-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']cudnie!!! :loveu:[/QUOTE] Na razie jednak brak jakiegokolwiek zainteresowania Cindy:-( -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']A nie zamierzacie zadzwonic i zapytac ?[/QUOTE] Zadzwonię za kilka dni tzn. po wypłacie, bo na chwilę obecną jestem spłukana do zera:-( i to dosłownie -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']To ją adoptuj :cool3:[/QUOTE] Nie mogę niestety -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Nie martw się :) U mnie pierwsze telefony zadzwoniły po 3-ch tygodniach :)[/QUOTE] najgorsze jest to, że ja już JĄ kocham i ściska mnie w gardle na samą myśl, o tym, że będę musiała się z nią rozstać. Czyli kolejny raz to samo........, po prostu nie nadaję się na DT -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Trzymam kciuki za domek :)[/QUOTE] Dzięki Eluś, na razie nikt nie dzwonił....:-( [COLOR=#ff0000][SIZE=4][/SIZE][/COLOR] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Ja tekst zmieniłam, ale widocznie nie wystarczająco.[/QUOTE] Ja zmieniłam na gumtree i tablicy tytuł i tekst i się udało. Na tablicy - śląskie 250 wejść, ale co z tego, skoro ZERO telefonów. [quote name='magdan']Dobrze, że Cindy już się załatwia na dworze. Niedziwne, że czuje się tak dobrze u Ciebie, Gabi. To dla niej coś zupełnie nowego, dom, ręce do głaskania - raj! Trzymam kciuki, żeby szybko znalazła dom stały :) Prześlij mi też proszę zdjęcia Cindy mailem. Zrobię wydarzenie na fb.[/QUOTE] Dzisiaj Agusia przywiozła mi aparat - Aguś jeszcze raz serdecznie dziękuję!!! Cyknęłam parę fotek, ale są beznadziejne. Zarówno telefonu, jak i aparatu Cindy się boi i zaraz się kuli, albo odwraca, czy smutnieje. Ze mnie beznadziejny fotograf, a z Cindy nie najlepsza fotomodelka:placz: No nic, pocykam jeszcze. Magda, bardzo dziękuję za propozycję wydarzenia, chętnie skorzystam, może jeszcze jakieś fajne fotki mi się uda zrobić. [quote name='paula_t']Koniecznie, bo dobre zdjęcia w przypadku ogłoszeń to podstawa:)[/QUOTE] Zdjęcia absolutnie nie oddają urody Cindy. Ona jest naprawdę śliczna i przesłodka Już nie załatwia się w domu, jak wysiadamy z windy ciągnie do domu, a jak otwieram kluczem drzwi siada na wycieraczce i czeka. Na dworze, jak ktoś do niej podejdzie, to zazwyczaj się boi, ale w domu rozbrykała się totalnie. Rozpruła wszystkie pluszaki, których było kilkanaście, a piszczących się boi. Piłkę tenisową też obdarła ze "skóry". Biega po pokoju jak szalona, z czego Kajtuś nie jest zadowolony. Stała się psem obronnym, jak słyszy kogoś za drzwiami to szczeka jak najęta. Wczoraj znienacka wskoczyła mi na kolana, uwielbia się przytulać. Ostatniej nocy Michał miał na noc do pracy, więc z jednej strony spał Kajtuś, a z drugiej Cindy, ja w środku. Takie dwie cudne przytulanki. Tak bym chciała, żeby Cindy trafiła do kogoś tak pozytywnie ześwirowanego na punkcie zwierząt, jak większość z nas tu na dogo. Jej się nie da nie kochać!!!!!!!!!!!!!!! -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jak wyadoptuję moją tymczasowiczkę