-
Posts
32979 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']tak ksiązeczka jest wwczoraj jak sie kulała po sniegu widzialam jej brzusio nawet glaskalam jezeli to nie są pierwsze tygodnie to nie jest w ciązy.... cycusie malutkie brzuszek plaski i tylko ten brak czlowieka aaaaa powiedziec jej ,,Stefia wejdz do ojca i poczekaj poczekaj zaraz bedziesz biegac,, to bedzie stała spokojnie koło kraty i poczeka Ona cos umie i lapki daje i czeka ....moze sie tylko zgubiła? juz sama nie wiem[/QUOTE] Cudna Stefcia!!!! Myślę jednak, że nie zgubiła się, tylko ktoś ją wywalił. P. Danusia mówiła, że jak Stefcia się do niej przybłąkała miała na szyi kawałek starego paska, czy coś takiego. Pewnie Stefcia szalała, bo chciała się bawić i jakiś cep ją uwiązał. A potem może po prostu się jej pozbył. Dzisiaj wpłynęły wpłaty od cioteczek: Lucyna 10,- yolanovi 15,- Madziak25 5,- Od p. Danusi otrzymałam 100,- też dla Stefci i mam obiecane fanty na bazarek:loveu: Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Stefuni:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Gabi79 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nilsson']Rozmawiałam z Panią z Kielc jak ten problem rozwiązać.Myślałam ,żeby gdzieś w połowie drogi się spotkać to dla każdej z stron byłoby korzystniejsze ze względu na warunki na drogach.Ma rozmawiać z synem i da mi znać.[/QUOTE] A czy szukałaś na wątku transportowym, albo pisałaś jaka trasa Cię interesuję? -
Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']to fajny domowy piesek się okazał :) Cudne są te przemiany, z biedaka schroniskowego w tak piękną damę kanapową:)[/QUOTE] To prawda, ja ciągle oglądam fotki mojej byłej tymczasowiczki Nutki z DS. Po 6u latach w schroniskowym boksie wreszcie wyleguje się na kanapie:loveu: -
[quote name='omry']Nie zrobiłam, bo i tak nie było go widać. Jest w głębi boksu, nie dał się wyciągnąć i widziałam tylko pyszczek z daleka. Tak jak myślałam, naprawdę źle z nim jest..[/QUOTE] Cholera, myślisz omry, że on w ogóle coś je, czy inne psy dopuszczają go do miski?
-
[quote name='toyota']Ogromnie dziękuję ! Jesli chodzi o wiewiórkę, adopcja nie będzie taka prosta, bo to jest malutki, ale zadziorny psiak. Do psów jest o'k , ale nie znam jego stosunku np. do dzieci, chociaż całkiem niewykluczone, że je lubi. W każdy razie to nie jest słodka przytulanka, ale pies z charakterkiem.[/QUOTE] A może on tak się zachowuje tylko w schronie, a w domu będzie milutki. Mój Kajtuś dla "swoich" jest przytulanką dającą buzi, a jeśli chodzi o obcych i duże psy, to nie zawsze jest milutki:evil_lol:[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4783/3kk.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/3486/47035100.jpg[/IMG] Dziewczyny cudne te Wasze chłopaki:loveu:
-
[quote name='omry']Byliśmy. Bobik siedzi w boksie z kilkoma psami, jest totalnie przerażony, nie dał się wyciągnąć z budy. Psy go dominują, ledwo nos wyciągnął z budy i nie chciał iść dalej. Te oczy takie same jak wtedy, kiedy znaleźliśmy go na stacji.. Pod koniec nas poznał, postawił uszka i oczka mu się od razu roześmiały, ale i tak nie odważył się wyjść. Jeszcze tylko trochę, malutki.. teresaa118, dziękujemy! :)[/QUOTE] [quote name='gosiaczek1984']boże ,żeby on dotrwał do tego czasu[/QUOTE] No właśnie, żeby dotrwał, to jeszcze ponad tydzień. Niby nie tak długo, ale każda minuta w schronie to horror, żeby tylko biduś był dopuszczany do jedzenia. Omry, zrobiłaś może jakieś fotki????
-
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Gabi79 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nilsson']Mogę ją zabrać ,ale nie mogę na czas nieokreślony,bo planuję potem wyjechać i trzeba by na ten czas sunię gdzieś umieścić ,chyba ,że szybciutko znajdzie domek;))[/QUOTE] A kiedy planujesz wyjechać i na jak długo, jeśli to nie tajemnica;) -
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Gabi79 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Może warto założyć jej watek to taka malizna :-( Nie miała łatwego życia :-(:-(:-([/QUOTE] Ja też o niej zapomnieć nie mogę -
Milo pobiegł za TM.... Żegnaj kochanie....
