Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Cioteczki napisałam do kikou, z pytaniem czy przyjęła by Milo? Myszko, Ty jesteś niezawodna, jeśli chodzi o bazarki:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  2. [quote name='sleepingbyday']proszę mi zoś nie obrażać.....[/QUOTE] Bardzo przepraszam wszystkie Zosie - sunie. Ale to wymysł Tuwima, o ile dobrze pamiętam:lol: Sleepingbyday, kojarzę Twoją Zosię z fotek gdy była w T.G. - śliczna jest:loveu:
  3. [quote name='obiezyswiat75']Cieszę siè, że sunia pod dobrą opieką. Jeszcze tylko dobry domek i pełnia szczęścia :)[/QUOTE] Oj tak, a w sobotę sterylka. Ciocia kiyoshi obiecała tekst do ogłoszeń, ale jak wyczytałam na wątku Zosi ma obecnie ograniczony dostęp do netu. Poczekamy jeszcze. Ja miałam dzisiaj koszmarny dzień.......................................
  4. [quote name='Lena84']Victor siedzi w jednym miejscu... Siedzi i "patrzy" w podłogę...[/QUOTE] Biedak, Lena84, jeśli możesz rozsyłaj wątek Viktora gdzie się da
  5. [quote name='iwonamaj']Sąsiadka, z którą rozmawiałam, mówi, ze Milo nie nadaje się tam, gdzie jest dużo psiaków, on jest taki spokojny, ma problemy ze wstawaniem, ale potem już normalnie się porusza. Marzy nam sie domek z ogródkiem dla niego...[/QUOTE] Czyli w tym ewentualnym DT o który miałam pytać nie bardzo??? Tam o ile wiem są same staruszki. Pewnie Miluś potrzebuje spokoju. [quote name='Panna Marple']zaglądam do Milusia codziennie, jeno milczę:lol:. Jeśli trzeba dofinansować zakup karmy, etc. wyślijcie numer konta na pw-cosik dorzucę. Jakieś info byłyby potrzebne-jak Miluś na inne psy lub koty, etc, żeby w razie szukania domku coś wiedzieć[/QUOTE] Co do innych psów i kotów to chyba jest przyjazny, ale najlepiej jak Iwonka z Jolą o wszystko wypytają, jak będą u Milusia
  6. [quote name='obiezyswiat75']Bo na jednym z wątków padł taki właśnie argument, nie do mnie, ale padł. To mój wątek, nie wtracaj się :)[/QUOTE] To ja bym proponowała założycielce tamtego wątku, żeby nie liczyła na niczyją pomoc, skoro z niej taka Zosia Samosia.
  7. [quote name='michelle04']Stefa odpowiada: Baaaardzo:happy1: U nas już mrozy zelżały to i żyć się chce :)[/QUOTE] Ja już mam dosyć tej zimy..... Wreszcie dotarłam do Stefci, tyle biedaków na dogo, że już nawet nie wiadomo, na który wątek zaglądać [quote name='piescofajnyjest']a u mnie jutro ma byc -37 C......ech:([/QUOTE] Współczuję takiej temperatury. Ze mnie jest zmarzluch okropny Wpłynęło 10zł od cioteczki Salibinka, dziękujemy serdecznie:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  8. [quote name='obiezyswiat75']Przepraszam, że ja się tak wtrącam, ale czy w tym wydarzeniu można zmienić date na np miesiąc do przodu? Ono nie wygaśnie jakoś jak minie termin? Pytam, bo się nie znam. Ale uwzięłam się, że coś się w życiu Aramiska zmieni. Że może jest gdzieś tam ktoś, kto pokocha i będzie mógł dać dom...jak mam się zamknąć to mówcie - ja nie z tych obrażalskich :)[/QUOTE] A czemu miała byś jak to ujęłaś zamknąć się??? Jeśli chodzi o FB to niestety nie posiadam konta.
  9. [quote name='obiezyswiat75']No nie bili się raczej o niego :) Dla mnie on tez jest mega adopcyjny, ale ktoś mi kiedyś powiedział, ze mam coś nie tak z głowa, bo dla mnie każda paskuda jest piękna. Więc nie wiem, czy jestem obiektywna.[/QUOTE] To chyba jakaś paskuda się wypowiadała:evil_lol:, dla mnie wszystkie zwierzaki są śliczne:loveu:
  10. [quote name='obiezyswiat75']Ja sama tu wchodzę, żeby sobie humor poprawić :) Czytam wątek od poczatku i się nieustannie wzruszam... A potem przytulam Maksia z całej siły i jest mi tak lekko na duszy. Bo Maksio daje nadzieję, że inne nieadopcyjne tez znajdą dom...[/QUOTE] Ja często czytam wątek mojego Kajtunia i Nuteczki i też za każdym razem się wzruszam. A Maksik wcale nie był nieadopcyjny - cudny słodziak:loveu:
  11. [quote name='iwonamaj']Trzeba nasze ciotki tu ściągnąć... Bezpłatnego DT to chyba nie znajdziemy :shake:, więc deklaracje, bazarki...[/QUOTE] Oby chociaż płatny DT udało się znaleść. A może u tej cioteczki, do której ma jechać Zosia od kiyoshi było by miejsce. Ona przyjmuje staruszki.