Cindy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243516-Cindy-weso%C5%82y-psi-dzieciak-u-mnie-w-BDT-szukamy-DS[/url] to wykupię Ludwiczkowi wyróżnione ogłoszenie na tablicy -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Dołączam do zaciskających kciuki!!!!!!!!!!!!!!! -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Paula, jestem Ci dozgonnie wdzięczna. Na gumtree niestety nie przyjęli, no trudno. Nie ma sprawy, że podałaś w niektórych swojego maila do aktywacji:lol: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Jasne, postaram się, żeby jutro (a raczej dzisiaj;)) były gotowe :)[/QUOTE] Dziękuję jeszcze raz!!! U nas wszystko OK. Cindy rozbrykała się na całego!!! Biega po mieszkaniu z zabawką, podrzuca ją, skacze, szaleje i szczeka na Kajtunia chcąc zachęcić go do zabawy. A Kajtuś się denerwuje. Dzisiaj byłyśmy na 4ech spacerkach, na każdym było si... i qpka:loveu: -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Gabi79 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Zapisuję biedaki -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Jak ja lubię tu wchodzić, czytać relację z życia szczęśliwego Bongo i oglądać fotki:loveu: Lepiej Bongo nie mógł trafić!!!!!!!!!!!!! -
[quote name='toyota']P. Wioletta to zrobiła taki numer, że wczoraj przyjechała po Sabę sama, bo miała pomoc siostrzeńca i zadzwoniła wieczorem do mnie, że Saba już w domu :). Kojec został postawiony w ciagu tygodnia. Miałam dzisiaj jechać w odwiedziny, ale to 80 km, strasznie leje, przemokłam bardzo w schronisku i przełożyłyśmy spotkanie na inny termin. Saba siedzi w kotłowni, bo w kojcu "płacze". Dzięki pomocy Ludwy i Ekiany, Saba będzie miała ufundowanego behawiorystę, mam już namiary. Saba nie jest aniołkiem, w schronisku stwarzała bardzo duże probemy z agresją do psów i nie chcemy dopuścić do jakiejś kolejnej tragedii. P. Wioletta zachwycona Sabą, a Saba wręcz zakochana, zasnęła wtulona w ramiona p. Wioletty. Saba jest po wizycie u weta, została odrobaczona i odpchlona i dostała antykoncepcję. Myślę, że jak najbardziej można już zbierać na sterylizację. P. Wioletta działa jak burza i pewnie sterylkę też szybko ogarnie.[/QUOTE] Takie wieści to miód na serce, oby więcej było takich ludzi, jak Pani Wioletta!!!!!!!!
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']jestem u pięknotki:lol:[/QUOTE] Dziękuję za przybycie, bardzo się cieszę:loveu: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Gabi, ja nadal podtrzymuję pomoc przy ogłoszeniach:p Spokojnie kochana, wczoraj nadrobiłam trochę, bo zrobiłam 5 pakietów, dzisiaj jeszcze muszę dwa zrobić i jutro jestem gotowa do pracy;)[/QUOTE] Dzięki Paula, w takim razie bardzo Cię proszę o ogłoszenia na woj. małopolskie -
[quote name='kolejna kobietka']Saba pojechala :)[/QUOTE] WSPANIALE:loveu:
-
[quote name='kolejna kobietka']terra czy moglabys usunac ogloszenie Dzamala na tablica.pl? ja mam wyroznionego psiaka do 4 czerwca, ktory wczoraj pojechal do domu i sprobuje je podmienic na Dzamala, bo ponoc tak mozna :cool3:[/QUOTE] Co to za szczęściarz pojechał do domu???
