Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Pięknie dziękuję Iwonko
  2. Może głupie pytanie, ale czemu nie może być u nich w domu? Jeśli docelowo ma być w garażu lub w końcu, to może lepiej, żeby wrócił do hotelu?
  3. Cudownie, że się odnalazł. Ogromne brawa dla tego Pana, co go złapał.
  4. Witaj Grażka u sunieczki, pięknie dziękuję za deklarację
  5. Wpłaciłam 10 od siebie i 10,- za Michała. Sunia jeszcze na Ukrainie, ale jeśli ktoś ma możliwość i ochotę, wpłacajcie proszę już w lipcu, przyda się na pokrycie kosztów weterynaryjnych. Tola obiecała, że ZEA pokryje koszty wet. ale fundacja ma ograniczony budżet, a zwierząt pod opieką całą masę.
  6. Proszę zarezerwuj już sunię.
  7. Witaj alma591, pięknie dziękuję
  8. Pięknie dziękuję Mazowszanko
  9. Witaj ona03, pięknie dziękuję
  10. Wiecie co, usiadłam, popatrzyłam po raz kolejny na zdjęcie sunieczki i się popłakałam. Jesteście CUDOWNI!!!
  11. Dzięki dziewczyny za przybycie do sunieczki
  12. Alfa, Liveczko, dziękuję z całego serca.
  13. Iwna, Poker, witam Was u sunieczki
×
×
  • Create New...