][/QUOTE] Skarb cudowny, niech szybciutko dochodzi do siebie:calus::calus::calus::calus: -
[quote name='Saththa']omry wejdzie... i zejdzie :lol: Omry, nie schodź, bo kto Bobika ze schronu wyciągnie:???::evil_lol: Super wieści;)[/QUOTE] [quote name='Besti']Ja też nie wierzę, szybka i dobra akcja! Omry trzymasz się krzesła?:evil_lol: Ej a może ona zemdlała?:evil_lol:[/QUOTE] Ja mam ochotę tańczyć ze szczęścia:loveu:
-
Zaglądam do Biszkopcika:lol: Dzisiaj otrzymałam na konto Stefuni [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238411-Stefcia-m%C5%82oda-weso%C5%82a-sunia-unikn%C4%99%C5%82a-schronu-w-Olkuszu-prosi-o-wsparcie-na-hotelik%21[/url] 30,- które pierwotnie były przeznaczone dla Biszkopcika od cioteczki Malwa. Bardzo dziękuję:loveu:
-
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
Gabi79 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Malagos, jak dobrze, że ją znalazłaś i zgarnęłaś z ulicy, zamarzła by bidusia. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam przelewy do cioteczek ulv za paliwo i Michell04 za hotelik:lol: -
[quote name='motyleqq']wooow! super, jesteś wielka :)[/QUOTE] Popieram w 100%ach. Cioteczka obiezyswiat75, jest wspaniała i nigdy pomocy nie odmówi, a mało tego zawsze wesprze pokaźną kwotą:loveu: Myślę, że bazarki też się przydadzą, np. na pokrycie ewentualnych kosztów weterynaryjnych
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Pomyślimy, coś zawsze da się wykombinować :) ale sądząc po jej zachowaniu w kojcu to chyba wie o co chodzi, gdyż jeszcze nie załatwiła się w środku, tylko na zewnątrz, no ale poczekajmy, dopiero się poznajemy :)[/QUOTE] Stefcia to inteligentna bestyjka, czekamy na nowe wieści [quote name='ulvhedinn']Przepraszam za offa, ale zapraszam na bazarek, na moich podopiecznych: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238344-zapraszam[/URL]! P.S. Auta do czyszczenia dawać nie ma sensu, za duży koszt (i tak ciągle psy tam jeżdżą), sama go doczyszczę; myslę, że "nadprogramowe" paliwo i jakieś czyścidło do autka zmieści się w 30 zł, może tak być?[/QUOTE] Oczywiście, zaraz zrobię przelew:lol: Dzisiaj na konto Stefci wpłynęły wpłaty od następujących cioteczek: Mazowszanka 5,- Pikola MALWA 30,- (przesłane przez asiekl-g z konta Biszkopcika) Dziękujemy serdecznie:loveu: Zaraz przeleję Michell na konto 250 zł za pierwszy miesiąc -
Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Igielka jest nie do zdarcia, myslalam, ze bedzie lezec i odpoczywac, a ona ciagle chodzi i popiskuje i robi wyjca (ale takiego slodkiego), kladla sie tylko na chwileczke i wstawala, teraz wlasnie cos widze, ze sie polozyla moze na dluzej... mam nadzieje, ze na razie nic ja nie boli, wetka powiedziala, ze dostala porzadny srodek, wiec nie ma jej nic prawa bolec, przynajmniej przez jakis czas, zobaczymy jak bedzie w nocy, oj sie nacierpiala :sad: jutro jedziemy na kontrol i zastrzyk... toyota ma z 2 zdjatka po sterylce...[/QUOTE] Maleństwo kochane, dobrze, że już po zabiegu, teraaz szybciutko dojdzie do siebie:lol: Wycałuj ją cioteczko ode mnie:buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi: -
[quote name='obiezyswiat75']To tak mój Maksio- każdy pies to wróg. Dołożę 100 zł.[/QUOTE] Patrzę w monitor i się zastanawiam, czy widzę dwa zera:crazyeye: Nie znam omry, Bobika "znam" tylko z fotek, ale w ich imieniu bardzo, bardzo, bardzo dziękuję:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Chociaż doskonale wiem, że zwykłe słowa wystukane na klawiaturze to za mało. I tylko nieśmiało dopytam czy to deklaracja stała, czy jednorazowa?
-
[quote name='obiezyswiat75']Gabi, a jakby pokrywać Ci koszty to nie wzięłabys go na tymczas? Ja tez się zakochalam, ale nie upchnę kolejnego psa juz. Tak niezobowiazujaco pytam...[/QUOTE] Kochana nie dam rady, mój Kajtuś nie lubi psich samców, a większych od siebie się boi. Obecnie z wielu nie do końca ode mnie zależnych przyczyn nawet żadnej suni wziąć nie mogę:placz: Jak Bobik będzie w hotelu, to możemy szukać domku, wiedząc, że jest bezoieczny. Poza tym zauważyłam, że bardzo często ludzie chętniej biorą psy z DT czy hoteli niż bezpośrednio ze schroniska Jeśli omry nie zmieniła zdania i nadal oferuje dla Bobika 100zł miesięcznie, a cioteczka Teresaa18 50,- to brakuje jeszcze 100 Wcześniej ktoś oferował karmę