-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Ja też pamiętam o Koreczku:lol: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']identycznie bylo z Lusia, od post 65: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234784-Lusia-już-w-BDT-u-Zefirka2-)/page3[/URL][/QUOTE] Poczytałam o Lusi, może Cindy też w końcu zrobi siku na dworze Za nami kolejne 2 długie spacery. Na pierwszym nic, na drugim qpa. Po powrocie ze spaceru po około 15u minutach kałuża w domu -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='anett']trafi na pewno:lol::lol: śliczny podrostek:loveu:[/QUOTE] [quote name='AgusiaP']Jestem i ja Gabrysiu ;-) Śliczna dziewczynka :smile: a Kajtuś to taki strachulec, ale się przyzwyczai ;-)[/QUOTE] [quote name='Mysza2']Zapisuję się u ślicznotki:smile::smile:[/QUOTE] Dziękuję Kochane, że jesteście:loveu: [quote name='anett']Gabrysiu jak tam z sikaniem małej dzisiaj?[/QUOTE] Dzisiaj powtórka z dnia wczorajszego, istny dzień świstaka jeśli chodzi o potrzeby fizjologiczne. Rano 5:15 wyjście z TZ-em - nic przed 7-mą kałuża w pokoju 9:00 spacer ze mną - tylko qpa 15:00 - jw. - kompletnie nic Wczoraj na wieczornym spacerze też nic:-( To jest szokujące - Cindy sika raz na dobę Na dworze wącha wnikliwie każdy centymetr trawy i nic. Myślicie, że w końcu się uda? Psy, które miałam dotychczas zarówno moje, jak i na tymczasie załatwiały od początku swoje potrzeby na dworze. Ogólnie to Cindy jest kochanym łobuzem, jak tylko Kajtek się zbliża do mnie lub do Michała ona przybiega i się wpycha, zazdrośnica z niej ogromna. Tak samo jest wieczorem na kanapie, wskakuje i Kajtuś się usuwa idąc na fotel. Uwielbia być przytulana i głaskana. Dzisiaj po przyjściu z pracy zastałam na podłodze moje kosmetyki, częściowo pogryzione. Moja wina, bo w pośpiechu nie schowałam kosmetyczki, tylko zostawiłam ją na stole w pokoju. Cindy musiała oprzeć się dwoma łapami na stole i ją zdjąć. Teraz śpi na fotelu, ale jest bardzo czujna:lol: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Nauczy się pannica powoli, jak tylko przyzwyczai się do w miarę regularnych spacerów. I takie niesamowite, że nie ma z nią żadnych problemów, skoro w domu znajduje się zaledwie jeden dzień :)[/QUOTE] To fakt, problemów z nią nie ma. Ciągle jest w ruchu, właśnie wydłubała oko pluszowemu miśkowi, a teraz leży z TZ-em na kanapie i się dopomina o głaski. Burzy się wcale nie boi. A Kajtuś znowu zdołowany schował się w najdalszy kąt pokoju. Gdy były u nas poprzednie sunie nie bał się aż tak bardzo. Spacer po 18-tej - ZERO SIKANIA Muszę tu nadmienić, że nasze spacery trwają około pół godziny, a nie 3 minuty. [quote name='kiyoshi']i ja zaglądam:) urokliwa panna:) trzymam kciuki za cudowny domek stały dla niej:)[/QUOTE] Witaj Kiyoshi, bardzo się cieszę, że jesteś:loveu: Jak była u mnie Nutka, to ani przez chwilę nie wątpiłam, że znajdzie wspaniały domek i znalazła!!! Oby Cindy też tak dobrze trafiła. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='stepelkaa']A może on się przyzwyczai? Dużo jest od niego większa, czy tu bardziej o jej ruchliwość chodzi ? ;)[/QUOTE] Dziękuję Stepelo, że zajrzałaś do ślicznoty. Kajtuś się boi, bo Cindy jest bardzo ruchliwa i żywiołowa, jak na jej wiek przystało. Jest nieco większa od Kajtunia [quote name='kolejna kobietka']no fakt, ale na razie w domu to taka jednorazowa wpadka tak czytam? pewnie sie unormuje za chwile...