Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Nareszcie Dogo działa:loveu: Bezunia w schronie była smutaskiem, a teraz widać, że jest szczęśliwa
  2. Dogo wreszcie przestało płatać figle, więc weszłam pooglądać fotki szczęśliwego Biszkopcika :loveu:
  3. Wreszcie Dogo działa, zagladam do ŚLICZNOTEK:loveu:
  4. [quote name='obiezyswiat75']Pomyślę w wolnej chwili tylko już najpierw te pojedyncze pokończę ogłoszenia. Mi się i tak już mylą te psy, portale i promocje :huh:[/QUOTE] Cioteczko, jesteś wspaniała - tyle wyróżnionych ogłoszeń dla tak wielu psiaków:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Tylko czemu nikt nie dzwoni ani nie pisze??????????
  5. Zaglądam do Maksika przecudnego:loveu:
  6. Uwielbiam czytać relacje z życia Figuni i reszty stada oraz oglądać przecudne foteczki:loveu:
  7. [quote name='obiezyswiat75']jeszcze TEN człowiek jej nie znalazł. Ale znajdzie. Musi....[/QUOTE] Zaglądam do Majeczki, też jestem tego zdania, że TEN jeden jedyny człowiek wypatrzy sunię
  8. [quote name='Panna Marple']Dajcie numer konta, Ciotki, cosik się dołożę:lol:[/QUOTE] Doszła wpłata 30 zł - bardzo serdecznie dziękujemy:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Całą kwotę, jaka dotychczas została wpłacona dla Śnieżki tj. 130 zł przesłałam na konto terierfanki:lol:
  9. Jakie cudne foty. Śnieżka idealnie wpasowała się w towarzystwo:loveu:
  10. [quote name='terierfanka']skarbnikiem jest Gabi79, więc chyba do niej można wpłacać kasę... ja natomiast zostałam "upoważniona" przez ulv do prowadzenia finansów Śnieżki w jej imieniu, więc zebrane pieniądze mają dolcelowo trafiać na moje konto, więc można też wpłacać bezpośrednio do mnie i chętnym podam nr konta na pw[/QUOTE] Jeśli będziesz prowadić rozliczenie Śnieżki, to poproś moda o 2 posta, tak jak wspomniała Toyota i podaj mi proszę nr konta, to wpłacę 100 od Rzepek i Livki [quote name='Panna Marple']Dajcie numer konta, Ciotki, cosik się dołożę:lol:[/QUOTE] Wysyłam, bardzo dziękuję:loveu:
  11. Wspaniała wiadomość!!! Oby teraz domek szybko znalazła. Ale najważniejsze, że już opuściła schronisko:loveu:
  12. [quote name='kolejna kobietka']jeszcze brakuje :bigcry:Gabi jest skarbniczka suni[/QUOTE] Na koncie suni jest 100 zł [quote name='kolejna kobietka']Ciężko mi się zbiera na prywatne konto na fb, tak więc ulv jak już Śnieżka będzie u ciebie, to będę potrzebowała dane lecznicy, koszt (leczenia uszu, odrobaczenia, odpchlenia i co tam jeszcze będzie potrzebne), fakturę/rachunek do wglądu i spróbuję coś bezpośrednio na konto lecznicy uzbierać.[/QUOTE] Może faktycznie na konto lecznicy ludzie chętniej będą wpłacać. Warto spróbować
  13. Mam nadzieję, że wszystko ok. bo P. Jola miała mi dać znać, jakby coś było nie tak
  14. [quote name='Foxy2702']Miło czytać takie posty :loveu: Byliśmy dzisiaj na spacerku i spotkaliśmy znajomego znajomych z psem , gatka szmatka a on do nas z hasłem czy nie mamy suczki boksera bo on musi dać swojemu pobzykać bo go roznosi no i kaska za psiaki by była :angryy: szlak mnie trafił na miejscu a na propozycje kastracji powiedział ze go nie poj*** a nas tak że Bongo jest kastrat :angryy: tak mnie zagrzał że normalnie kosmos... w ogole na tej mojej wsi wysyp szczeniaków bo kastracja to jak morderstwo :crazyeye: PS wybaczcie ale muszę się wygadać komuś normalnemu ;)[/QUOTE] Mnie szlag trafia, jak słyszę takie wypowiedzi. Albo, że kastracja to okaleczanie, itd. itp. Dzisiaj dla odmiany usłyszałam, że niektóre psy nie nadają się do domu, najlepiej wypuścić je do lasu, to sobie poradzą:angryy: Niektórzy są takimi debilami, że aż trudno w to uwierzyć:cool3:
  15. Zaglądam do prześlicznej Majeczki. Telefony powinny się urywać!!!!!!!!!
  16. [url]http://img203.imageshack.us/img203/5600/zuczek.jpg[/url] [url]http://img690.imageshack.us/img690/5045/dsc20201024x678.jpg[/url] Kochany Żuczek, zawsze był z tyłu i patrzył takim tęsknym wzrokiem Dobrze, że wszystkie psiaki z obu fotek już w DT lub DS:loveu:
  17. [quote name='kolejna kobietka']Poznajecie niunia? :cool3: :) [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3062/bezikbezfuterka.jpg[/IMG][/QUOTE] Ja bym w życiu nie poznała, że to ten sam Bezik:cool3: Nigdy nie należy tracić nadziei i trzeba walczyć o każdego psiaka!!!!!
  18. [quote name='paula_t']A Wy znowu na kolejnego psiaka widzę trafiłyście :( Mam nadzieję, że uda się sunię znaleźć, że pojawi się znowu i nic jej się nie stało :( Pomyślałam sobie teraz o akcji z Biszkopcikiem...:roll:[/QUOTE] Tak, kolejna bidunia, podobno wywalili ją z samochodu. Dzisiaj też jej nie było:-( Obstawiamy z dziewczynami, że gdzieś pobiegła za dziećmi, bo podobno tylko wobec dzieci była ufna. Serce się kraje. Biszkopcik przynajmniej był w jednym miejscu i nigdzie nie odchodził
  19. Zaglądam do Molly:lol:
  20. [quote name='paula_t']Poker ma pokazać Brenę jakiejś fajnej rodzince, trzymajcie kciuki :) Założyła też wątek na prośbę starszego małżeństwa w dziale "przygarnij psa" i Państwu się Brena spodobała, ale niestety pod koniec ostatniej rozmowy okazało się, że Pan jest chamem, więc podziękowałam. Tak, ten po prawej. Podobno ten po lewej jest w hoteliku.[/QUOTE] Biedak Kochany Trzymam kciuki za Brenkę z całych sił!!!
  21. [quote name='anica']... lepiej Bongo nie mógł trafić:loveu:[/QUOTE] Popieram!!!!!
  22. Zaglądam do dziewczynek z nadzieją, że właściwy telefon niebawem zadzwoni. Rozumiem, że w/w dziadeczek to ten po prawej, a drugi psiaczek???
×
×
  • Create New...