-
Posts
32985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
[IMG]http://image1.obrazki.org/tbn/tbn_obrazek-wielkanocne-pisanki_IZ0PE.JPEG[/IMG] WESOŁYCH ŚWIAT!!!
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Moje wyliczenia: pobyt od 22 do 27 - 6 dni, więc 250,00 Pln / 31 dni = 8,06 x 6 dni = 48,36 Pln Transport: wyszło 203 km w obie strony, więc za paliwo to kwota 80,00 Pln[/QUOTE] Ok. Michelle - dzięki Zrobię przelew na 130,- -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://image1.obrazki.org/tbn/tbn_obrazek-wielkanocne-pisanki_IZ0PE.JPEG[/IMG] [COLOR=#800080]Wesołych Świąt!!!!!!!!!![/COLOR] Pani Małgosia napisała mi w mailu, że wszystko ok. tylko Lara (sunia rezydentka) traktuje Stefcię z dystansem. Przekazuję, zgodnie z prośbą dla wszystkich cioteczek najserdeczniejsze życzenia świąteczne od p. Małgosi i jej bliskich. -
Cioteczki Wesołych Świąt!!!!!! [IMG]http://image1.obrazki.org/tbn/tbn_obrazek-wielkanocne-pisanki_IZ0PE.JPEG[/IMG]
-
[IMG]http://image1.obrazki.org/tbn/tbn_obrazek-wielkanocne-pisanki_IZ0PE.JPEG[/IMG] WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH!!!!
-
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Gabi79 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://image1.obrazki.org/tbn/tbn_obrazek-wielkanocne-pisanki_IZ0PE.JPEG[/IMG] WESOŁYCH ŚWIĄT DLA CAŁEJ RODZINKI MAKSIKA I WSZYSTKICH CIOTECZEK -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://image1.obrazki.org/tbn/tbn_obrazek-wielkanocne-pisanki_IZ0PE.JPEG[/IMG] WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!! -
[quote name='Isadora7']Trzymam kciuki za słodziaka[/QUOTE] Ja również trzymam kciuki!!!!!!!
-
[quote name='paula_t']Wiem, żartuję ;) Właśnie podczytywałam wątek suni i naprawdę trafiła jej się super rodzinka :)[/QUOTE] To prawda, Czakuś też pojechał dzisiaj do DS, ale jeszcze nie ma żadnych wieści
-
[quote name='paula_t']Gabi, nie zapeszaj Ciotka:mad: Decyzja będzie należała do wszystkich deklarowiczów, bo nie raz zdarzało się, że ludzie zgadzali się przenieść swoje deklaracje na innego psiaka oraz do osób, które wpłaciły pieniążki jednorazowo, bo Ferdynand ma sporo złotóweczek na koncie. Przyznam, że też o tym myślałam...Te dwa psiaki są bardzo adopcyjne. Mi w serce zapadła mama z córką, obie czarne. Jak je zobaczyłam w Olkuszu, to myślałam, że mi serducho pęknie. Takie zwyczajne, czarne, mało adopcyjne.[/QUOTE] Nie zapeszam, a poza tym jeśli to TEN JEDEN JEDYNY domek, to nawet zapeszanie nie zaszkodzi. Czekam na rozwój sytuacji, [COLOR=#ff0000]oby Ferduniowi się udało tak jak Stefci[/COLOR]
-
[quote name='Mysza2']Wszystkie ciocie które pomagacie i kibicujecie Czakiemu, posyłajcie dobre myśli do AgusiP, która wczoraj przeżyła najsmutniejszy dzień jaki przeżywa właściciel psa:( I mimo że wczoraj musiała podjąć tą najcięższą z możliwych decyzję nie chciała zrezygnować z wizyty w Myszkowie.[/QUOTE] Posyłam dobre myśli, trzymaj się Agusiu. Sarcia miała wspaniałe życie dzięki Tobie i Twoim bliskim.
-
Zobaczcie, jakie cudeńka są w mordowni w Olkuszu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241297-czy-jeszcze-kiedykolwiek-kto%C5%9B-mnie-pokocha-czy-odejd%C4%99-w-Olkuskiej-mordowni[/url] Np. ta dwójka [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8098/8570750322_7dd81775e3_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8530/8569654213_4b61b9b29f_z.jpg[/IMG] Może jak Ferduś będzie już grzał pupkę w DS spróbujemy wyciągnąć któregoś z nich i zebrać deklaracje???
