-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
[quote name='Olena84']Też jestem, Gabi skąd jesteś? Czy kastracja psa bezdomnego nie będzie tańsza? Mogę wspomóc kastracje, bądź pokryje cała kwotę a zasponsoruje jej część, jeśli to coś da...[/QUOTE] Dziękuję za propozycje, pomoc na wagę złota!!!!! Mam nadzieję, że uda się znaleźć DT i szybko wykastrować. Psiak jest u mnie - w Dąbrowie Górniczej woj. śląskie
-
[quote name='diana79']jestem na zaproszenie, finansowo nie mam jak pomóc niestety, ale jakby potrzebował ogłoszeń to chętnie pomogę oby nie musiał trafić do schronu pewnie za te gwałty go wywalili, zamiast mu pomóc to pozbyli się w taki sposób ...[/QUOTE] Też tak sądzę, gdyby nie ten jego popęd byłby super psiakiem, miziastym, cichym i grzecznym. Bo taki jest dopuki go nie najdzie, a nachodzi go baaaardzo często.Spokój jest przez kilka minut i potem znowu [B]Kajtuś coraz bardziej wkurzony i wystraszony.............. Czaki nie może u mnie zostać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
-
Ja tak na szybko. Czaki cały czas próbuje po mnie skakać, jest jak w amoku. Noc musiał spędzić w przedpokoju. Ja się obawiam, że może mieć coś z prostatą, bo baaaardzo długo sika, no i ten popęd. Z moim misiem było podobnie, jak miał problemy z prostatą "skakał" na ludzi, a wcześniej mu się to nie zdarzało. Dzisiaj na dworze taka pani powiedziała, że Czaki chyba ma coś z tylnymi łapkami, bo je lekko rozstawia. Ja tego nie widzę, ale ona dobrze się zna na psach. Widziałam, że któraś z cioteczek proponowała kastrację w K-cach za 150 zł. Moim zdaniem to tanio. Ja za Kajtka w miesiącu sterylizacji płaciłam 200 + leki. Chyba, że znajdziecie taniej. Ja mam tylko pieniądze Stefy, ewentualnie mogę z nich założyć, jeśli cioteczki Stefkowe się zgodzą. Naprawdę nie przesadzam, on jest strasznie napalony. Właśnie zabrał się za gwałt torby TZ-a
-
Cioteczki, Czakiego trzeba jak najszybciej wykastrować!!!! Leżał w przedpokoju, ale jak tylko poszłam do łazienki skoczył mi na nogę, nie mogłam go uspokoić, jest strasznie nachalny, czy stoję, czy usiądę on kopuluje. Zaczął dyszeć i piszczeć, a potem podszczekiwał. Teraz znów jest w przedpokoju, ale jak tylko zobaczy żywą duszę na horyzoncie od razu się zaczyna. Kajtek z przerażenia uciekł za kanapę.....
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Kciuki trzymamy[/QUOTE] Z całych sił!!! -
Otrzymałam taką odp. z jednego z hotelików: " [B]Mogę go przyjąć. Niestety mam tylko boksy zewnętrzne. Są ocieplane budy, wybiegi 25 m2. Do dyspozycji pomieszczenie również w domku, ale ten nie jest ogrzewany. Myślę, że chłopak da radę. Ostatnio była u mnie sunia spanielka (domowa) i wytrzymaliśmy w te największe mrozy. A zima lada moment się kończy ;-) Cena 350 zł + wyżywienie + ewentualne koszty weterynaryjne. Jeśli będziecie zainteresowani proszę dzwonić[/B]" Ale takiej kwoty stałych dekl. chyba nie uda nam się uzbierać
-
Jaki on śliczny i taki przytulaśny:loveu:
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Gabi79 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Bardzo przepraszam za offa, ale szukam DT lub hotelu dla psiaka wyrzuconego z samochodu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239391-Pomocy%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21Czaki-wyrzucony-z-samochodu-je%C5%9Bli-nie-znajdzie-DT-trafi-do-schroniska[/url] Nie znacie kogoś kto by go przyjął?????????? -
[quote name='brunka']Moje psiska też ładują się w samochód jak widzą drzwi otwarte, nie da się posprzątać bo państwo zaraz zajmuje miejsca w oczekiwaniu na........ :evillaug: Deklaruję stałą dychę jak się nic nie znajdzie[/QUOTE] Bardzo dziękuję, jeszcze nie wiem kto będzie skarbnikiem, bo na razie nie mamy nawet go gdzie umieścić:-(
