-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Cindy dzisiaj wyszalała się z "labradorką". Byłyśmy w parku i sunie biegały po takim terenie ogrodzonym siatką, gdzie modelarze puszczają samoloty Cindy biega z prędkością światła. Szalejąc z tamtą sunią co jakiś czas podbiegała do mnie, jakby chciała się przypomnieć. Jest z niej inteligentna bestia:lol: Zamieniłam na gumtree z woj. małopolskiego na mazowieckie. Zastanawiam się, czy zmienić tekst w ogłoszeniach, ale raczej nic lepszego nie wymyślę. No nic czekamy cierpliwie na TEN telefon. [B] Pomyślałam, że można zamówić ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim, to koszt około 40 zł. Gdyby ktoś mógł sfinansować lub dorzucić jakiś grosz, to będę dozgonnie wdzięczna!!!!!!!!!!!![/B] Cindy to kochany psiak, jeśli tylko ktoś okaże jej odrobinę serca, ona odwdzięczy się uczuciem -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
Gabi79 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do ślicznotek i trzymam kciuki za domki:lol: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Gabrysiu może ona jeszcze potrzebuję troszkę czasu... Będzie dobrze, nie martw się na zapas ;) Jak to będzie dobry domek to zrozumie ;) a do innego przecież jej nie oddamy :)[/QUOTE] Aguś ona jest taka kochana i wpatrzona w nas. Teraz leży z Michałem na kanapie. Chyba po prostu boi się, żeby ktoś jej stąd nie zabrał. -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Przepraszam, zupełnie zapomniałam napisać. Niestety Pan się nie odezwał :/ A tak dobrze się zapowiadało... ale przeważnie jak ktoś mówi, że się skontaktuje to już się nie odzywa :/ kuźwa...[/QUOTE] Koreczku, jeszcze nie tym razem:-( Oby wkrótce Koreczek kogoś zauroczył!!!!!! -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kamila Proc']i co tam slychac?[/QUOTE] Cioteczki Kochane!!! U Sati wszystko ok. Zadzwoniłam wczoraj do Pani Joli. Akurat Państwo byli z Sati na spacerze. Sati, jest szczęśliwa i zadowolona, dopisuje jej apetyt, bardzo dobrze dogaduje się z drugim psiakiem (zawsze zapominam zapytać, jak ma na imię). Jeśli chodzi o gryzienie przedmiotów, to jest lepiej, ale ostatnio pogryzła w/w psiakowi skórzaną obrożę, którą miał na sobie:cool3:. Ostatnio Sati odwiedziła weterynarza. Pani doktor stwierdziła, że jest młodsza niż to wynika z wpisu w książeczce, że ma nieco ponad rok. Waży 18 kg. Wczoraj dzwonił do mnie jakiś pan w sprawie Sati, widocznie jeszcze jakieś ogłoszenia nie wygasły. Jak zobaczyłam nieznany numer to miałam nadzieję, że ktoś dzwoni w sprawie "mojej" Cindy -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[B]Elunia, bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć!!! Ja też się zachwycam Cindy, jest słodka i śliczna. Ale może ludzie widzą w niej takiego burka, może nikomu się nie podoba??? Co do Nuteczki to są zdjęcia z marca, jak Królewna była ze swoimi ukochanymi ludźmi u Nas na kawce:lol: Nutka to pies idealny!!!!!!! Cindy za to w piątek i wczoraj zachowała się jak totalny agresor. Zupełnie nie ten pies. Był u Nas mój tata (w piątek), a wczoraj tata Michała. Jeszcze w przedpokoju było ok, ale potem Cindy wskoczyła na fotel, ujadała i warczała, nie dało się jej uspokoić. Nie wiem, czy źle jej się kojarzą panowie około 60-ki, czy na wszystkich gości ma zamiar tak reagować??? Nie mam pojęcia na ile jest to strach, a na ile bronienie terenu??? Jak jej wytłumaczyć, że tak się nie wolno zachowywać???? I, że nie ma się czego obawiać. Poradźcie coś proszę. Nie pomogło karmienie szyneczką. Na dworze jest grzeczna, ale raczej boi się obcych. Zainteresowanie nadal zerowe, ani jednego tel. czy maila. Jeśli by ktoś przyjechał ją poznać, a tu takie "powitanie" - przecież wszystkich odstraszy. Wiem, że to strach, stres itp, ale jak temu zaradzić? Może ona boi się, że ją ktoś stąd zabierze???[/B] -
Punkt przetrzymań w Świeciu .. tam psy czekaja na cud albo śmierc ...
