Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4355
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Pesteczko walcz z całych sił! Tak bardzo nam zależy żebyś wbrew całemu złu na tym świecie wyzdrowiała!
  2. Magiś hopsaj!- bo jakaś cisza u ciebie...:(
  3. Diego- do góry. Dawno do ciebie nie zaglądałam :(
  4. Śliczny. Jak można pozbyć się psa z powodu jego choroby! Takiego przecież jeszcze bardziej się kocha....:( Jamniczku- poczekaj na PRAWDZIWĄ swoją pańcię!
  5. Pesteczko walcz! Czekamy na dobre wiadomości....
  6. Dziewczyny, przelałam dzisiaj 20 zł przez pocztę więc parę dni potrwa.Wiem, że nie dużo ale...:( A co z psinką?
  7. Gacusiu trzymaj się! Dziewczyny kolejna tragedia- nie znajduje słów :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28[/url]
  8. Dziewczyny wejdźcie tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28[/url] Ja już nie mam słów :(:(
  9. Czy ktoś z nią jest? Jak ona się musi strasznie bać! I jak tu zaufać człowiekowi, który teraz chce dla niej dobrze...:(
  10. Sory już widzę na początku nr konta. Z wrażenia nawet nie zauważyłam początkowo.
  11. Jasna cho.... Oby ten co to zrobił umierał w powolnych męczarniach! Nie ma już słów żeby wyrazić ból i bezsilność jaką się czuje widząc te zdjęcia. Gdzie bidulka jest leczona? Macie jakieś konto? Najważniejsze że jest już na środkach p/ bólowych( mam nadzieję) :(:(
  12. Te oczęta- dziewczyny łzy cisną się same....dopiero co trafiłam na wątek, ale jestem z wami.:(
  13. Hektorku- co u ciebie?
  14. Jak się dzisiaj Goździk czuje przy tej pięknej pogodzie?
  15. Wysłałam grosika dla buzialka, ale przez pocztę, więc chwilę to potrwa....:(
  16. Dziewczyny kochane to niemożliwe! Trudno w to uwierzyć! Może te dwie operacje to było za dużo dla niego? Nie wiadomo przez co wcześniej przeszedł i jego małe ciałko było pewnie wycieńczone! Nie wytrzymał biedaczek kolejnej narkozy...:(:( Może gdyby się z kastracją zaczekało....przepraszam, nie bądźcie złe za te słowa :(. Ja tą śliczną trójłapkową istotkę całej rodzinie powysyłałam :(:(:(
  17. Skarbie- jesteś piękny! Do domku z tobą!
  18. A kto to pisał, że ona nie taka cudna jak Szanti?! :) Jest równie śliczna i rozbrajająca! zresztą..... czy widziała któraś z was brzydkiego psa?! Bo ja jeszcze nigdy w życiu. Wszystkie te mordy i mordeczki są słodkie i przekochane i śliczne! No nie?
  19. Co taka cisza u Dinga?:(
  20. Boziuniu- taka morduchna. Co człowiek może zrobić!? Aniołku obyś domek znalazła :(
  21. Odwiedzam i jeśli ratuje was każdy grosik to czekam na konto.
×
×
  • Create New...