Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Goździczku jesteś cudny! I widzę, że to nie tylko moje zdanie :):)
  2. Dziewczyny, jaka ona cudna i taka smutna. Żeby takie psiątko musiało być same, jaki ten świat durny!
  3. Aresku- ale cisza u ciebie...:(
  4. Bidulko! Do góry!:(
  5. Tobi do góry! Śliczny jesteś !
  6. Pesteczko- jeszcze zaznasz miłości w swym psim życiu. Wszystko na to wskazuje!!! Oczywiście dzięki wspaniałej cioteczce, która cię znalazła!
  7. Podnoszę sunieczkę. Jak pomyślę o tych wszystkich bidach zimą....:(
  8. Do góry maluszku szukać domku!
  9. Melduję się u Milki i podnoszę malutką. A gdzie ten tymczasek? Bo była w sumie w rybnickim schronie to tak blisko mnie.... Szkoda, że tymczasik a nie stały, ale cóż....lepsze niż schron.
  10. Pesteczko jak dzisiaj samopoczucie? Dziewczyny, petycję podpisałam wczoraj, ale nic mi na maila nie przyszło:(
  11. Sunieczko- za dużo nie mogę , ale jestem u ciebie. Powodzenia!
  12. Do góry malutka!
  13. Jestem u Tosi i od razu miłe wieści. Oby ci Tosinko dobrze w domku było!
  14. Trafiłam do Toma poraz pierwszy. Cudny psiak! Hopsiaj Tomciu do góry!
  15. Rufiku kochany- do góry! może byśmy jednak wpłacały te jednorazowe grosiki, a potem... znów jednorazowo i znów jednorazowo...i coś by z tego wyszło :)
  16. jak dobrze że Pesteczce lepiej bo wracam z wątku Duszka i łzy leją mi się strumieniami :(
  17. Duszku aniołku- przez co ty przeszedłeś to tylko może się domyślać :( Nesca dzięki tobie ta psina poznała co znaczy być kochanym... Wielki ukłon w Twoją stronę od nas wszystkich.
  18. Kajusia- co u ciebie dalej cisz? Boziu a taka śliczna jesteś! :(
  19. Pesteczko hura!- dobre wieści! Aby wieczorne były jeszcze lepsze!
  20. Sagunia- trafiłam do ciebie i hopsaj do domku!
  21. Hurra!! Kubusiu - dużooooo miłości w nowym domku!!!! :)
  22. Piękny! I nikt go nie może zabrać?:( Może już lepiej schron niż ulica...:(:(
  23. Witam "prawie sąsiadki"! :) No tak znowu wielka pomoc pani Tereski, która i tak ze swoimi podopiecznymi ma urwanie głowy! :) Co byśmy wszyscy bez Pani zrobili...
×
×
  • Create New...