Gabi79 replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie proszę na wątek Cindy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243516-Cindy-weso%C5%82y-psi-dzieciak-u-mnie-w-BDT-szukamy-DS[/url] - u mnie w BDT, istna siostra bliźniaczka Heli -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Nie wiem czy ma watek na dogo, toyota bedzie wiedziala cos wiecej, na fb: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.413073175443366.100522.100002220610359&type=3[/URL] i tutaj: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.411801905570493.100309.100002220610359&type=3[/URL][/QUOTE] Nie otwiera mi się niestety, a nie wiesz z jakiego schroniska ten piesio? -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']śliczna :) ale faktycznie na tym drugim i czwartym takie uszka/cialko jakby przestraszona, pierwsza foteczka ladna, szkoda, ze na tym trzecim w gore pycholka nie podniosla[/QUOTE] [quote name='Anula']Jestem u Cindy.Ale fajna sunia.Ona chyba boi się fotografa;).Powinna szybko znaleźć domek,jest młoda i śliczna.Trzeba sto tysięcy zrobić zdjęć aby kilka można było spożytkować:lol:,a szczególnie jak psiak jest w ruchu.[/QUOTE] Anula, dziękuję, że jesteś u Cindy. Ona jest rozbrykana i wesoła, ale jak tylko zobaczy aparat lub tel. to od razu smutnieje. Zdjęcia absolutnie nie oddają jej uroku. Potrafi robić takie słodkie minki. Myślałam, że jak jej wyróżnię ogł. na tablicy to od razu ktoś zadzwoni, a tu nici. No nic, poczekamy. [quote name='kolejna kobietka']klon? ;) [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7883/kloncindy.jpg[/IMG][/QUOTE] Co to za psiak, ma wątek na dogo???? -
Cyprysik w DT/DS? jupii Rodzynek w fundacji, Balbinka w ds ;)
Gabi79 replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Balbinka została adoptowana :multi:[/QUOTE] Wspaniale, miejmy nadzieję, że trafiła do wspaniałych ludzi:loveu: -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Gabi79 replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Ogólny, bo to psiak z przytuliska w Siemiatyczach, które likwidują: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242410-3-z-23-żyć-jedzie-do-radysów-20-już-jest-bezpiecznych-mamy-czas-do-27-05-13-r/page18[/URL] :)[/QUOTE] W wolnej chwili poczytam:loveu: -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Gabi79 replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Los znowu mnie jutro gna do Baksika, bo muszę jechać po suczkę, którą ostatnio wiozłam-znalazła DS :)[/QUOTE] Czy ta szczęściara ma wątek na dogo? -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']nie wyświetlił się adres mailowy, tylko jakaś buźka się zrobiła [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Ale ja miałam, bo wysyłałam już do Ciebie tekst, mam nadzieję, że fotki dotarły -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Gabi, do ogłoszeń potrzebujesz tak naprawdę góra czterech, bo większość portali tyle przyjmuje, więc nie jest źle ;)Jak coś to ja mogę wstawić:[email protected][/QUOTE] Dzięki, w takim razie Ci wyślę. Sęk w tym, że Cindy na każdym zdjęciu jest przeraźliwie smutna, nikt nie uwierzy, że to wesoła, szalona przytulanka. Może jeszcze jakieś cyknę. Na tablicy na śląskie już zmieniłam -
[quote name='Anula']Teraz nie mam.Trochę skomplikowało mi się życie po adopcji pudelki Sary.Mamy wymieniane rury od wody,ulica rozkopana a przed chałupą krajobraz księżycowy mam.Muszę położyć kostkę a przede wszystkim dążyć do tego aby brama wjazdowa była zamknięta,a to jest możliwe dopiero po położeniu kostki,a kiedy to nastąpi trudno wyczuć - robi się.Jak tylko dojdę do ładu z krajobrazem to jakaś bida na bank trafi do mnie. Na dzień dzisiejszy tylko wspieram psiaki finansowo wg.moich możliwości.[/QUOTE] Wspaniale, że planujesz pomóc kolejnemu psiakowi dając mu BDT. Ja nie planowałam, ale jakoś tak wyszło, że jest u mnie Cindy.
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']hihi to moj tak samo, chwila i pluszak ma wszystko poodgryzane i rozprute :lol:[/QUOTE] Cindy właśnie rozpruła ostatniego pluszaka, który jeszcze był w całości - Prosiaczka, którego Kajtuś miał z DT od AgusiP Kajtuś patrzy na to z rezygnacją. Poza tym Cindy bryka, jak przysłowiowy pijany zając. Cały czas jest w ruchu. Z kilkudziesięciu zdjęć zrobionych aparatem tylko kilka nadaje się do obejrzenia, ale też bez rewelacji. Czy mogę komuś wysłać na maila, bo ja niemota nie potrafię wstawić na dogo. -
Kama prześliczna:loveu: Anula masz teraz jakiegoś psiaka w BDT?