Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Trafiłam na wątek jak zwykle wieczorem i jak zwykle trudno będzie spać nie myśląc o tej biduli....:(
  2. Dawno nie odwiedzałam morduchy kochanej....aż wstyd :(
  3. To jest niemożliwe...Takie biedactwo.
  4. Magisiu, ja taki sentyment do ciebie czuję...chyba dlatego , że bardzo podobną do ciebie znajdą się kiedyś opiekowałam :) Dobrej nocki.
  5. Jak Magiś? Bo jakos tu spokojnie....bardzo...za bardzo :(
  6. Oby jak najwięcej takich zakończeń!
  7. I co? Wiadomo już coś w sprawie Tolusia? Boże niechby się udało!
  8. Co dzień kilka nowych tragedii...Czy to się kiedyś skończy? Jak długiego czasu trzeba i ile zaniedbania żeby psiulkę doprowadzić do takiego stanu!? J a tego nigdy nie zrozumiem. U nas pies to nasze trzecie najmłodsze dziecko! I sporo czasu kreci się tylko wokół niego! Jak można takiej bezbronnej istotce krzywdę zrobić! A najgorsze w tym wszystkim jest to, że one tak dużo rozumieją i doskonale czują, że się je krzywdzi....:(:(
  9. asl napisała: "Czasem, niektórych ludzi, mogłabym też tak zamknąć na trochę do chlewa ... :mad:" Matko ja też- i to bez cienia wątpliwości!
  10. Grosik ode mnie doszedł, bardzo się cieszę. Zdrowiej i rośnij Pysiolku!
  11. Oby wszystkie psiulkowe historie tak szczęśliwie się kończyły!
  12. Ulenko trzymaj się! Aż tylu cioteczkom na tobie zależy!:loveu:
  13. Nie mam słów jak widzę coś takiego! Ile to biedactwo już się musiało męczyć? Jakiś grosik postaram się dorzucić. Mam nadzieję że da się ją leczyć :(
  14. Kochany bidulek!
  15. I przez calutki dzień żadnych wieści? :( Miłych snów przynajmniej....
  16. Ruficzku- kudlątko kochane, oby ktoś zadzwonił!
  17. Dobrej nocki Magiczku. Miłych snów o prawdziwym domku- może się spełnią! :)
  18. No ztej morduchny to Toluś faktycznie na 30kg nie wygląda:)
  19. [quote name='Sarunia-Niunia']I ja będę dziś rozmawiała ze znajomymi, którzy właśnie stracili 10 letniego przyjaciela... Może tam Toluś znalazłby domek...[/QUOTE] I co u Tolusia? I jak znajomi?
  20. Towarzyski kawaler! :):) Wtedy widać jak bardzo mu człowieka trzeba :(
  21. Morduchno śliczna, zdrowiej jak najszybciej!
  22. "a ja dzis mialam banalnego maila o rufiego... czy jest mixem yorka :-D" Wy się nie śmiejcie- bo mnie ta kochana morduchna też nieco morduchnę yoreczka przypomina! Może tylko trochę...większa, ale tak samo słodka :):)
×
×
  • Create New...