Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Witaj Martusiu, pomoc od p. Kasi jest ogromna, podziękuj Jej z całego serca. Wspaniale, że ZEA pokryje koszty weta i sterylizacji. A co z jedzonkiem, ile kosztował by pobyt u Jaagi z wyżywieniem?
  2. Cześć Bogduniu, bardzo dziękuję za chęć pomocy
  3. Witaj Radku, zostań proszę z nami u sunieczki
  4. Jaaga, bardzo Ci dziękuję, że zgodziłaś się przyjąć sunię
  5. Nie wiem, muszę poczytać na wątku zamojskim, a ostatnio na wszystko brak mi czasu, doba jest zdecydowanie za krótka
  6. Witaj mariusz pp, oczywiście, że poratuje i to bardzo. Z całego podziękuję
  7. Cześć Ewuniu, pięknie dziękuję, zaczyna tlić się we mnie nadzieja, że uda się wydostać sunię ze schroniska.
  8. Eluniu, bardzo Ci dziękuję za taką propozycję
  9. Witaj kado, to ja pięknie dziękuję, bez Was wszystkich nie udało by się pomóc.
  10. Witaj Isiak, Jaaga mogłaby sunię przyjąć razem z maluszkami
  11. Cześć mdk8, pięknie dziękuję konto fundacji w drugim poście
  12. Witaj Eluniu, mam cichą nadzieję, że szczeniaczkiem ktoś się zainteresuje, od kiedy zobaczyłam tą psią rodzinę nie mogę przestać o nich myśleć.
  13. Witaj Reniu i zostań proszę z nami
  14. Pięknie dziękuję guccio, poprosiłam Tolę, aby pomoc dla suni wpłacać na fundację ZEA, dane wstawiłam w drugim poście.
  15. Pięknie dziękuję Danusiu
  16. Jola (nina65) deklaruje 10,- miesięcznie, a córka Joli - Dominika 20,- Dziewczyny, z całego serca Wam dziękuję.
  17. Koszt pobytu suni u Jaaga to 500 zł z karmą Pomoc finansową proszę kierować na konto Fundacji ZEA z dopiskiem DAROWIZNA DLA SUNI Z UKRAINY Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA ul. Spadek 45 22 - 400 Zamość Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700 BNP PARIBAS Szczegółowy post rozliczeniowy prowadzi Tola str. 2 stan konta na dzień 06.08. 2023 695,- Deklaracje stałe: nina65 10,- VIII,IX,X Dominika (córka niny65) 20,- VIII Nesiowata 10,- VII, VIII,IX,X,XI kado 20,- VIII,IX (30,-) ,X (30,-),XI (30,-) Isiak 20,- VII, VIII,IX,X,XI Ewa Marta 20,- VIII,,IX,X,XI mariusz pp 50,- ( przez rok) VII, VIII,,IX,X,XI p. Kasia spoza Dogo 250,- VII,VIII,IX,X,XI AlfaLS 10,- VII,VIII,IX,X,XI Livka 20,- VII,VIII,IX,X,XI ona03 10,-VII, VIII,IX,X,XI,XII Gabi79 10,- ( przez pół roku) VII,VIII,IX,X,XI Michał spoza Dogo 10,- ( przez pół roku)VII,VIII,IX,X,XI Mazowszamka13 15,- VII,VIII,IX,X alma591 10,- VII,VIII,IX,X,XI Grażka123 15,- VII,VIII,IX,X,XI,XII Radek 10,- od 09.2023 IX,X,XI Razem: 500,- Deklaracje jednorazowe: Nesiowata 10,- + guccio 20,- + mdk8 20,- iwna5702 50,- + MikAga 50,- + Julia ( koleżanka Gabi79) 100,- + Justyna ( DS zamojskiej Saruni ) 50,- + Katarzyna S. Będzin 10,- + Razem: 300,- agat21 - bazarek imienny 346-+ Wpłaty na dzień 27.11.2023 3066,- Wypłaty: 296 zł - hotelowanie w tym 271 zł pobyt + 25 zł koszt dojazdu weta do domu na szczepienie p. wściekliźnie (faktura str. 420 zł - hotelowanie (faktura str. 10) 172,52 zł - karma 434 zł - hotelowanie (str.10.) 322 zł - hotelowanie (str.13 ) Stan konta 03.12.2023 1421,48 zł FUNDACJA ZEA pokryła koszt : 40,80 zł koszt transportu Jarząbkowowice- Katowice i z powrotem. 18,75 zł udział w zbiorowych testach giardia 50 zł szczepienie p. wściekliźnie 60 zł Metrovis ( leczenie lamblii)
  18. Wieki już nie zakładałam wątku, ale teraz postanowiłam to zrobić i prosić Was, abyśmy wspólnie uratowali tę sunię. Jest tak wiele psiaków w potrzebie, ale odkąd zobaczyłam jej zdjęcie nie mogę przestać myśleć o tym, że tam gdzie jest nie czeka jej nic dobrego. Sunia trafiła ze szczeniakami do schroniska. Spójrzcie proszę w te oczka.... Bardzo proszę o wszelką pomoc, może uda się ją zabrać wraz z jej dziećmi? Za tydzień moje urodziny i najlepszym prezentem byłoby dla mnie, gdyby sunia opuściła schronisko. Oto sunia:
  19. Przelałam dla Drugiego 272 zł z bazarku: 272 zł dla Drugiego. Pięknie dziękuję. Każdy decyduje za ile kupuje - kolejna edycja. Dla staruszka Drugiego. Do 13.07.2023 godz.20.00
  20. Za każdym razem, jak tu wchodzę mam nadzieję, że Grafcio się odnalazł. Gdzie jesteś piesku? Niedługo moje urodziny i mam tylko jedno życzenie, żeby Graf i Niukusia odnaleźli się cali i zdrowi
  21. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Drugiego: Każdy decyduje za ile kupuje - kolejna edycja. Dla staruszka Drugiego. Do 13.07.2023 godz.20.00
×
×
  • Create New...