Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Walcz Mikusiu. Mam nadzieję że leki niwelują choć trochę bół...:(
  2. Ojej! Żeby wszystko było dobrze, bo Tenor tym bardziej będzie potrzebował miłości. Ale chłopak z tak dobrym serduchem.....:eviltong: Tomku ( lub panie Tomku)- wielki szacun! Trzymamy kciuki!
  3. Boże drogi! Przeczytałam i ...wyję. Czy ludzie się nigdy nie zmienią? Kiedy wreszcie przejrzą na oczy co niektórzy! Jak to biedactwo wytrzymuje taki ból!!!!:shake:
  4. Jestem na zaproszenie. Wytłumaczcie mi jak w schronisku psy mogą dostawać jeść tylko co kilka dni ?! Co to miejsce?!!
  5. To koszmar! Sunieczko po nowe życie do góry!
  6. Słuchajcie- on jest śliczny! Dlaczego w schronisku?! :(
  7. zaglądam do suni- jest przepiękna!
  8. Rufik juz poznał co to dom i "swój" ludź..... ciężko mu w hoteliku :(:(
  9. Maleńka, piękna a już musi cierpieć! Czy ten świat się kiedyś zmieni? :(
  10. Jutro będę na poczcie wyślę 20 zł, ale wiem, że przez pocztę to trochę trwa:(
  11. Cześć Nero. Jestem na zaproszenie dobrej ciotki:) Do góry chłopczyku!
  12. Znów tragedia! Nie ma kogoś chociaż na parę dni? Może w tym czasie coś się wymyśli, ktoś wypatrzy....:( Dlaczego człowiek to najpodlejsza istota na Ziemi??!!!
  13. Jak dobrze przeczytać dobra wiadomość wśród tylu okropieństw na dogo.... Żabeczko- powodzenia!
  14. Reksio staje na nogi, a jak tam sunieczka po sterylizacji??
  15. Petycję oczywiście podpisałam. A ty Pesteczko jesteś cudowna. Zdrowiej wszystkim cioteczkom jak najszybciej!
  16. Dopiero teraz udało mi się wejść na kompa a od rana bałam się czy piesio przeżył kolejną noc. Ale wieści na szczęście super! Dziwicie się , że agresywny?! Bo ja wcale. Jego dobroci trzeba dopiero nauczyć, bo jeśli on dotychczas obdarowywany był jedynie agresją to ja ma reagować? Mam nadzieję, że z czasem się nauczy i pozna coś co nazywa się "miłość" i "dobroć".
  17. Jestem i jak zwykle nie mogę uwierzyć do czego człowiek jest zdolny! :( Atosku walcz z całych sił!
  18. Sunieczko jestem i podnoszę chociaż- wiem, że to niewiele....:(
  19. Bambus- popatrz ile cioteczek się w tobie zakochało! :) Masz chłopie powodzenie! To staraj się nie chorować!:)
  20. Witam Banbusia poraz pierwszy, ale nie ostatni! Co za śliczna mordeczka:)
  21. O matko! Dlaczego dopiero teraz trafiłam na wątek?! Łezko i to ci zrobiła "twoja" pańcia??!! Trzymaj się maleńka, bo musisz jeszcze poznać prawdziwych i dobrych ludzi na świecie......:(
×
×
  • Create New...