Gabi79 replied to ewu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy pani radzi sobie z opieką nad całym stadem? Skoro to starsza osoba, to pewnie jej nieco trudno. Dwa psy i cztery koty, to spora gromadka. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Laska Stefka:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='Mysza2']Cudo nie pies:):):)[/QUOTE] Popieram, ślicznota ze Stefci!!!!!!!!!!!!! -
[quote name='kolejna kobietka']super! :loveu: mysle, ze bedzie odzew na tak malenkiego, uroczego psinka :) uciekam, dobranoc[/QUOTE] Dobranoc, nie zapomnij ucałować ode mnie Igiełki i swojego psiunia:calus: A tak właściwie, to jak ten szczęściarz ma na imię i jak wygląda, bo chyba nie widziałam
-
Dzięki, serdeczne w imieniu Wiewiórka:loveu: Skopiowałam pierwsze, drugie i to malutkie [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4001/wiewiorek2d.jpg[/IMG] Czekamy teraz cierpliwie na realizację ogłoszeń:lol:
-
[quote name='kolejna kobietka']ja to zdjatko tak sobie scielam, zeby bylo lepiej widac maluszka: [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/5185/wiewiorek.jpg[/IMG][/QUOTE] Super!!!!!!!! A czy to drugie też byś mogła tak obrobić, bo na nim taki biedniutki, chwytający za serce
-
[quote name='kolejna kobietka']ja zawsze pisze oba[/QUOTE] [quote name='Aimez_moi']Chyba trzeba o wizycie napisac.......[/QUOTE] Ok. ..............
-
Nie wiem tylko czy pisać o wizycie przedadopcyjnej, czy tylko o umowie????
-
Znalazłam taki bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238586-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-do-24-01-r%C3%B3%C5%BCne-pakiety-do-wyboru-GRATISY%21%21/page5[/url] zaraz zamówię pakiet za 10zł
-
[quote name='Aimez_moi']Ja moge zaplacic tylko poprosze o numer konta i kwote.....[/QUOTE] To ja poszukam na bazarku i zamówię, a ty kochana zapłacisz ok. Może być pakiet za 10 zł jeśli taki znajdę???
-
[quote name='omry']Dzwonił do mnie facet z pytaniem co to za piesek, bo mu się zgubił. Niestety, szukał czarno białej suczki :evil_lol:[/QUOTE] Ojej, oby sunia się znalazła, albo trafiła do kogoś bardziej odpowiedzialnego
-
Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jak sobie słodko śpi. I jak tu się w niej nie zakochać??!! Tak samo jak w Nutusi:loveu: -
[quote name='Aimez_moi']Super tekst.....:) masz talent.....)[/QUOTE] Oj, nic takiego, tylko prawdę napisałam. Kto się podejmie zrobienia ogłoszeń, albo wykupienia pakietu na bazarku. Ja niestety nie wykupię, bo jestem spłukana do zera:placz:
-
Tekst dla Wiewiórka: Malutki Wiewiórek o wielkim sercu smutno spogląda zza krat Wiewiórek jest malutkim, młodym, ślicznym pieskiem, waży około 4 kg. Został porzucony, jak rzecz, przywiązany przed sklepem. Przez kilka godzin czekał na swojego ukochanego pana. Ale pan się nie pojawił, choć piesek bardzo tego pragnął. Zmarznięty i wystraszony Wiewiórek został odwieziony do schroniska. Teraz strach i chłód to jego codzienność. Czy przeżyje, czy zamarznie tej zimy? Wypatruje przez kraty kogoś, kto odmieni jego los, otoczy opieką i miłością już na zawsze. Po prostu chce być szczęśliwy. Jest zdrowy, zaszczepiony. Przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w woj. kujawskopomorskim. Szukasz prawdziwego psiego przyjaciela – zaadoptuj Wiewiórka zmienisz jego cały świat, sprawisz, że będzie szczęśliwy i Tobie też da szczęście. Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie adopcji [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , tel. 605-060-617
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Stefcia jest cudowna, taka przytulaszczka:loveu: Giselle4 będzie się starała umówić Stefkę na sterylkę w tą sobotę, bo szkoda by taka sunieczka siedziała u nas, gdy ona może zawojować nie jedną rodzinkę i być już w swoim domku! Myślimy też gdzie ją ulokować w domu po zabiegu gdyż nie może po takiej ingerencji siedzieć w kojcu, musi być chociaż przez pierwsze dni w domu, w cieplejszych warunkach by szybko wydobrzała a potem domki niech się biją:mad:[/QUOTE] Też sądzę, że domki się powinny bić o Stefcię A czy p. Danusia przekazała książeczkę Stefci??? -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Michelle dzięki serdeczne za fotki.:loveu: Czy macie już plan kiedy ze Stefcią do weta? Wiem, że Stefcia jest zaszczepiona na wirusówki. Trzeba by jeszcze przeciwko wściekliźnie, no i sterylka konieczna. Co wynika z Waszych obserwacji, jest w ciąży, czy nie? -
[quote name='omry']Jak to w schronie. Najgorzej na kwarantannie, nie ma dobrej ochrony przed wiatrem, i są dziurawe budy..[/QUOTE] No tak, w schronach zazwyczaj tragedia, byle by tylko Bobiczek jakoś przetrwał i się nie załamał