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']Gabi, jeśli potrzebujesz pomocy z ogłoszeniami- pisz śmiało... na pewno warto wrzucić na morusek.pl, i ja bym też dała na alegratka.pl to chyba wszystkie najsensowniejsze portale, łącznie z tymi na których już sunia jest... Trzeba jej też zrobić dobre zdjęcia, super jakby była z człowiekiem... z tego co czytam, to bardzo jest przestraszona...dużo psiaków tak ma...moja Gajusia przez pierwsze 3-4 miesiące sikała w domu na potęge...i to prosto po spacerze, kałuże wszędzie...a teraz- czyścioszka do potęgi;) Miłego dnia życze:) a jeśli chodzi o województwa...może warto też na małopolskie??? to blisko[/QUOTE] Kiyoshi, bardzo Ci dziękuję. Paula_t proponowała pomoc w ogłoszeniach, będę pamiętać o Twojej propozycji w razie potrzeby:lol: [B]Jak to jest z tymi ogłoszeniami? Nie można na tym samym portalu zamieszczać ogłoszeń na kilka województw, prawda? [/B] [quote name='bela51']Pozdrawiamy kruszynke i pytamy jak tam sprawy si... :lol:[/QUOTE] W wiadomej sprawie nie było wpadki w domu, ostatnio ta wczoraj rano:lol: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8']witaj malutka, śliczna jest :loveu:[/QUOTE] [quote name='tpzopoczno']I my zaglądamy do byłej podopiecznej i serdecznie dziękujemy za podarowanie jej szczęśliwego życia! Jedno ze zdjęć oraz link do wątku zamieściliśmy u nas na blogu. Też czekamy na zdjęcia- wtedy jakoś pomożemy w ogłaszaniu:smile: Pozdrawiamy![/QUOTE] Bardzo dziękuję za obecność na wątku Cindy, łobuzica właśnie bawi się pluszakiem, jednym z niewielu, które jeszcze są w całości:evil_lol: Zapomniałam napisać, że w czwartek Cindy została wykąpana. Na początku chciała wyskoczyć z wanny, ale jak Michał ją przytrzymał stała grzecznie. Jest bardzo pojętna i inteligentna. Jak za bardzo szaleje, np. zaczyna w zabawie podgryzać i stanowczo powie się "nie wolno" zaraz się uspakaja. Ona już czuje się, jak u siebie, szaleje, bawi się, śpi w łóżku między nami, a Kajtuś został przymusowo wyeksmitowany na fotel lub posłanie. Wczoraj jakiś domokrążca dzwonił do drzwi, więc Kajtuś zaczął szczekać i Cindy się dołączyła:lol: Facet jak usłyszał taki koncert ekspresem się zmył. Dzisiaj, jak co dzień Cindy wstała po 5-tej i rozpoczęła zabawę, przytulanie itp. Teraz właśnie oboje z Kajtkiem ujadają przy drzwiach. Postaram się dzisiaj zrobić kilka ogłoszeń na śląskie. Na razie używam tych zdjęć robionych telefonem. Nie wiem na jakie woj. jeszcze jest sens ogłaszać, może na małopolskie? Przypomnę się Pauli, która oferowała pomoc w ogłoszeniach. Zazwyczaj ludzie chcą przed adopcją obejrzeć psa na żywo. Może na mazowieckie też, jeśli by ktoś chciał Cindy bez uprzedniego zapoznania się z nią. Dla mnie ona jest przecudowna i się dziwię dlaczego jeszcze nikt nie zadzwonił. Ogłoszenia na woj. śląskie: [URL]http://tablica.pl/oferta/cindy-slodki-kochany-psi-dzieciak-kocha-caly-swiat-kto-pokocha-ja-ID2Wk4w.html#f0afc4b625[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/katowice/cindy-mloda-sliczna-kochana-sunia-szuka-domu-488072872[/URL] [URL="http://katowice.lento.pl/cindy-kochany-wesoly-psi-dzieciak--,1066827.html"]http://katowice.lento.pl/cindy-kochany-wesoly-psi-dzieciak--,1066827.html [/URL][URL="http://www.bezrodowodu.pl/user.php?action=ad_confirm&n=5586&x=77006a072ddc51809d79617740fdc48a#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/5586-big-1-1369337088.jpeg"]http://www.bezrodowodu.pl/user.php?action=ad_confirm&n=5586&x=77006a072ddc51809d79617740fdc48a#http: //www.bezrodowodu.pl/uploads/images/5586-big-1-1369337088.jpeg[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/169916/Cindy---kochany-psi-dzieciak-kocha-caly-swiat/[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mloda-wesola,-kochana-sunia-czeka-na-wspanialy-dom-id66453.