-
Posts
32979 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']No Cioteczki jest mały dramat, pomijam fakt,że do domu jakoś weszła, na korytarz - chyba ciekawość, ale do pokoju to już za chiny ludowe, zapraszałyśmy, wabiłyśmy smaczkami i nic, musiałam ją po prostu wnieść i niestety dramat, o wskoczeniu na kanapę nie ma mowy,na fotel też nie, a aparatu boi się jak diabeł święconej wody, próbowałam wyłączyć lampę błyskową, by się nie płoszyła,ale z mizernym rezultatem - same zobaczcie - sorki- może potrzebuje troszkę czasu, nie wiem,może ktoś ja gonił z domu,stąd taki strach, nie wiem :([/QUOTE] Cioteczki Kochane, zważywszy na sytuację, to i tak fotki są super. [quote name='AgusiaP']Oj rzeczywiście widać na zdjęciach jaka wystraszona... Może ona nie wie co to dom, łóżko, fotel...może nigdy nie mieszkała w domu...[/QUOTE] Mnie też się tak wydaje, ona nie wie co to dom, w sensie budynek, kanapa, fotel. Pewnie całe dotychczasowe życie mieszkała na podwórku, bez możliwości wejścia do budynku. Stąd jej opór i przerażenie. A może ktoś ją trzymał np. w jakiejś komórce... Najważniejsze, że nie zareagowała agresją. Kochana śliczna Stefunia:loveu: -
[quote name='Sara2011']No i wzięłabym ją tylko teraz z transportem nie pojdzie tak łatwo jak z Mimi bo moi bracia się do mnie nie wybierają. Toyota, a wiadomo w jakim ona mniej więcej jest wieku?[/QUOTE] Może udało by się znaleźć transport, trzeba poszukać i zapytać na wątku transportowym. Sara2011 było by cudownie, gdybyś ją wzięła na DT, pewnie bidulka nie miała łatwego życia. A ile to km????????
-
Telefonów jeszcze zapewne nie ma , bo czekamy na realizację ogłoszeń.
-
Przypomniałam sobie o Baszy, dla którego było potrzebne 500zł na transport. Pomogła Kundelkowa Skarbonka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21Kochajmy-Kundelki%21-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej%21-POM%C3%93%C5%BB%21/page225[/url] Nie wiem czy Mela się kwalifikuje, skoro jest mixem bordera, ale może warto poprosić o pomoc
-
Dotarłam do sunieczki z bazarku.........
-
Ja aż się boję wchodzić na ten wątek, niby tylko tydzień, a w tym wypadku dłużej od wieczności:placz:
-
[quote name='kiyoshi']no i zleciał cały piatek...nikt nie zadzwonił to niemożliwe, żeby ktoś szukał Zosi i naprawde nie mógł jej znaleźć w ciągu tych 3 tygodni... moim zdaniem najbardziej prawdopodobna opcja jest taka... opiekunką Zosi była starsza Pani, bardzo ją kochała, dlatego tez Zosia była taka zadbana... niestety Pani zmarła a rodzina wsadziła psa w samochód, zatrzymali sie na parkingu przy Brynicy, wyrzucili psa i odjechali... sunia błąkała się może kilka dni (na pewno od rana tego dnia gdy ją znalazłam)...aż trafiła na mnie... tu kończy się historia... Dzisiaj obserwowałam Zosie na spacerze i poczułam coś niesamowitego... moim zdaniem Zosia jest SZCZĘŚLIWA! z każdym dniem widzę jak mała zdrowieje i zarazem młodnieje... czasem wydaje mi się, że gdyby jej zafarbować ten siwy pyszczek, to ktoś mógłby nawet uwierzyć, że z Zosinki jest młodziutka sunia... dzisiaj tak radośnie biegała na spacerze!! nawet nie wiecie jak miło się na to patrzy:) tym bardziej gdy przypominam sobie ten czas jak ją przyprowadziłam do domu...ledwo powłóczącą nogami...[/QUOTE] Mnie też się wydaje,że scenariusz o starszej pani, która zmarła i spadkobiercach, którzy wyrzucili bezbronną sunię na bruk jest bardzo prawdopodobny. Mojego Kajtunia niezawodna i wspaniała AgusiaP zgarnęła z ulicy. Został wyrzucony na stacji benzynowej. Podejrzewam, że też był niechcianym spadkiem, Kiyoshi, Zosieńka u Ciebie już czuje się bezpiecznie i jest szczęśliwa - wspaniale:loveu:
-
Milo pobiegł za TM.... Żegnaj kochanie....