-
[quote name='Mysza2']Czaki już w domku, na przywitanie opędzlował całą miskę:) Państwo zapłacili za transport:) To teraz trzymamy kciuki żeby wszystko się dobrze układało:)[/QUOTE] Czakuś słodki, trzymam kciuki, by wszystko było ok. Poczekam ze zmianą tytułu, żeby nie zapeszyć. Stepelko ogromne podziękowania dla Ciebie i Twoich bliskich za wspaniałą bezinteresowną opiekę nad Czakim, za wszystko, co dla niego zrobiłaś. Za to, że odpowiedziałaś na moją prośbę dot. DT i wybrałaś właśnie Czakiego. Za wytrwałe robienie ciągle świeżych ogłoszeń, za wspaniałe fotki. Jesteś wspaniałą osobą!!!!!!!!!!!!!!!!! Podziękowania należą się również wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że Czaki pojechał do DS. :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
-
[quote name='Murka']Wizyta odbyła się dzisiaj, bo wczoraj teresz się nie wyrobiła. Domek to mieszkanie w bloku, dookoła tereny spacerowe, dużo zieleni :) Chłopiec generalnie bał się trochę jamniczki teresz, ale p. Natalia mówiła, że owczarka niemieckiego, który jest w rodzinie karmi groszkami z buzi, więc potrzebuje po prostu czasu. Z Ferdkiem na pewno nie będzie problemu, bo nie jest nachalny, nie skacze itd. P. Natalia miała kiedyś psa, sznaucera olbrzyma, był też kot (obecnie pani chce psa, ponieważ "z kotem nie da się wyjść na spacer"). Z tym kotem do czynienia miał chłopiec. W bliskim sąsiedztwie są także dwie sunie z odzysku (jedna ze schroniska, druga przygarnięta), w domu jest papuga - także chłopiec ma kontakt ze zwierzakami :) Ferdynand będzie miał niemal cały czas towarzystwo, bo p. Natalia cały czas jest w domu (mąż pracuje). Wszystko oczywiście wyjdzie w praniu, jak to zawsze, ale DS zapowiada się dobrze i odpowiedzialnie. W razie czego teresz obiecała pomoc (to bardzo blisko niej).[/QUOTE] Zaglądam, a tu Ferduniowi się domek szykuje - wspaniale!!!!!!!
-
[quote name='kiyoshi']i my się witamy:) ciotki...oto pierwsze ogłoszenia Zosi....i zobaczymy co los przyniesie...a nóż jakąś babcie z pięknym ogrodem dla naszej Zosi:) [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=282377&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Zosia-urocza-kudlatka-szuka-przystani-na-reszte-zycia,86723[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Zosia-urocza-kudlatka-szuka-przystani-na-reszte-zycia,86723[/URL] [URL]http://bielsko-biala.lento.pl/zosia-urocza-kudlatka-szuka-przystani-na,943197.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/zosia-urocza-kudlatka-szuka-przystani-22001713.html[/URL] [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,osobowe,736,1,zosia_urocza_kudlatka_szuka_spok,50455.html[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/bielsko-biala/zosia-urocza-kudlatka-szuka-bezpiecznej-przystani-469352985[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/159569/Zosia-urocza-kudlatka-szuka-bezpiecznej-przystani/[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1418484583/bielsko-biala-Zosia-urocza-kudlatka-szuka-spokojnej-przystani.html[/URL] [URL]http://www.katowice.neeon.pl/614465-zosia-piekna-kudlata-sunia-szuka-przystani-na-reszte-zycia.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6605[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/zosia_urocza_kudlatka_szuka_bezpiecznej_przystani_318182.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,72941,Lw==.html[/URL] [URL]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/mieszaniec/zosia-urocza-kudlatka-szuka-bezpiecznej-przystani-l37017.html?me=1[/URL][/QUOTE] Trzymam kciuki za wspaniały dom dla Zosieńki!!!!!!!!!!
-
[quote name='Mysza2']Już prawie dojeżdżają:) Czaki śpi grzecznie i bardzo spokojny był po drodze. Ma już kupione nowe legowisko, roayla i smaczki:)[/QUOTE] Ja dzisiaj zejdę na zawał, tak się denerwuję Czakim i Stefcią. Co do Stefci, to chyba mogę odetchnąć, Pani jest nią zachwycona, oby Czaki też Państwa oczarował
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, jak tam Stefcia??? -
[quote name='stepelkaa']Ok. 15 Czakuś odjechał. Nie chciał wejść do transporterka, nawet na siłę bardzo się bał i bronił. Jechał jeszcze jeden pies, dalmatyńczyk dlatego nie wiadomo było jak zareagują, ale wszystko w końcu ok i Czaki pojechał zwyczajnie na siedzeniu. Nawet nie miałam czasu na wycałowanie go, ale może to i lepiej bo nie zdążyłam się rozczulić. Spakowałam mu ulubioną piłeczkę, smycz, szelki, obrożę, tą adresatkę i breloczek od weta no i książeczkę zdrowia. od wczoraj czuł, że jedzie, tzn zachowywał się jakoś inaczej. Tak czy inaczej nie dociera do mnie, że pojechał a zarazem życzę mu wszystkiego najlepszego :loveu:[/QUOTE] Kochany Czaki, żeby tylko szybko się zaaklimatyzował. Na pewno bardzo się biedak zestresował
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Oby Koreczkowi się poszczęściło!!!!!!!!!!!!