[/QUOTE] Tak, jednorazowa, między pierwszym a drugim spacerem dzisiaj. A na spacerach nie zrobiła ani kropli. Jeszcze dzisiaj 2 razy wyjdziemy, zobaczymy z jakim skutkiem -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Mnie tylko przeraża fakt, że za pasem wakacje... więcej będzie na ulicach porzuconych psiaków niż adopcji...[/QUOTE] Też się tego boję, a u mnie od wczoraj stacjonuje psie ADHD [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243516-Cindy-weso%C5%82y-psi-dzieciak-u-mnie-w-BDT-szukamy-DS[/url] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']czyli zupełnie bezproblemowy psiunek :)[/QUOTE] Prawie, bo jedyny problem jest z tym sikaniem w domu. Cindy właśnie tak szaleje po całym pokoju, że biedny Kajtuś nie wie gdzie ma się schować. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']też mi się tak wydaje :) a ADHD jak Igiełka :)[/QUOTE] Takie pozytywne ADHD, bo Cindy w wielu sytuacjach jest bardzo grzeczna np. jadąc windą grzecznie siada. Teraz krótko o tym co u nas Wczoraj na wieczornym spacerze kupa, nic poza tym. Wieczorem Tz-a nie było, najpierw wyszłam z Kajtim, potem z Cindy. Pierwsza pchała się do drzwi, ale gdy została sama nie było wycia, drapania w drzwi itp. W nocy władowała się na łóżko i Kajtuś musiał usadowić się na fotelu. Cindy pospała trochę, potem się strasznie wierciła i wygryzła dziurę w wełnianym kocu. Dziś rano przed szóstą było wyjście z TZ-em, krótkie, bo lał deszcz. Potrzeby nie zostały załatwione. Po śniadaniu (zjadła trochę suchej karmy i kotlecika z wczorajszego obiadu) zaczęła się kręcić przy miskach i zawór się odkręcił - kałuża na pół pokoju. Potem był spacer ze mną i znowu kupa, o sikaniu nie było mowy. Tak samo, teraz. Psiaki zostały same na ponad 5 godzin. W pracy cały czas myślałam, co u nich. Obawiałam się jakiegoś pobojowiska, żółtej kałuży, a tu nic. Dwa grzeczne Słoneczka mnie powitały. Ogólnie Cindy jest przyjazna wobec wszystkich, ale w domu na Kajtunia zdarza jej się zawarczeć i go postraszyć. On kapituluje i się chowa. Już wczoraj miało się odbyć kąpanie Cindy, ale jak na złość popsuł nam się piecyk gazowy, fachowiec będzie dopiero pojutrze. My chodzimy się myć do rodziców. Po kąpieli zrobię Cindy jakieś foty i sklecę jakiś tekst do ogłoszeń. Podsumowując, Cindy to wesoły psi dzieciak, ale jest przy tym bardzo inteligentna i wpatrzona w człowieka -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Przyszłam za Gabi;) Kochana, jak będziesz potrzebować ogłoszeń, to możesz na mnie liczyć :)[/QUOTE] Paula, dzięki serdeczne. Myślę, że za kilka dni będzie już można małą ogłaszać, bardzo dziękuję za propozycję - chętnie skorzystam -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Śliczna niunia :loveu: będę zaglądać :)[/QUOTE] Dzięki Kochana, nie uważasz, że Cindy nieco w typie Nutki?! Kajtuś właśnie próbuje schować się pod stołem, gdyż zderzył się z biegnącą z prędkością światła zwariowaną tymczasowiczką i nie był zachwycony. Cindy trochę pospała, a teraz biega po pokoju jak torpeda, bawiąc się każdą po kolei zabawką, sama już nie wie którą wziąć. Totalne ADHD, czyli szczęśliwy pies:loveu: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']I jakie masz plany? Już chcesz ją ogłaszać?