Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Zajrzałam teraz na wątek, a tu taka straszna wiadomość. Ostatnio przybiła mnie sytuacja Łatki, a teraz to..... Biedna sunieczka
  2. Dla takich ludzi z mózgiem wielkości orzeszka ziemnego kojec i buda to są super warunki. Czy oni nie rozumieją, że ktoś chce pomóc suni? Jak pomyślę o niej, że jest tam w kojcu, a do jedzenia dostaje jakieś pomyje, to słabo mi się robi. Łateczko, tak mi przykro
  3. Bardzo bym chciała. A swoją drogą w Sosnowcu mieszkają bardzo fajni ludzie, dlatego się tu przeprowadziłam
  4. Nie jest to na naszych trasach spacerowych, ale może zobaczę Kirunię z autobusu. A może spotkamy się w Parku Sieleckim
  5. Ale super wieści i fotki. Rewelacja, bardzo się cieszę. Ciekawe czy Kirunia zamieszkała daleko ode mnie?
  6. Dołączam się do życzeń
  7. Też mi się wydaje, że trzeba z nimi spokojnie i po dobroci, bez względu na to, co każda z nas myśli.
  8. Zazwyczaj bardziej zachwycam się psimi seniorami niż szczeniakami, ale w Mani się zakochałam
  9. Co za koszmar, co za potwory, nie ludzie. Biedna Łatunia...
  10. O kurde, biedna Łateczka....
  11. Dzięki Asiu za info. Czyli kolejna 5ka bezdomniakow uratowana Wspaniale!!!
  12. Dziękuję za odpowiedź. Bardzo się cieszę, że właśnie do p. Kasi
  13. O rety, ale mega chudzinka, jak dobrze, że jedzie do DT. Poker podziękuj koleżance z całego
  14. Może Tola wstawi info na wątku zamojskim
  15. Reniu, odczarowałaś Łatusia. Teraz to już nie skóra i kości po wypadku, a piękny psi senior. Cudny jest
  16. Super, Ewuniu, jakie pieski jadą dzisiaj z Asią, bo się pogubiłam
  17. Super, Tysiu, do jakiego hotelu jedzie Łatka, bo jakoś mi umknęło?
  18. Zdecydowanie nie powinnam oglądać takich zdjęć jadąc autobusem. Łzy wzruszenia mi ciekną, ludzie ukradkiem na mnie patrzą . Fibi ma raj na ziemi
  19. Po fotkach widać, że Cukierka z młodszym pańciem łączy wyjątkowa więź. Uwielbiam takie wspaniałe dzieciaki
  20. Jaka ona śliczna i kochana
  21. Oczywiście Eluniu, zapisz w jednorazowych i podeślij proszę nr konta
×
×
  • Create New...