-
Posts
32988 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']No to super że tak szybko ktoś się znalazł :) Trzymam kciuki.[/QUOTE] [quote name='paula_t']Super Gabi, że skontaktowałaś się z Państwem i rozwiałaś swoje wątpliwości, bo wiadomo, że zawsze się jakieś pojawią:p Trzymam mocno, mocno kciuki![/QUOTE] [quote name='kolejna kobietka']i ja trzymam! :) :thumbs:[/QUOTE] [quote name='Martika@Aischa']świetnie wiadomości :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: to ja zaciskam za wizytę i za domek :thumbs:[/QUOTE] Dzięki Kochane, ja też trzymam. [quote name='bela51']Gabi, musze Ci podrzucic jakiegos ONka na tymczas, bo masz szczesliwą rękę do adopcji.;)[/QUOTE] Ja na to, jak na lato, ale obawiam się, że mój Kajtuś już nie bardzo, a czy mam szczęsliwą rękę do adopcji, to się jeszcze okaże. Powiedziałam Pani Sylwii, że z Cindy taki kochany ancymonek, ale co innego teoria, a co innego przekonanie się na żywo. Byliśmy na mega długim spacerze we czwórkę, Kajtuś padł i śpi na fotelu, a Cindy piszczy zabawką i podszczekuje. Ja myślałam, że Kajtuś to jest psie ADHD, ale w porównaniu z Cindy on to oaza spokoju -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']zaglądam z cichutką nadzieją że telefon nie przestanie dzwonic ;)[/QUOTE] Niestety telefon milczy. Za to ja od wczoraj wydzwaniam, gdzie się da i marudzę ciotkom. Jest rodzina zainteresowana adopcją Cindy - z Bielawy. Gosia z SOS Dalmatyńczyki dała mi namiary na rodzinę, która napisała w sprawie Tosi. Podesłała im informacje o Cindy i się spodobała. Wczoraj zadzwoniłam do pani Sylwii. Przyznam, że miałam obawy ze względu na młodszego 18miesięcznego domownika. bałam się, że Cindy mogła by małemu zrobić krzywdę, nie z premedytacją, ale np. w zabawie, ona jest szalona. Dzisiaj wysłałam Państwu link do wątku, a potem zadzwoniłam. Przyznam, że szczerze powiedziałam o tym, iż Cindy obszczekuje gości, na początku będzie nieufna, że lubi coś w domu wyszperać i pogryźć, że to wulkan energii. To wszystko Pani Sylwii nie zraziło, jest przygotowana, że na początku może nie być łatwo. Jutro wizyta przedadopcyjna, na którą bardzo chętnie zgodziła się pójść Nasza Kochana Giselle ( Giselle uwielbiam Cię za to, jaką jesteś cudowną osobą):loveu: Trzymajcie kciuki!!! Jutro po południu relacja z wizyty. -
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Najnowszy reportaż o Wojtyszkach: [URL]http://uwaga.tvn.pl/64727,wideo,422128,gdzie_sa_psy_z_wojtyszek,gdzie_sa_psy_z_wojtyszek,reportaz.html[/URL] [URL]http://uwaga.tvn.pl/64725,wideo,422120,ponura_prawda_o_najwiekszym_schronisku_w_polsce,ponura_prawda_o_najwiekszym_schronisku_w_polsce,reportaz.html[/URL][/QUOTE] Brak słów, nie mogę dojść do siebie:-(:-(:-( Ja bym gnoja poddała najgorszym torturom, znalazł sobie sposób na biznes -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']I ja się przyłączam do trzymania kciuków, żeby Cindy ktoś wypatrzył![/QUOTE] Dzięki Paula, dzisiaj Cindy prezentuje się w DZ:loveu: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Gabi kochana zaciskam z całych sił za domek dla malutkiej :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] Dzięki serdeczne!!!!!!!! -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']O matuniu- co się dzisiaj działo, jak Figa się pozbyła kubraka i klosza. Tego się nie da opisać. Biegała wokół domu, po schodach, tarzała się, piszczała, szczekała, torpeda to przy niej pikuś. Chciałam jej zrobić zdjęcie, ale nie było takiej opcji. Była ewidentnie uśmiechnięta. Kręciła się wokół własnej osi, wskakiwała i zeskakiwała ze wszystkich foteli, łóżek, kanap. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam :)[/QUOTE] Cudna maleńka, to musiał być niesamowity widok:loveu: Buziaki dla całego zwierzyńca!!!! -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']wyróżnienie się skończyło, urodzinki przyszły...a upragnionego prezentu jak nie było...tak nie ma:( biedny Koreczek:([/QUOTE] W końcu kiedyś musi się udać!!!!!!!! Tylko najgorsze jest to czekanie:-( -