[/QUOTE] Poczekam jeszcze kilka dni, żeby lepiej ją poznać i chyba będzie można Księżniczkę ogłaszać. Na spacerku była bardzo grzeczna, napotkane psiaki obwąchiwała nieśmiało, nie ma w niej cienia agresji. Myślałam, że będzie dzikuskiem, ale się myliłam. Jest grzeczną, zrównoważoną sunią, jescze nieco wystraszoną. W domu zdążyła już: - zwiedzić wszystkie kąty i przejrzeć się w lustrze - przyjżeć się z zaciekawieniem papugom - poleżeć przez kilka sekund na kanapie i fotelu, - "zwędzić" Kajtuniowi jego ukochaną pluszową małpkę. - pospać jakieś 3 minuty na psim legowisku Teraz śpi leżąc na środku pokoju, wzdycha co chwilę -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Obiezyswiat, Kochana bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć. Cindy jest przekochana. Byliśmy ponad godzinę na spacerze. My czyli Ja Tz, Kajtuś i Cindy. Cindy niestety się nie załatwiła. Kinga mówiła, że od momentu, gdy zabrali ją dzisiaj z lecznicy nie załatwiła się. Mam nadzieję, że to sters. Może wieczorem się odblokuje. -
[B][COLOR=#ff0000]EDYCJA: 27 października 2013 po 5 miesiącach pobytu u Nas w BDT Cindunia pojechała do DS!!!! Ma wspaniałych ludzi - Panią Anię i Jej męża oraz psiego braciszka - dalmatyńczyka PICO [/COLOR][COLOR=#4b0082] Bądź szczęśliwa cudowna, kochana Królewno!!!!!!!!!!!![/COLOR] Pierwsze chwile w NOWYM DOMU: [/B][IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/p480x480/45518_10151904475918808_746659233_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/1385582_10151904447523808_1941636005_n.jpg[/IMG][B] Po dwóch tygodniach: [/B][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/703944/1285606/75484416_dsc01836.jpg[/IMG][B] [COLOR=#ff0000]19.05.2013:[/COLOR] Zaczęło się od tego, że przez zupełny przypadek zobaczyłam na dogo fotkę Kruszynki - sobowtóra mojego Kajtunia. Wtedy moje postanowienie pt. "Nie biorę już psa na tymczas" wzięło w łeb. Kruszynka była mieszkanką schroniska. Miała do mnie przyjechać, ale została adoptowana. Wtedy Magda (wolontariuszka) zadała mi pytanie, czy wzięła bym inną sunię, przysłała mi zdjęcia kilku sunieczek. I jak miałam odmówić:niewiem::niewiem::niewiem::niewiem: Wybór był trudny, ostatecznie wybrałam Cindy:lol: [/B][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/4471/mujl.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/315/s0a8.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4002/5bzy.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5077/0vmt.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/6221/obraz023sgd.jpg[/IMG][B] Została znaleziona w pobliżu schroniska w wieku około 4ech miesięcy, teraz ma około 9 Mogła być nietrafionym prezentem gwiazdkowym:angryy: Cindy przyjechała do mnie dzisiaj ze wspaniałymi ludźmi Kingą i jej narzeczonym. Dostała wielką wałówę tzn. kilka dużych puszek i 10 kg suchej karmy. Puszkowe nie bardzo przypadło jej do gustu. Podstawowe informacje o Cindy: Przybliżona data urodzenia: 29.08.2012 Pobyt w schronisku od 29.12.2012 do 03.05.2013 Przyjazd do DT 19.05.2013 Sterylizacja: Tak Ogólny stosunek do świata POZYTYWNY:lol: Marzenia: domek najlepszy na świecie i ludzie, którzy pokochają już na