Gabi79 replied to ewu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='__Lara']Ja cioteczki nie dałam rady dzisiaj zadzwonić, najpierw młyn w pracy, a potem jeszcze problemy z adoptowanym jednym psiakiem... ale jutro się postaram.[/QUOTE] Czekamy cierpliwie:lol: -
Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']dziekujemy slicznie! :kiss_2: na fb rowniez :sad: a najgorsze jest to, ze wszystko sie rozbija o pieniadze ehhh studnia bez dna... ze tez takim zwierzolubom jak my niedane jest wygrac w totka...[/QUOTE] Też nad tym ubolewam.................. Człowiek się cieszy, że jednemu psu się udało, a za chwilę lawina nowych nieszczęść.............. -
[quote name='gosiaczek1984']popatrzcie jaki jestem piękny[/QUOTE] Potwierdzam, piękny, szczęśliwy przystojniak:loveu:
-
Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']no pieknie, wracam z lazienki, a na mojej malej kanapie z jednej strony Afis, a z drugiej Igielka, mama sie smieje, ze dla mnie juz miejsca brak, no ale co tam, na ziemi spac nie bede, w koncu mam 2 psie legowiska do wyboru :lol:[/QUOTE] Zaglądam do Igiełki i Afiska, choć trochę się pocieszyć, bo tyle nieszczęścia na Dogo, że już psychicznie można się wykończyć. Głaski i buziaczki dla obu ślicznot:calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Najlepiej byłoby, żeby chętny domek przyjechał do nas i poznał Stefkę, bo gdy tylko ją zobaczy od razu się zakocha- gwarantuję! To cudna suka,takie wielkie szczęście w takim małym ciałku :loveu: Piszę to z doświadczenia, bo była u mnie mała sunia - Panna Kitka, która z ogłoszeń miała male zainteresowanie,ale gdy przyjechała Cioteczka z WRO do nas w odwiedziny do innego psa i zobaczyła Pannę Kitkę to poruszyła niebo i ziemię by jej znaleźć dom, bo tak się w niej zakochała i znalazła jej chatę u swoich przyjaciół-sąsiadów[/QUOTE] Michelle, oprócz tego, że psiaki mają u Ciebie raj, to jeszcze obie z Giselle macie "nosa" i szczęście do nowych opiekunów dla psiaków:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Nie wiem czy Giselka pisała,ale sterylka będzie dopiero w piątek :roll: Wet ma takie obłożenie,że wcześniej nie da rady,więc jesteśmy umówione na piątek o godz 9:00, może do tego czasu ktoś się już zainteresuje Stefką:cool3:[/QUOTE] Oj, było by dobrze, gdyby szybko ktoś sensowny się Stefcią zainteresował. Tyle nieszczęść na Dogo, że oszaleć można................. -
Tyle nieszczęść na Dogo, wszystkim chciało by się pomóc, ale to niewykonalne...... Bobiczku, bądź dzielny. Jeszcze tydzień............
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']To może jutro weźmiemy Stefkę do chaty i porobimy jakieś przytulaśne fotki na kanapie,żeby przyszły domek wziął ją na salony, bo zasługuje na to ;)[/QUOTE] Wspaniale!!! Już nie mogę się doczekać fotek. Buziaczki dla Was cioteczki, dla Stefci i reszty stada:loveu: -
Luna zosała porzucona pod hotelem. Prosimy o pomoc!
Gabi79 replied to Jara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gru777']Dziewczyny gdyby się udało mała przetransportować do Wieliczki do Ani, to była bym przeszczęśliwa. Jedyny problem to transport, ja nie mam takiej możliwości niestety :/ Jedyne co mogę zrobić to ewentualnie jakoś dołożyć się do pokrycia kosztów transportu.[/QUOTE] Poszukajcie na wątku transportowym, może chociaż część trasy udało by się połączyć z innym psiakiem, aby zmniejszyć koszty -
Milo pobiegł za TM.... Żegnaj kochanie....
