-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Gabi, a nie mogłabys zaproponowac tym dzwoniącym ludziom jakiejs naszej bidy ? Np. Maji ?[/QUOTE] Beluś, proponawłam. Jak Stefcia była "zarezerwowana" wzięłam od wszystkich adres mailowy, by dać znać, czy Stefcia pojechała do DS. Napisałam potem, że mogę pomóc poszukać psa i wysłałam kilka fotek. Niestety bez rezultatu:-( Wczoraj nawet nie zdążyłam nic więcej powiedzieć, oprócz tego, że Stefcia już ma dom, bo pani się rozłączyła -
Podczytuję wieści z nowego domu i chce mi się żyć:loveu: Oby więcej było takich wspaniałych ludzi, jak Pani Natalia i Jej bliscy. Pozdrawiam serdecznie:lol:
-
Fotki Czakusia z wycieczki rewelacyjne:loveu: Raczyna, jak dobrze, że on jest u Ciebie!!!!!!!!! Jeśli chodzi o strach przed burzą, grzmotami itp. itd. to chyba żaden psiak nie "przebije" w tej kwestii mojego Miśka. Misiu z roku na rok bał się grzmotów, burzy petard coraz bardziej. U weta kupowałam mu Kalm Aid. Przed Sylwestrem tabletki, po których spał.
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='halszka']na portalach gdzie była możliwość usunięcia ogłoszenia zrobiłam to;)[/QUOTE] Bardzo dziękuję:lol: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Bela, dziękuję serdecznie za wstawienie fotek!!! Dla mnie na drugim wygląda jakby coś kombinowała tzn. intensywnie nad czymś się zastanawiała Cioteczki Kochane, dzięki WAM Sati uniknęła schroniska w Olkuszu, a ta sunia ma tam wrócić:-(, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek w poniedziałek ma trafić do olkuskiej mordowni[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242995-Owczarkowata-Maja-ma-czas-do-poniedziałku-potem-mordownia-w-Olkuszu"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...wnia-w-Olkuszu[/URL]!!! -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Mozesz przesłac mnie.:lol: 600358678.[/QUOTE] Bardzo dziękuję, właśnie wysłałam:loveu: -
Rude jest piękne - jamnikowaty CZOKO i śliczna TOLA mają DOM
Gabi79 replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Zapisuję te 2 cudeńka -
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Gabi79 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Minęło 10 miesięcy :) Rany jak ja go kocham. Uwielbiam, ubóstwiam. Posiwiał Maksio i to widać. Więcej śpi i odpoczywa. Mój dziadziuś ukochany. Ale apetyt to mu dopisuje :lol:[/QUOTE] Życzę Maksikowi jeszcze wielu, wielu długich lat w tym raju u Ciebie, cioteczko:loveu: -
[quote name='Martika@Aischa']Gabi niestety guz okazał się złośliwy :( ale jesteśmy dobrej myśli bo dr Dziak wyciął bardzo głęboko to paskudztwo. Wczoraj widziałam się z Dolusiem nosek się pięknie goi a chłopak pełen energi goni kamyczek za kamyczkiem :) tak więc wierzę że wszystko będzie dobrze :) a nasza Deisy odwiedziła fryzjera fachowca i jest nie do poznania ;) śliczne krótkie futerko ....wygląda jak szczeniaczek :loveu:[/QUOTE] Ojej, miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze!!!! Daisy na pewno wygląda przesłodko!!!!!!!!
