-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Beza już ma swój dom :). Dziękuję Stowarzyszeniu 4 Dogs !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Nareszcie Dogo działa:loveu: Bezunia w schronie była smutaskiem, a teraz widać, że jest szczęśliwa -
[quote name='obiezyswiat75']Pomyślę w wolnej chwili tylko już najpierw te pojedyncze pokończę ogłoszenia. Mi się i tak już mylą te psy, portale i promocje :huh:[/QUOTE] Cioteczko, jesteś wspaniała - tyle wyróżnionych ogłoszeń dla tak wielu psiaków:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Tylko czemu nikt nie dzwoni ani nie pisze??????????
-
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Gabi79 replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Melduję się u SMUTASKA -
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Gabi79 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Maksika przecudnego:loveu: -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Uwielbiam czytać relacje z życia Figuni i reszty stada oraz oglądać przecudne foteczki:loveu: -
[quote name='Panna Marple']Dajcie numer konta, Ciotki, cosik się dołożę:lol:[/QUOTE] Doszła wpłata 30 zł - bardzo serdecznie dziękujemy:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Całą kwotę, jaka dotychczas została wpłacona dla Śnieżki tj. 130 zł przesłałam na konto terierfanki:lol:
-
Nora - 8 letnia owczarka nie wychodziła z kojca Już w swoim domu:))))
Gabi79 replied to anett's topic in Już w nowym domu
Melduję się u Noreczki -
Jakie cudne foty. Śnieżka idealnie wpasowała się w towarzystwo:loveu:
-
[quote name='terierfanka']skarbnikiem jest Gabi79, więc chyba do niej można wpłacać kasę... ja natomiast zostałam "upoważniona" przez ulv do prowadzenia finansów Śnieżki w jej imieniu, więc zebrane pieniądze mają dolcelowo trafiać na moje konto, więc można też wpłacać bezpośrednio do mnie i chętnym podam nr konta na pw[/QUOTE] Jeśli będziesz prowadić rozliczenie Śnieżki, to poproś moda o 2 posta, tak jak wspomniała Toyota i podaj mi proszę nr konta, to wpłacę 100 od Rzepek i Livki [quote name='Panna Marple']Dajcie numer konta, Ciotki, cosik się dołożę:lol:[/QUOTE] Wysyłam, bardzo dziękuję:loveu:
-
Beza już ma swój dom :). Dziękuję Stowarzyszeniu 4 Dogs !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wiadomość!!! Oby teraz domek szybko znalazła. Ale najważniejsze, że już opuściła schronisko:loveu: -
[quote name='kolejna kobietka']jeszcze brakuje :bigcry:Gabi jest skarbniczka suni[/QUOTE] Na koncie suni jest 100 zł [quote name='kolejna kobietka']Ciężko mi się zbiera na prywatne konto na fb, tak więc ulv jak już Śnieżka będzie u ciebie, to będę potrzebowała dane lecznicy, koszt (leczenia uszu, odrobaczenia, odpchlenia i co tam jeszcze będzie potrzebne), fakturę/rachunek do wglądu i spróbuję coś bezpośrednio na konto lecznicy uzbierać.[/QUOTE] Może faktycznie na konto lecznicy ludzie chętniej będą wpłacać. Warto spróbować
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że wszystko ok. bo P. Jola miała mi dać znać, jakby coś było nie tak -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foxy2702']Miło czytać takie posty :loveu: Byliśmy dzisiaj na spacerku i spotkaliśmy znajomego znajomych z psem , gatka szmatka a on do nas z hasłem czy nie mamy suczki boksera bo on musi dać swojemu pobzykać bo go roznosi no i kaska za psiaki by była :angryy: szlak mnie trafił na miejscu a na propozycje kastracji powiedział ze go nie poj*** a nas tak że Bongo jest kastrat :angryy: tak mnie zagrzał że normalnie kosmos... w ogole na tej mojej wsi wysyp szczeniaków bo kastracja to jak morderstwo :crazyeye: PS wybaczcie ale muszę się wygadać komuś normalnemu ;)[/QUOTE] Mnie szlag trafia, jak słyszę takie wypowiedzi. Albo, że kastracja to okaleczanie, itd. itp. Dzisiaj dla odmiany usłyszałam, że niektóre psy nie nadają się do domu, najlepiej wypuścić je do lasu, to sobie poradzą:angryy: Niektórzy są takimi debilami, że aż trudno w to uwierzyć:cool3: -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[url]http://img203.imageshack.us/img203/5600/zuczek.jpg[/url] [url]http://img690.imageshack.us/img690/5045/dsc20201024x678.jpg[/url] Kochany Żuczek, zawsze był z tyłu i patrzył takim tęsknym wzrokiem Dobrze, że wszystkie psiaki z obu fotek już w DT lub DS:loveu: -
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Poznajecie niunia? :cool3: :) [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3062/bezikbezfuterka.jpg[/IMG][/QUOTE] Ja bym w życiu nie poznała, że to ten sam Bezik:cool3: Nigdy nie należy tracić nadziei i trzeba walczyć o każdego psiaka!!!!! -
[quote name='paula_t']A Wy znowu na kolejnego psiaka widzę trafiłyście :( Mam nadzieję, że uda się sunię znaleźć, że pojawi się znowu i nic jej się nie stało :( Pomyślałam sobie teraz o akcji z Biszkopcikiem...:roll:[/QUOTE] Tak, kolejna bidunia, podobno wywalili ją z samochodu. Dzisiaj też jej nie było:-( Obstawiamy z dziewczynami, że gdzieś pobiegła za dziećmi, bo podobno tylko wobec dzieci była ufna. Serce się kraje. Biszkopcik przynajmniej był w jednym miejscu i nigdzie nie odchodził
-
Zaglądam do Molly:lol:
-
[quote name='paula_t']Poker ma pokazać Brenę jakiejś fajnej rodzince, trzymajcie kciuki :) Założyła też wątek na prośbę starszego małżeństwa w dziale "przygarnij psa" i Państwu się Brena spodobała, ale niestety pod koniec ostatniej rozmowy okazało się, że Pan jest chamem, więc podziękowałam. Tak, ten po prawej. Podobno ten po lewej jest w hoteliku.[/QUOTE] Biedak Kochany Trzymam kciuki za Brenkę z całych sił!!!
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']... lepiej Bongo nie mógł trafić:loveu:[/QUOTE] Popieram!!!!!