[quote name='ulvhedinn']Pani z Piotrkowa brzmi bardzo fajnie, pozostałe domki też, ratunku, ja się nie nadaję do weryfikacji w sprawach własnych psów.... Śnieżka już po sterylce, zniosła ją bardzo dobrze :) Uchole też są w duuuuzo lepszym stanie, tak, że białaska niedługo może powędrować do domku. Dodajmy że domek musi byc wyrozumiały, bo młodej zdarza się jeszcze ciągle nalać w domu :mad:[/QUOTE] Wybór ewentualnego domu to dla mnie koszmar, zawsze się boję o losy psiaka, nawet jak ludzie są/wydają się rewelacyjni. Trzymam kciuki, żeby Śnieżka trafiła do wspaniałych ludzi!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='paula_t'][SIZE=3][B]Ciotki, nie chciałam nic pisać, żeby nie zapeszyć, ale dzisiaj byłam z MDT na wizycie przedadopcyjnej i Płoszka w przeciągu paru dni trafi do nowego domku![/B][/SIZE]:multi::laola::laola::multi: Państwo bardzo sympatyczni, wyczuleni na krzywdę zwierzaków, typowe psioluby (mieli psiaka, ale córka się wyprowadziła i zabrała go ze sobą, no i teraz Pani chce "przelać swoją miłość na innego zwierzaka"). Bardzo zauroczyli się Płoszką, jak to określili to była "miłość od pierwszego wejrzenia" i nie mogą się już doczekać kiedy mała do Nich trafi :)[/QUOTE] O rany, ale wspaniałe wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Melduję się u panienki :) Gabi sunieczka jest śliczna i z pewnością niebawem znajdzie domek :) śliczny pycholek :):):)[/QUOTE] Witaj Marticzko, cieszę się, że jesteś u Małej:loveu: [quote name='AgusiaP']Gabrysiu jutro piątek, mocno trzymam kciuki :)[/QUOTE] [quote name='Kamila Proc']ja tez bede trzymac od polnocy[/QUOTE] Trzymajcie, trzymajcie!!!! Bardzo jestem ciekawa, czy ktoś zadzwoni:???::???::???: -
Wczoraj już czytałam o Sawance, Anula wspaniale, że ją wzięłaś:loveu:
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Tak myślę, że ona ma jednak jakieś turbo doładowanie pod ogonem:) Figunia wróciła do formy w takim tempie, że zadziwiła lekarza. To tak w skrócie, ale śladu po ciężkich przejściach już nie ma. I tylko kombinuje, co by tu zjeść. Tak myślałam, że się przez chorobę rozpuści :) koło miski przechodzi bokiem, bo czeka na chorobowe frykasy. Na łóżku rozpycha się pośrodku, bo przecież ona chorutka i musi mieć miejsce :) Wypisz wymaluj jak moje dzieci po chorobie. Słodka jest. A lekarza kocha. Chociaz Figa to wszystkich kocha. No moze oprócz listonosza. Ale tak poza tym, to cieszy się do wszystkich. Nawet kurczę do mojej teściowej.... Bardzo ładnie jeździ samochodem, tylko szyby mam oplute, bo przez okno musi wyglądać :) przynosi mi z ogrodu rożne skarby- a to szyszkę, a to żołędzie, a to cebule kwiatowe. Nie jest zle- Sarunia mi kiedyś przyniosła cegłę w prezencie i rzuciła na stopę... No i najbardziej na świecie kocha mnie, ha! :)[/QUOTE] Cudna Figunia!!!! Wspaniale, że już wszystko dobrze i maleńka szaleje:loveu: -
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jak miło widzieć szczęśliwą Żabunię:loveu: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']I ja też zaglądam wieczorkiem do Cindy i zapraszam do mojej tymczasowiczki - Sawany: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244339-SAWANA-porzucona-pokochana-oddana-i-już-niepotrzebna?p=20962556#post20962556[/URL][/QUOTE] Anula, to jakaś telepatia, bo właśnie przed chwilą podziwiałam śliczną Sawankę:loveu: -
[quote name='AgusiaP']Dziękuję dziewczynki, że jesteście :loveu::loveu::loveu: I jak tu takiemu nie pomóc jak okazało się, że to nie dzikusek tylko domowy kotek ;) Do tego bardzo kochany :lol: Przyjaźń kwitnie z sunią, z którą Sebin jest na DT, śpią razem przytulone do siebie :loveu: Oby tylko nic mu nie było...[/QUOTE] Aguś, jak dobrze, że kocio się złapał i już bezpieczny.