zawsze [/B][COLOR=#800000] [/COLOR][COLOR=#006400][B]Wsparcie finansowe dla Cindy: [/B][/COLOR] Panna Marple[B] 80,-[/B] 06.06.2013 magdan [B]200[/B],- 28.06 Panna Marple[B] 50,-[/B] 02.07.2013 Panna Marple[B] 300,-[/B] 24.07.2013 "DS" z którego wróciła Cindy [B]15,-[/B] 10.08.2013 Bela51 [B]20,-[/B] 10.08.2013 Dancik [B]30,-[/B] 10.08.2013 Panna Marple[B] 200,-[/B] 21.08.2013 AgusiaP [B]15,-[/B] 17.09.2013 Mysza2 [B]15,- [/B]17.09.2013 Bogusik [B]70,-[/B] 18.09.2013 P. Ania - przyszła Pani Cinduni [B]150,- [/B]26.09.2013 Saldo na dzień 25.10. 2013 [COLOR=#ff0000][B]164[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B],27 [/B][/COLOR] [COLOR=#000080][B]Pieniążki w kwocie 164,27 zostały dn. 18.11.2013 przekazane dla Dianki:[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248465-Dianka-(-pom%C3%B3%C5%BCmy-jej-opu%C5%9Bci%C4%87-schronisko-B%C5%82agamy-o-deklaracje[/url] [B][COLOR=#ff0000]Saldo na dzień 18.11.2013 0,00[/COLOR][/B] [COLOR=#006400][B]Wydatki:[/B][/COLOR] wyróżnione ogłoszenie na tablica.pl woj. śląskie [B]24,99 [/B]- sama sfinansowałam wyróżnione ogłoszenie na gumtree - woj. śląskie [B]19,99[/B] - przelew dn. 06. 06.2013 obróżka [B]9,-[/B] dn.06.06.2013 wyróżnione ogłoszenie na gumtree - woj. mazowieckie [B]19,99[/B] - przelew dn.08.06.2013 ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim na woj. śląskie [B]39,37[/B] - przelew dn. 11.06.2013 wyróżnione ogłoszenie na tablica.pl woj. śląskie [B]24,99[/B] przelew dn.27.06.2013 wyróżnione ogłoszenie na gumtree woj. małopolskie [B]9,- [/B]przelew dn. 30.06.2013 zabawki + smakołyki [B] 14,97[/B] - tesco 30.06.2013 sucha karma Bosch [B]79,-[/B] - przelew 01.07.2013 Wyróżnione na tydzień ogłoszenie na tablica.pl na Wrocław [B]9,99[/B] przelew 04.07.2013 Wyróżnione na miesiąc ogłoszenie na tablica.pl na Kraków [B]24,99[/B] przelew 06.07.2013 Wyróżnione na tydzień ogłoszenie na tablica.pl na Warszawę [B]9,99[/B] przelew 16.07.2013 ogłoszenie na gumtree [B]STRONA GŁÓWNA[/B] woj. małopolskiei śląskie[B] 49,- x2 =98,- [/B]przelew dn. 23.07.2013 ( [TABLE="class: tabledefault, width: 97%"] [TR] [TD="class: row, align: left"][/TD] [TD="class: row, align: left"] PL170000471225[/TD] [TD="class: row, align: left"] Galeria na stronie głównej - #505421457 Nie york, nie pudelek, lecz śliczny kund ... [COLOR=#A4A4A4]Więcej przedmiotów będzie pokazanych, jeśli klikniesz numer referencyjny.[/COLOR][/TD] [TD="class: row, align: center"] 23/07/2013[/TD] [TD="class: row, align: right"] Zł 98,00[/TD] [TD="width: 2%"][/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE="width: 97%"] [TR] [TD][/TD] [TD="width: 100%, align: left"][/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE="width: 97%"] [TR] [TD="colspan: 3"][/TD] [TD="align: center"]Łącznie[/TD] [TD="align: right"]Zł 98,00[/TD] [TD="width: 2%"][/TD] [/TR] [/TABLE] Wyróżnione na miesiąc ogłoszenie na tablica.pl na Wrocław [B]24,99[/B] przelew 24.07.2013 Wyróżnione na miesiąc ogłoszenie na tablica.pl na Katowice [B]24,99[/B] przelew 25.07.2013 Wyróżnione na tydzień ogłoszenie na tablica.pl na Warszawę [B]8,99[/B] przelew 25.07.2013 Wyróżnione ogłoszenie na ogłaszamy24.pl na Katowice i Sosnowiec [B]4,-[/B] przelew 27.07.2013 Wyróżnione ogłoszenie na zoobazar24.pl na Katowice [B]5,- [/B]przelew 27.07.2013 Ogłoszenie PREMIUM na ogłaszamy24.pl na Kraków [B]9,-[/B] przelew 27.07.2013 02.08.2013 - wizyta u weta - szczepienie - wirusówki + tabletka przeciw wymiotom 68,- 02.08.2013 - akcesoria (smycz automatyczna, szelki, rękawica do czesania, zabawka) 112,- Wyróżnione na miesiąc ogłoszenie na tablica.pl na Kraków [B]24,99[/B] przelew 10.08.2013 Pobyt w hoteliku u Ulki12 podczas naszej nieobecności 10,- x 18 dni = [B]180,-[/B] ( 22.08. - gotówka 140 + 40 - przelew dn. 11.09. ) Wyróżnione ogłoszenie na ogłaszamy24.pl na Katowice [B]4,-[/B] przelew 09.09.2013 Wyróżnione na miesiąc ogłoszenie na tablica.pl na Katowice [B]24,99[/B] przelew 11.09.2013 Wizyta u weta [B]30,-[/B] 17.09.2013 Wizyta u weta [B]162,-[/B] ( czip, szczepienie, paszport) 26.09.2013 żel uspokajający na podróż[B] 13,[/B]- 11.10.2013 adresatka [B]7,-[/B] 14.10.2013 szeleczki [B]18,50[/B] - 25.10.2013
-
To naprawdę cud !!! Prima i Mokka- każda ma swój DS :))))).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Prima odmłodniała i wygląda przepięknie. Na którymś z wątków przeczytałam stwierdzenie, że trzeba wyciągać ze schronisk tylko młode psy i te, które mają tam krótki staż, a tymi, które są w schronie kilka lat nie należy się przejmować. Przyznam, że większej bzdury nie słyszałam. Każdemu psu należy się pomoc i szansa. Oglądając te fotki poryczałam się ze szczęścia -
To naprawdę cud !!! Prima i Mokka- każda ma swój DS :))))).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='ROSVET']Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli Primie. Sunia mieszka teraz z nami i chyba zdążyła się już do nas przyzwyczaić. Po jej guzach, które okazały się być obustronną przepukliną pachwinową, nie ma śladu. Prima została też wysterylizowana. Niestety, kilka lat spędzonych w schronisku pozostawiło ślad na jej zdrowiu i teraz głównym problemem są bolące stawy. Ale pracujemy nad tym :). Zapraszam na nasz fb profil, gdzie są zdjęcia Primy i gdzie wrzucamy wszystkie aktualne informacje na temat naszych zwierzaków. Pozdrawiamy![/QUOTE] Witamy na Dogo!!! Jak dobrze, że są tacy wspaniali ludzie, którzy adoptują starsze psiaki po przejściach. Prima na pewno ma teraz raj na ziemi:loveu: Czy możemy prosić o wstawienie kilku fotek tutaj na forum, bo nie wszyscy mają konto na FB. Pozdrawiam serdecznie i życzę Państwu i Primie wszystkiego co najlepsze!!!! -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Ale fajnie się bawili:loveu: Jak dobrze Foxy, że napatoczył się na trasie Waszego spaceru, inaczej nie wiadomo, co by go spotkało. Mam nadzieję, że zostanie na zawsze u twoich znajomych. Pewnie urósł za duży i go wywalili:angryy::angryy::angryy: -
[quote name='Mortes']Jesteś niesamowita!!! Jeszcze raz bardzo Ci dziękuje :) Nie znam sie na ogłoszeniach , jest to moja słaba strona... ale pewnie taka promocja Pysi była własnie potrzebna :) i już nie płacz tylko trzymaj kciuki żeby wszystko skończyło się po naszej mysli ;););)[/QUOTE] Potwierdzam, ciocia Obiezyswiat jest niesamowita, pomaga w każdy możliwy sposób, Elu ja Cię uwielbiam:loveu:
-
Przeganiana i wygłodzona Luna czeka na nowe życie...
Gabi79 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Zapisuję Lunę, co ona musiała poczuć trafiając do schroniska:-(