  12. [quote name='obiezyswiat75']Pewno tak, bo Maksio w bardzo dobrej formie. Wczoraj wziął udział w pikniku dla lalek. W efekcie jedna lalka jest gdzieś w ogrodzie....jakoś tak mu wyszło :) Poza tym jest mega gigantycznym pieszczochem. Najchętniej to by leżał na pieszczotkach cały dzień. Pieszczotki nie nudzą się nigdy. No chyba że lodówkę się otwiera, to wtedy tak. Odchudzanie go idzie mi kiepsko, ale przynajmniej przestał tyć - dobre i to. Teraz Maksio tęskni, bo syn na ferie wyjechał. Serce mi się ściska jak widzę Maksia siedzącego pod oknem i wypatrującego każdego przejeżdzającego samochodu. Nie zgadzają się sztuki, coś jest nie tak. Sprawdza bidulek pokój syna kilka razy dziennie, a tu nic. Nie ma....[/QUOTE] Odwiedzam Maksiulka, w celu poprawienia sobie humoru. Słodziak cudowny tęskni za młodszym Panciem.
  13. [quote name='iwonamaj']Gabi, zostań tu z nami, bo nikt tu nie zagląda...[/QUOTE] Oczywiście, że zostanę, musimy działać, bo jak nikt nie będzie tu zaglądał, to z czasem wątek "umrze" Tyle biedaków na Dogo.....
  14. Jaki on cudny, taki zagubiony Misiaczek. Trzeba mu zrobić ogłoszenia
  15. [quote name='Funky']Cioteczki, szukajcie, może się ktoś znajdzie co to zechce i umie zrobić bazarek - ja mam mnóstwo pierdółek więc fanty są. Fajnie, ja już wszystkie pierdółki i ciuchy, w których nie chodziłam wydałam na bazarki. KTO ZROBI BAZAREK DLA MILA? BARDZO PROSIMY!!!!!!!!!!!!!!! Nie wyobrażam sobie, aby Milo trafił do schronu. On musi mieć swoje posłanie, kanapę, pyszne jedzonko i dużo miłości. Tylko o DT czy DS dla staruszka bardzo trudno
  16. [quote name='iwonamaj']Gabi, a Ty jak z bazarkami? Chyba tez nie robisz :shake:... Masz jakiś pomysł?[/QUOTE] Iwonko, niestety nie robię, nawet zdjęć nie potrafię na Dogo wstawić:-( Kurcze, nie mam nawet w tej chwili żadnych fantów. Tak mi szkoda Milusia, kocham psie staruszki
  17. [quote name='iwonamaj']Planuję wybrać się do Milo z jakąś paczką, ale na razie nie bardzo mogę, juz trzeci tydzień się męczę z jakąś paskudną infekcją, która skacze sobie po mnie- gardło, zatoki, oskrzela... Boję się zmarznąć na przystanku i całkiem położyć...[/QUOTE] Ja niestety nie wspomogę Mila, bo u mnie krucho z finansami. Jestem ciekawa, co u staruszka? Jak pani sobie daje radę z opieką nad zwierzakami. Pogoda nie sprzyja spacerom:-(
  18. [quote name='obiezyswiat75']który pakiet i na jakie wojewodztwo?[/QUOTE] Ja proponuję na tym pierwszym bazarku, tylko nie wiem czy trzeba podać mail do aktywacji, pewnie trzeba. Elu, możesz podać swój? Reszta wg.wskazówek tytuł, tekst itd. Tylko chyba poczekamy na nowe fotki? A województwo???? Może na łódzkie, bo Łowicz to w łódzkim jest prawda??? No chyba, że na 2 województwa, ale wtedy 2 pakiety
  19. Link do bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238563-OGŁOSZENIOWY!!!-30-stron-Na-Rockiego-i-Kajtka-Do-30-01[/url] i drugi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238816-Bazarek-ogłoszeniowy-dla-Ibisa-i-Terego-do-17-02-godz-20!tanio-szybko-)-cz-5[/URL] Ja proponuję ten drugi, jak myślicie???
  20. [quote name='keakea']E, to chiba złego cebulaka napisałem, bo ryczą nie ci, co powinni :D Rulon skołowany[/QUOTE] Jak my ryczymy, to może potencjalny zainteresowany adopcją też się wzruszy. Poszukam bazarku z ogłoszeniami
  21. [quote name='obiezyswiat75']No i ryczę .... To piękne jest...[/QUOTE] Ja też ryczę...............
  22. Dzień Dobry!!! Lecę do roboty, po południu zajrzę:lol:
  23. [quote name='Mysza2']Zawsze to mówię że staruszki są kochane Nette :):), a Twoja po prostu cudo i szczęście na pycholu:):)[/QUOTE] Tylko całować i przytulać:loveu:
  24. [quote name='omry']Mogę podjechać, ale czy jest sens? Telefon mój mają, zapowiedziałam, że zabieram go na 100% i w razie co mają dzwonić. Z tego, co pracownica mówiła, to on ciągle tak w tej budzie siedzi, więc pewnie i tak nosa nie wyciągnie do nas.[/QUOTE] Myślałam, że może przy okazji. Pewnie, że specjalnie nie ma sensu. Oby tylko Bobik dotrwał do soboty, on mi tak zapadł w serce Dostałam pw od cioteczki MikAga, że wpłaciła dla Bobika 30 zł. Aga, bardzo dziękujemy:loveu:
×
×
  • Create New...