-
Zapisuję biedaka!!! Teraz już musi być tylko lepiej!!!
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Gabrysiu proszę Cię nie dziękuj ja tylko wykonałam telefon ;)[/QUOTE] Niby tylko, a jednak to bardzo wiele!!!!!!! -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Koreczka przynajmniej ktoś zauważa, ale to żadne pocieszenie, skoro nic z tego nie wynika, tylko nam robią nadzieję:-( -
[quote name='paula_t']Dziękujemy Panno Marple:loveu: Zolziatko jak wróci, na pewno potwierdzi Choć nie ukrywam, że mam nadzieję, że będę mogła zwrócić Ci tą 6-miesięczną deklarację i okaże się ona zbędna ;)[/QUOTE] Ja też mocno trzymam kciuki, żeby deklaracja do konca roku nie była potrzebna!!!!!!!!!!!
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Gabi kciuki trzymamy:)[/QUOTE] [quote name='kolejna kobietka']Trzymam kciuki za odzew z ogłoszenia! :)[/QUOTE] Dzięki dziewczyny!!!!!! [quote name='obiezyswiat75']Gabi, a jak Ci się udało załatwić ogłoszenia w gazecie? Ja chciałam kupić, ale cena mnie powaliła[/QUOTE] Eluś, nasza wspaniała AgusiaP wszystko załatwiła. Jeśli chcesz jakieś psiaki ogłosić w "naszym" Dzienniku Zachodnim na woj. śląskie poproś Agę o wskazówki Jak wspomniałam na tablicy mi usunęli na dolnośląskie, ale nie poddałam się i zrobiłam urzywając danych TZ-a tylko tel. mój, no i Cindy na potrzeby ogłoszenia przechrzciłam na Sonię: [url]http://tablica.pl/oferta/sonia-ma-marzenie-pragnie-miec-swoich-ludzi-do-kochania-ID32HDz.html[/url] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='goki']Niestety rodzina, której podesłałam zdjęcia i opis Cindy odpowiedziała, że wzięli już pieska :(. Ale będziemy nadal szukali domku dla małej[/QUOTE] Mówi się trudno, szukamy dalej, widocznie to nie im Cindy jest przeznaczona. [quote name='AgusiaP']Ja też nie wybrałam zdjęcia, pani Urszulka z DZ miała wybrać :)[/QUOTE] Jestem ciekawa, które Pani Urszulka wybrała. Agunia jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję, że załatwiłaś to ogłoszenie:buzi: Dostałam potwierdzenie zamówienia na maila, koszt 39 i coś tam [SIZE=4]Cioteczki trzymajcie kciuki, ogłoszenie ukaże się już w najbliższy piątek[/SIZE]:loveu: Usunęli mi ogłoszenie na tablicy na woj.dolnośląskie, jak zmieniłam zdjęcia:angryy: A teraz trochę o Cindy. Wczoraj w parku szalała z sunią swojego wzrostu, ona biega, jak torpeda, ale co najważniejsze pilnuje się - co chwilę patrzyła, czy jesteśmy. Kajtuś patrząc na te szaleństwa schował się za mnie, pewnie się bał, że zaraz go zmiotą z powierzchni ziemi. Bez obaw nie puszczamy jej na każdym spacerze, to był drugi raz. Ona nie zamierza się od Nas oddalać. [B]Wieczorem podczas burzy Cindy siedziała pod krzesłem z miną pt. "Ja się boję???? Wydaje się Wam!"[/B] W nocy standard spała na łóżku przytulona do mnie ( Michał był w pracy). Teraz poszła z Michałem do jego rodziców - pierwszy raz. Jak wrócą zdam relację. -
[quote name='monika55']Skarb nieodkryty. Powodem rezygnacji był jednak wiek Hrabcia.[/QUOTE] Już miałam nadzieję, że przystojniaczek będzie miał DS, a tu....... Czy naprawdę psy w wieku Hrabcia nie mają prawa do tego, by znaleźć DS??? Ostatnio, gdzie nie wejdę na wątek tam ludzie robią nadzieję, a potem rezygnują:-(
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']tylko nam robią nadzieję i nie dzwonią potem:([/QUOTE] No właśnie, może do trzech razy sztuka???