Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. I jak Misiu się sprawuje? Nie sprawia kłopotów?
  2. Z tego co mi wiadomo Misiek też znalazł swój dom i mieszka na Śląsku.
  3. Szok :-(. Człowiek traci wiarę w ludzi. Tylko choroba psychiczna może to jakoś tłumaczyć chociaż nie rozgrzeszyć.
  4. Tajemniczo to brzmi :evil_lol: Dobrze, że odezwał się ktoś z wiedzących, bo dużo osób się martwiło, a jak widać niepotrzebnie.
  5. Yoana

    Piłka ażurowa

    Jak tu już taki koncert życzeń :lol: to duża może być z przydziału, a małą jak się da to poproszę czerwoną :calus:
  6. Też z niepokojem czekam na wiadomości. Mam nadzieję, że to tylko urlop wypoczynkowo-zdrowotny od dogo.
  7. Bronek łapiący morską bryzę- cudny!!! A co się dzieje z resztą Maluchów? (No, już nie takich maluchów :evil_lol:)
  8. Tez zaglądam, ciekawa co u Lusi słychać.
  9. Ale Zośka strzela miny :evil_lol: Cudne :lol:
  10. Nie było mnie parę dni a tu takie wiadomości :multi: Danka- szczęściaro- bardzo się cieszę :loveu:
  11. Serducho się cieszy, że psiak znalazł domek :multi: Dziękuję za informację- nawet ostatnio sie zastanawiałam co sie z nim dzieje a tu takie newsy :lol: Wszystkiego dobrego Wam życzę.
  12. Też spróbuję coś podrzucić- na pewno po pierwszym, ale może coś wcześniej wyskubię. Wstawcie w pierwszy post nr konta, łatwiej będzie namierzyć.
  13. O matkoo, jakie biedy :-(. Idę zajrzeć na wątek.
  14. [quote name='paula_t']I ja się przyłączam, bo po cichutku podczytuję ;)[/QUOTE] No, to ja też :lol:
  15. Szybko to idzie :lol: Mała wygrała już los na loterii, że ja wypatrzyłyście. Trzymam kciuki za domek.
  16. Zosia się cieszy to i ja się cieszę :lol:
  17. Przecudna sunia i te oczka takie zaciekawione :loveu: zakochałam się na zabój! W czerwcu wspomogę grosikiem bo w tym miesiącu już chyba nie dam rady :shake:, ale przyślijcie nr konta może coś niespodziewanie wpadnie. Faktycznie, zróbcie dziewczynce USG, żeby czegoś nie przegapić.
  18. Patrzę, patrzę i dzięki temu nie popadam w depresję :lol:
  19. Ludzie nie przestają mnie zadziwiać, szkoda tylko, że częściej na minus niż na plus :shake:
  20. No to dzisiaj jesteście usprawiedliwieni. Ale jutro, noo pojutrze :mad: Bardzo się cieszę, że Barremu się poszczęściło- teraz kolej na Dankę :lol:
×
×
  • Create New...