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']Ja przesyłałam zawsze Myszy2, ale ona wypoczywa . Do poniedziałku niedaleko ;) Przyjedzie to wstawi :) Mnie najbardziej cieszy to, że jest ok i państwo nie zrazaja sie normalnymi, psimi problemami :) Tfu tfu![/QUOTE] Ja też zawsze proszę Myszę, nawet do niej pisałam w poniedziałek, bo nie wiedziałam, że wyjechała Też się bardzo cieszę, że wszystko ok. -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']ehhh miałam telefon o Korka :roll: Ale jakoś nie powalił mnie na kolana... Pan mówił głosem jakby był półżywy, pierwsze co zapytał czy to aktualne i czy jest jakaś opłata. Powiedziałam, że 50 zł to spytał czy nie można tak całkiem za darmo, bo on teraz nie ma i mógłby 8.05 przyjechać z 50 zł do mnie po psa. Jest z Siemianowic Śl. W ogóle nie pytał nic o psa, jaki jest, jaki charakter, nic nie powiedział co ma do zaoferowania, tylko czy kosztuje :/ Ma przesłać adres na wizytę ale liczę, że tego nie zrobi:diabloti:[/QUOTE] Cholera, żeby tylko nie chciał Korka na łańcuch, albo do kojca:placz:, ale na ewentualnej wizycie się wszystko wyjaśni -
Zaglądam do Aramiska!!! Do kitu z taką pogodą, nawet na porządny spacer wyjść nie można
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Wczoraj miałam kolejny tel. w sprawie Stefci. To chyba już ósmy. Pani powiedziała, że poszuka dalej. Mam nadzieję, że chociaż część z tych osób przygarnie innego psiaka w potrzebie. Ponawiam pytanie: [COLOR=#ff0000]KOMU MOGŁABYM PRZESŁAĆ MMS-y, by wstawił tutaj 2 fotki Sati???[/COLOR] -
[quote name='bela51']Z waszych opisów wyłania sie fajny, wesoły, figlarny psiak. Moze troche nieokrzesany, gdy rozkręci sie w zabawie, ale na pewno nie agresywny. Ktos doceni w koncu jego urok, na pewno :lol:[/QUOTE] Belu, bardzo trafnie to ujęłaś. Czaki nie jest agresywny, nie rzuca się z zębami, potrzebuje stanowczego człowieka, aby nim pokierował, popracował z nim. Tak jak Raczyna teraz. Raczyna, bardzo, bardzo Ci dziękuję za wszystko, co robisz dla Czakunia:Rose::Rose::Rose::Rose: Bardzo się cieszę, że tak wiele osób wierzy w Czakiego i mu kibicuje
-
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
Gabi79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Dawno nie zaglądałam do Uszatka, a tu takie wspaniałe wieści i foty. Popłakałam się ze wzruszenia - Uszatek trafił do raju na ziemi:loveu: -
[quote name='Martika@Aischa']dostałam wczoraj @ od rodzinki naszego Bostonka :) Chłopak bardzo GRZECZNY i sympatyczny :) Pan Mariusz chyba będzie musiał zakupić większe łóżko dla całej rodzinki bo Boston wyeksmitował Panią Marzenkę zajmując jej miejsce ;)[/QUOTE] Bostonek kochany!!!!!!!! Tak się cieszę, że jest szczęśliwy i ma swoich wspaniałych ludzi:loveu: Marticzko, a jak tam Dolarek Pani Anetki, wiesz może?
-
[quote name='margoth137']ja niestety finansowo nie mogę pomóc:([/QUOTE] Dziękuję za przybycie na wątek:loveu:
-
Cyprysik w DT/DS? jupii Rodzynek w fundacji, Balbinka w ds ;)
Gabi79 replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Jeżeli uda się nam uzbierać deklaracji to w sobotę byłaby możliwość zabrania psiaków...bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu wątku PLISSSSSS[/QUOTE] Hałabajówko, czy weźmiesz psiaki do siebie??? Jakiej kwoty brakuje???? -
[quote name='anett']Gabi też nie rozumiem:shake: nawet nie ma głupich telefonów, po prostu totalna cisza, jakby ogłoszenia w ogóle nie istniały... kombinuję cały czas z tekstem i zmieniam regularnie i tytuł i nic Tofik ma co jakiś czas wyróżniane właśnie tablicę i moruska bo odzew największy, kilkanaście razy był w Dzienniku Zachodnim i nie było ani jednego telefonu:mad: Stefcia miała śliczne zdjęcia:lol: w ogóle jest ślicznym psiakiem, Tofik na pewno nie jest fotogeniczny:eviltong: ale te sztandarowe portrety ma przecież nie najgorsze... kurcze naprawdę ten pies ma pecha![/QUOTE] To ja tym bardziej nie rozumiem. Tofik jest śliczny i ani jednego telefonu???!!! Naprawdę zaczynam wierzyć, że niektóre psiaki mają pecha. Miejmy nadzieję, że wkrótce los się odmieni