-
[quote name='Gabi79']Cioteczki, bardzo przepraszam, ale sprawa bardzo pilna. AgusiaP zgarnęła psiaka z ulicy, został wyrzucony z samochodu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239391-Pomocy!!!!!!!!!!Czaki-wyrzucony-z-samochodu-jeśli-nie-znajdzie-DT-trafi-do-schroniska[/URL] chwilowo jest u mnie, nie może zostać DT potrzebny na cito, błagam pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] [quote name='Mysza2']Zosia mi wybaczy Chcemy uratować Czakiego przed schroniskiem 5 zł stałej deklaracji to wszystko o co prosimy. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239391-Pomocy!!!!!!!!!!Czaki-wyrzucony-z-samochodu-jeśli-nie-znajdzie-DT-trafi-do-schroniska"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-schroniska[/URL][/QUOTE] [quote name='AgusiaP']Ja też przyłącze się do tej prośby, każdy grosik się liczy....[/QUOTE] Ale pięknie prosimy
-
[quote name='stzw']Jestem na zaproszenie. Może warto by było sprawdzić, czy aby na pewno pies został wyrzucony z samochodu? Ludzie czasami widzą rózne rzeczy..... Dajcie ogłoszenia ze zdjęciem po okolicy i do lokalnych schronisk - może jednak ktoś go szuka?[/QUOTE] Jak na razie przeglądałyśmy w necie, czy ktoś go nie szuka. Byłam niedawno na dworze z Kajtusiem, Czaki też chciał wyjść, cudem udało mi się go zamknąć w pokoju, tak się rwał do wyjścia. Po naszym wyjściu podszczekiwał. Potem wyszłam z Czakim, szalał w przedpokoju z radości. Na dworze był grzeczny, załatwił się, przywitał z napotkanymi pieskami. On zagląda do zaparkowanych samochodów, nie skacze na nie tylko staje na dwóch łapkach i tak skacze, żeby z daleka zajrzeć. W innych okolicznościach mogło by to być komiczne, ale jest tragiczne, niestety. Po powrocie tak go naszło, na amory, że nie mogłam go zdjąć z mojej nogi. Musiałam go zamknąć w przedpokoju. Zanim zaczniemy cokolwiek dla niego robić priorytetem jest znalezienie jakiegoś lokum.
-
[quote name='Panna Marple']Już jestem. Skąd DT wytrzasnąć? Wspomogę grosikiem[/QUOTE] Bardzo dziękujemy!!!!!!!!! [quote name='mdk8']w razie czego 10 zł stałej dam-więcej nie dam już rady[/QUOTE] Dzięki serdeczne [quote name='magdyska25']jestem na zaproszenie...nie mam pomysłu gdzie by mógł się zatrzymać...wszyscy zapsieni...[/QUOTE] Niestety, piszę do osób oferujących BDT i PDT, ale jak na razie bez odzewu [quote name='Mika31']odwiedzam mogę jedynie podarować coś na bazarek jak ktoś zrobi dla psiaka[/QUOTE] [quote name='bela51']W niedalekiej stosunkowo odległosci jest Hotel Kamiron w Częstochowie.[/QUOTE] Beluniu, a czy mają wątek informacyjny na Dogo?
-
[quote name='Mysza2']Gabuniu, bardzo dziękujemy za założenie wątku :loveu: i wszystkim za przybycie :loveu:[/QUOTE] Myszko, nie ma za co. To ja dziękuję za wstawienie zdjęć [quote name='Panna Marple']Już jestem. Skąd DT wytrzasnąć? Wspomogę grosikiem[/QUOTE] Dzięki kochana, szukam, pytam, cioteczki też i nic, a tu DT potrzebny na wczoraj [quote name='Mysza2']Dzwoniłam Belciu, Emiś zapsiona w 100%[/QUOTE] A już miałam nadzieję
-
[quote name='piescofajnyjest']melduje sie na zawolanie.....finansowo juz nie dam rady:((( co my z ta bieda zrobimy????[/QUOTE] [quote name='bela51']Matko, rzeczywiscie, z Wami nie sposób sie nudzic :-([/QUOTE] Dziękuję cioteczki za przybycie!!!! Beluniu, niestety masz rację. Tak się cieszyłam, że Stefa bezpieczna w hoteliku i kilku biedakom też się udało, no i proszę. Czaki jest ogromnym pieszczochem, podchodzi do głaskania, wywala się kołami do góry. Teraz leży na jednym końcu pokoju, Kajtuś na drugim. Chyba obaj się boją.... Nie wyobrażam sobie, aby Czaki teraz miał wylądować w schronie, tym bardziej, że zapowiadają powrót zimy.