Gabi79 replied to ewu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='iwonamaj']Dowiemy się może jaka jest sytuacja i czy jeśli pani otrzyma pomoc, Milo będzie mógł tam jeszcze zostać...[/QUOTE] Oby mógł jeszcze zostać u tej pani, bo o domek bardzo trudno........ -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']ok:) w takim razie na dniach zabiorę się za ogłoszenia:) tylko jeszcze jakieś zdjęcie- najlepiej portrecik- by się przydało:)[/QUOTE] W kwestii ogłoszeń popieram dziewczyny, jak ktoś się zakocha w Stefci i będzie odpowiednim kandydatem;) to poczeka. Kiyoshi, z góry bardzo dziękuję, a co do zdjęć to nie wiem czy czekamy na jeszcze jakieś nowe, czy wybieramy z tych, które są??? -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']grzeczniutki, kochany psiak :)[/QUOTE] Kolejny raz się potwierdza, że w tamtym schronie same cudowne, kochane i bezproblemowe psiaki siedzą:loveu: Gdyby tak im wszystkim udało się pomóc..... -
[quote name='mkgce']Jestem na zaproszenie Gabi.Ciesze się że udało się uzbierać odpowiednią kwote i Bobik pojedzie do hotelu :) i w myśl zasady że dobrego nigdy za wiele zgłaszam sie z fantami na bazarek.Jeśli któraś z cioteczek zrobi bazarek to chętnie coś dorzucę.[/QUOTE] Dziękuję za przybycie do Bobika i za oferowane fanty na bazarek:loveu: Bobiczku, odliczamy dni.....
-
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Gabi79 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nilsson']Jeszcze nie pisałam bo sunia jest u mnie ponad tydzień i musi troszkę dojść do siebie .Była za słaba żeby ją gdziekolwiek posyłać.Poślij mi link z wątku transportowego.Sunia jest w Skoczowie a ma jechać do Kielc.[/QUOTE] Link do wątku transportowego, bardzo proszę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-W%C4%85tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY%21[/url] A czy ta sunia ma wątek na dogo? [quote name='Jota67']A ten pudelek to kto? Wybaczcie, ale mi się już wszystko miesza...:( myślałam, że do Kielc jedzie maleńka sunia z "łańcucha"....[/QUOTE] Ta sunia pudelkowata jest u Nilsson w DT i ona ma jechać do Kielc. Jeśli pojedzie, to może Nilsson weźmie tę małą z łańcucha na DT -
Gosiu, jaki Bambo cudny:loveu: W wolnej chwili przeczytam cały wątek
-
[quote name='gosiaczek1984']no to jest straszne,napisałam na wątku mojego Bambusia o Bobiku,może coś się zaradzi,boże to tylko na tydzień ,żeby go wziąć,myślę ,że może udałoby się go wziąć z tej kwarantanny,póki będzie zapóźno[/QUOTE] A co to za Bambuś, mogę prosić link do wątku?
-
[quote name='gosiaczek1984']tacy ludzie nie powinni pracowac w schroniskach[/QUOTE] Oczywiście, że nie, ale bardzo często właśnie w schroniskach pracują bezduszni ludzie, którzy nie lubią zwierząt i one ich nie obchodzą. Na szczęście nie wszędzie tak jest. Nie wiem jak wygląda sytuacja w Stargardzie Sz.
-
[quote name='gosiaczek1984']już widzę jest w Stargardzie Szeczecińskim,pomyślałam,że moja mama by go wzięła na tydzień,porozmawiałabym z nią,tylko,że mieszka na dolnym śląsku koło Kłodzka,to bardzo daleko z 700km[/QUOTE] Gosiu, nie wiem jak to jest, ale możliwe, że jak Bobik jest na kwarantannie, to wcześniej go zabrać nie można. Trzeba odczekać do końca kwarantanny:-( A czy Twoja mama nie wzięła by Bobika na tymczas np. za koszty weterynaryjne i na wyżywienie, może było by taniej niż w hotelu? Ja się o Bobika bardzo martwię:placz: Też mi się Węgielek przypomina i kilka psiaków, które już już miały opuścić schron, ale tego nie doczekały z powodu zagryzienia,depresji, czy śmierci głodowej. Oby Bobik miał więcej szczęścia. A jeśli chodzi o pracowników schronisk, to niejednokrotnie oni zwierzęta traktują przedmiotowo, mają w nosie co się z nimi dzieje