Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Skarbie- jesteś piękny! Do domku z tobą!
  2. A kto to pisał, że ona nie taka cudna jak Szanti?! :) Jest równie śliczna i rozbrajająca! zresztą..... czy widziała któraś z was brzydkiego psa?! Bo ja jeszcze nigdy w życiu. Wszystkie te mordy i mordeczki są słodkie i przekochane i śliczne! No nie?
  3. Co taka cisza u Dinga?:(
  4. Boziuniu- taka morduchna. Co człowiek może zrobić!? Aniołku obyś domek znalazła :(
  5. Odwiedzam i jeśli ratuje was każdy grosik to czekam na konto.
  6. przez co musiał przejść, że tak się kuli :( Macie jakieś konto to chociaż grosik wysupłam.
  7. Te psy to takie przylepy, że mój beze mnie nie zostanie nigdzie. A tak panią swoją stracić...to musi być straszne.
  8. To aż niemożliwe jaki on śliczny! Ale przy pierwszym zdjeciu w poście to się poryczałam.:(
  9. Yoni, jakiś ty podobny do mojego yoreczka! I wiekowo i kolorystycznie:) Śliczny chłopczyk z ciebie! Gdyby mi tylko rodzinka ( czyt. mąż) pozwoliła....ale " rodzina" twierdzi że pies i kot to już wystarczy:(
  10. Guciu jak P. Tereska weźmie cię w swoje ręce to będzie tylko lepiej! Miałam te niebywałą przyjemność rozmawiac osobiście z pania Terenią ( pod jej drzwiami zresztą) i to anioł z nieba zesłany dla wszystkich psiaczków! Guciuniu trzymaj się!
  11. MID- niestety, ale na świecie są ludzie i jeszcze nie wiem co ( ludziska?)! Nie dość , że nie pomogą to jeszcze by się najchętniej pastwili. A Diego przez to, że niesprawny to jeszcze bardziej kochany sie wydaje:(
  12. Te niesamowicie smutne oczęta...:(
  13. Kubuśku- ty ślicznoto! Jeszcze ciągle czekasz na domek? :(
  14. Faktycznie- żałość z pycholka patrzy...co z nim?
  15. Ależ z Duszka śliczna morduchna! Hop dp góry Duszku- niech cię wszyscy zobaczą!
  16. I jak u koteczka? Jest coś lepiej?:( Nie dajcie mu cierpieć...proszę...
  17. Ja mojego yorka kąpię raz w tygodniu. Miałam kiedyś pekińczyka i również kąpany był co tydzień. Dożył szczęśliwych...17 lat!:)
  18. Duszku- pysio do góry! Jesteś w tak dobrych rękach, że nie możesz zrobić nic innego jak zdrowieć w dowód wdzięczności dla wszystkich cioteczek!!!!
  19. Taki maleńki i śliczniutki i nie może domu znaleźć! Co za ludzie na tym podłym świecie!
  20. Dziewczyny, ale się poryczałam. nie mogę nawet myśleć że też to będę musiała prędzej czy później przeżyć... Ale zawsze łatwiej, gdy się pomysli że piesio miał szczęśliwe chwile....:(
  21. To oby było dobrze. Nie ma nic gorszego, jak patrzeć na cierpiące zwierzę i nie móc mu pomóc....
  22. Matko! To wygląda tragicznie.. Wiem, że niejedna z was mnie przeklnie, ale czy uśpienie tego kociaczka nie byłoby w tym momencie bardziej humanitarne? :(
  23. Cioteczki kochane- napiszcie chociaż że jest na lekach i go nie boli !!!:(
×
×
  • Create New...