-
[quote name='iwonamaj']Jestem cioteczki... Kurcze, u nas to nigdy nie może być spokojnie... A już Agunia to ma wyjątkowe "szczęście"... Co robić??? Chyba niczego nie wymyślę, u mnie 2 sunie, 30 kilka m2 i TZ na nie... Jestem z Wami, będę zaglądać... Skoro wyrzucony, to tak na szybko nawet ogłoszenia nie mają sensu, ani FB...[/QUOTE] Dzięki Iwonko za obecność, nie mam siły. Groźba schroniska coraz bliżej
-
[quote name='obiezyswiat75']Ciocie dzisiaj troszkę zajęte Aramisku, ciocia Gabi szuka na cito tymczasu dla psa wyrzuconego na stacji benzynowej, a ciocia ewu zastanawia się za co zaszczepi 10 szczylków wyrzuconych na mróz niczym śmieci.[/QUOTE] Cioteczki kochane, przepraszam za offa, ale błagam zajrzyjcie chociaż [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239391-Pomocy%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21Czaki-wyrzucony-z-samochodu-je%C5%9Bli-nie-znajdzie-DT-trafi-do-schroniska[/url] Czaki został wyrzucony z samochodu na ruchliwej ulicy. To cud, że nie wpadł pod koła. Potrzebuje DT na cito - chętnych brak:-(
-
[quote name='obiezyswiat75']A wykastrowalabys go ewentualnie? Kurczę, to powinno być obowiązkowe[/QUOTE] Czaki może zostać do jutra, taki jest warunek TZ-a. Pomijając kwestię finansową ja nie jestem zmotoryzowana i musiała bym prosić którąś z cioteczek o podjechanie z Czakim do weta. Najważniejsze to znaleźć jakiś DT dla niego
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Gabi kochana to chyba nie ma innego wyjścia jak prosić o deklarcje choćby te najskromniejsze i szukać chłopakowi miejsca w hoteliku .....wyściskaj chłopaków ode mnie :calus: Pani Iga nie wzięła by go choćby na kilka dni ??? zanim się wątek rozkręci ?? :roll:[/QUOTE] Rozsyłam wątek Czakiego, ale jest mi strasznie głupio, bo dopiero co prosiłam o deklaracje dla Stefci. Co do pani Igi, to jeszcze nie wiem, na razie Czaki do jutra będzie u mnie -
[quote name='obiezyswiat75']Czekamy na zdjęcia wobec tego.[/QUOTE] tak, Myszka wstawi. Bardzo trudno mu było cyknąć zdjęcia, bo się ciągle ruszał. Ja nie wiem, co z nim będzie, jak nie znajdzie się DT???? U mnie nie może zostać. Kajtuś bardzo się go boi i atakuje. Czaki ucieka i też się boi, ale boję się, że w którymś momencie jego cierpliwość się skończy i chapnie Kajtusia. Czaki zjadł kolację. Dostał mokre i suche, suchym pogardził. Poza tym asystował mi przy robieniu kanapek, ale nie był nachalny, siedział grzecznie obserwując co robię. Teraz się uspokoił, ale ogólnie jest strasznie napalony. Kastracja potrzebna na cito, bo psiak się męczy, a też żadna przyjemność jak wskakuje mi na nogę. Kto ofiaruje Czakiemu jakiś grosik, bardzo proszę:modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla: Nie wyobrażam sobie, żeby wylądował w schronisku
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Gabi kochana kobietko o ogromnym serduchu :calus:[/QUOTE] Marticzko, nie mogłam pozwolić, aby trafił do schronu, ale też nie może u mnie zostać. Kajtuś się bardzo boi i rzuca na Czakiego. Może nie jest to groźne, ale Czaki może zacząć się bronić i co wtedy??? Czaki musi być jak najszybciej wykastrowany.