Przecudna sunia i te oczka takie zaciekawione :loveu: zakochałam się na zabój!
W czerwcu wspomogę grosikiem bo w tym miesiącu już chyba nie dam rady :shake:, ale przyślijcie nr konta może coś niespodziewanie wpadnie.
Faktycznie, zróbcie dziewczynce USG, żeby czegoś nie przegapić.