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mloda-wesola,-kochana-sunia-czeka-na-wspanialy-dom-id66453.html [/URL][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/550498604/Cindy-kochany-wesoly-psi-dzieciak-kocha-caly-swiat-Kto-pokocha-JA-juz-na-zawsze.html[/URL] na woj. małopolskie: [url]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/56167/cindy-mloda--kochana-sunia-szuka-domu-juz-na-zawsze/[/url] -
[quote name='Panna Marple']Poleciało dziś 5 dych dla ślicznotki:lol:[/QUOTE] Dzięki serdeczne!!! Pieniądze już na koncie, zaraz zrobię przelew do terierfanki
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Witaj Cindy, szczęsciaro :lol: Gabuniu, masz wielkie serce i ciesze sie, ze dałas schronienie kolejnej, biednej kruszynce.[/QUOTE] Dziękuję Belciu, że jesteś u Cindy:loveu: Pochwaliłam się, że koniec sikania w domu, a tu pół godziny po spacerze kałuża. A na dworze też się załatwiła -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdan']Jako, że to mój Łobuz podbijam wątek. Zdradzę, że z sikaniem lepiej - rozmawiałam dziś z Gabi, ale to ona sprzeda Wam więcej szczegółów. Lada chwila Cindy będzie gotowa do adopcji. Ogromnie się cieszę że się jej udało, chociaż jej, bo w schronisku w Opocznie coraz gorzej się dzieje, a mu nie mamy nad tym żadnej kontroli, bo zabraniają nam wjazdu do schroniska (a przynajmniej znacznie ograniczają). Trzymam mocno kciuki za Cindy i jej tymczasową rodziną. Gabi, dziękuję bardzo za wielkie serce, tak bardzo potrzebna tym biedakom. Buziaki[/QUOTE] Magda, nie masz za co dziękować. Gdybym wtedy nie natrafiła na fotkę Kruszyny, którą Ty wstawiłaś to pewnie Cindy nadal by tkwiła w schronie. [quote name='piecyk']U mnie Cindy była przed sterylizacją i też pierwszego dnia się nie załatwiła, dopiero na drugi dzień na dworze ładnie wszystko załatwiła. Potem 2 razy zdarzyło jej się zesikać w mieszkaniu,ale raz to z mojej winy bo myślałam, że jeszcze chwilę wytrzyma. Poza tym Cindy u mnie robiła bardzo dziwną rzecz- kopała w misce z wodą, przez to wylewała wodę i wyglądało jakby się zsikała, ale potem ją przyłapałam na tym co robi :smile: pieszczocha z niej straszna.[/QUOTE] Witaj na wątku:loveu: U mnie Cindy też przez kilka dni wylewała łapką wodę z miski, ale jak wczoraj było już chłodniej na dworze, to przestała. Przedwczoraj i wczoraj nie zdarzyło się małej sikanie w domu. Rano w środę, jak zrobiła na dworze, to poczułam taką radość, jakbym trafiła szóstkę w totka. Potem przez cały dzień nic, aż do wczoraj. Cindy jest Kochanym łobuziakiem i niesamowitym pieszczochem. I zazdrośnicą - wystarczy tylko zbliżyć się do Kajtka, albo coś powiedzieć Ona już przybiega, skacze i się przymila. Kupiłam kabel i mogę wreszcie przerzucić fotki z tel. na komputer. Zrobienie Cindy ładnej fotki graniczy z cudem. Boi się jak się zbliżam z telefonem, poza tym jest szalenie ruchliwa. Kilka zrobiłam, ale wyszła niezbyt korzystnie. [B] Zrobiłam swoje pierwsze w życiu ogłoszenia na gumtree i jakimś mniej znanym portalu. Na tablicy wykupiłam wyróżnienie na 30 dni[/B] -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Asia, usuń proszę ogłoszenia Żuczka, które poszły na Ciebie. Chcę mu zrobić wyróżnioną tablicę i gumtree, ale mi usuwają, że duble to są.[/QUOTE] Widziałam ogłoszenie Żuczka chyba na morusku:lol: trzymam kciuki